Отвиват ли се докато спят децата ви?

  • 9 771
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 465

При нас поне не стана. Истерично буйстване докато го махне или аз го махна. За спане и дума не можеше да става.

# 16
  • Мнения: 3 219
И двете ми деца от бебета ги свикнах да спят в спални торби. Нямам проблеми с отвиването. Обаче напоследък като легне да спи следобяд малкия, така се върти и буйства в кошарата, че го намирам няколко пъти легнал на скарата на леглото и завит с дюшечето  Shocked. Първия път ужасно се стреснах, т.к. в първия момент видях, че го няма в лееглото, а той се наврял отдолу.

# 17
  • Мнения: 93
Много!
Ако се събудя-завивам,ако не-спи отвита до сутринта  Embarassed.Не е настивала.
При нас е същото. Hug

# 18
  • Мнения: 2 005
Ох, и аз по 100 пъти ставам през ноща да го завивам  Rolling Eyes  Страхувам се да не настине  Whistling

# 19
  • Мнения: 606
  Не търпи одеало.

# 20
  • София
  • Мнения: 80
Отвива се непрекъснато, още откакто може да се върти. От тогава досега (вече на 4,5 години) спи със спален чувал. Ако не е с него трябва да дежуря цяла нощ.

# 21
  • Мнения: 481
Моята дъщеря се роди лятото и аз самата не я завивах в началото, а после тя не искаше. И до днес е така, лягаме да се приспиваме и се завиваме двете, после аз излизам от стаята и като си лягам тя е вече отвита. В момента, в който я завия се събужда и започва да мрънка и аз предпочетох да я оставям отвита вместо да приспивам по 100 пъти на нощ. Все още се притеснявам да не изстине, защото като и пипам крачетата през ноща понякога са доста студени. Опитвах и да я обличам по-дебело, но много се поти и не спи спокойно. В момента спи отвита, облечена е с тънко памучно клинче 7/8, боди потник и тънка блузка с дълъг ръкав. До сега е боледувала само веднъж и има 2-3 леки хреми за по 2-3 дена, наистина не знам как става така. Факт е обаче, че на мен ми е студено, защото от месеци не ползваме отопление и аз спя с пижама с дълъг крачол и ръкав и се завивам до ушите с шалте.

# 22
  • Мнения: 3 611
Отвива се, но сьм му хванала цаката.
Прави го само, когато му е гореЩо,
На студено си спи кротко zавит  Laughing

# 23
  • Мнения: 14 133
Да, много. Ако стана за нещо друго го завивам. Няма спасение. Той все е от претоплените.  Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 368
Само със спален чувал.

# 25
  • Мнения: 2 197
Да, отвива се. Спи с олекотена завивка (любимата завивка). Не ставам да я завивам. Както иска така да спи. Опитах да я сложа веднъж в чувал и щеше да се съдере от плач. В къщи е 19 градуса, не виждам причина да я завивам специално.

# 26
  • Мнения: 3 663
отвива се, разбира се Simple Smile
и като по-малка и сега
виждам, че е малко над годинка детето, но ще усети, ако му е студено, не се притеснявай Wink

# 27
  • Мнения: X
Малкия е в чувал, но големия се отвива.
Има едни щипки за одеално на Чико, които вършат страхотна работа. Защипва се с тях одеалното от двете страни, те са закрепени на една лента, която се промушва под дюшечето. Така детето колкото и да се върти, одеалто остава закрепено и не се отвива. За същата цел може да се пригодят едни по-дълги тиранти.

# 28
  • Мнения: 34
И ние сме постоянно отвити - и зиме, и лете. В повечето случай слагам стол от едната страна на леглото, като захващам олекотената й завивка, така че като се върти да не може да се отвива. Помага в 80% от случаите, все пак не ми се налага да ставам по няколко пъти.

# 29
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Само със спален чувал.

И ние така!

Общи условия

Активация на акаунт