Бебето в креватчето

  • 2 600
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 085
Ми нали казвам племенника е на 4 и нещо и още си спи с майка му и не си я дава.

# 16
  • Мнения: 2 865
Изчакай като заспи по-дълбоко го премествай внимателно в неговото легло. Доста дълго го правихме това, накрая попорасна и беше започнал да ме пита защо заспивал на спалнята а пък се събуждал в неговото легло. Grinning

# 17
  • Мнения: 3 069
И нашия син спи при нас но ние сме съединили неговия креват със спалнята и нямаме проблем.
Не ни пречи по никакъв начин.
Ще дойде време, когато с умиление ще си спомняме з този период....децата порастват много бързо!

# 18
  • Мнения: 223
Ние сме имали такъв период, но никой не се наспиваше. Варианта с преместването, като заспи, работеше, но не сме я насилвали и упорствали, ...а после сама реши че ще спи само в "На ЕмитУ ГалотУ"  Laughing

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
От както стана на 5 месеца иска да спи при мас,баща и издържа месец и сега сме си само двете и през ум не ми е минало да искам да я местя някъде къдото не и е приятно.

# 20
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
минали сме през какво ли не, по отношение на спането.
Първо си спеше в креватчето.
След това заради силните колики и непрестанното кърмене нощем започна да спи при нас.
Имаше период в който заспиваше в количката.
Последва преместване в ново жилище и там ново 20.
За кратко спеше в креватчето. След това категорично отказа.
Доста време спеше при нас и имахме същите трудности както при теб.
Проблема беше че нашия матрак е много ниско. Етърва ми е приближила креватчето на тяхното детенце до спалнята и е махнала решетката. И на мен така ми се искаше. При нас уви този вариант не беше възможен, защото като сложа креватчето до спалнята, то стърчи доста по нагоре. На моето ниво бяха чекмеджетата.
Временно решихме проблема като извадих преносимата кошарка. Тя е с по ниско дъно и това беше приемлив вариант. Беше му интересно, виждаше ме, а още по интересно му беше да влиза и излиза от кошарата когато си поиска.
Но и това беше до време и излизането и намърдването при мама и тате стана по често. А като затворя ципа настава един рев и вой... не е за разказване.
Единствено слетобяд си спеше без да гъкне в кошарката.
Най-накрая намерихме ключа от палатката.
Извадихме пак дървеното креватче, махнахме колелата, решетката, разглобихме дъното и махнахме чекмеджетата и така креватчето стана по ниско.
Сега е залепен до нашето легло. Страните на креватчето не позволяват да излиза навън, а към нас е отворено и може да се гушне в мен когато поиска.
Най-после тримата спим нормално.
Сигурна съм че и вие ще намерите някакъв вариант.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Здравей!

Не мисля, че е толкова голям проблем. Няма 15-годишен, който спи с мама и татко. Абсолютно нормално е детето да се чувства сигурно, защитено и уютно при вас. Но това е период.
Така че радвай си се на детето, гушкай го и не се притеснявай - след известно време ще се сети пак за леглото си.
PeaceИзказвам това мнение!
и аз   Peace

# 22
  • Мнения: 3 092
Знаеш ли ,нямах време да прочета какво са ти отговорили другите майки , но ще ти кажа какво си мисля аз - времето , през което децата ни ще спят до и със нас ще е безумно кратко ... глупаво е това да ни пречи или дразни .
Децата са спали с родителите си преди хиляди години , нашите на са по различни с нищо ...те са просто деца .
Лично аз изпитвам щастие да спя близо до дъщеря си и се радвам на тези мигове , защото после ще ми липсват , сигурна съм и не искам да съжалявам за нищо .
Не може ли да доближите леглото му до вашето - при нас  е така  Grinning

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Децата трябва да спят в креватчетата си, майките и татковците - в спалните си - така мисля аз.  Peace

# 24
  • Мнения: 1 477
Децата трябва да спят в креватчетата си, майките и татковците - в спалните си - така мисля аз.  Peace
Подкрепям.Племеницата ми е на 7 и до скоро спеше при родителите си.

# 25
  • Мнения: 3 092
Децата трябва да спят в креватчетата си, майките и татковците - в спалните си - така мисля аз.  Peace
Подкрепям.Племеницата ми е на 7 и до скоро спеше при родителите си.
извиняай , но си мисля че това си е проблем вече на родителите и

# 26
  • Мнения: 1 477
Децата трябва да спят в креватчетата си, майките и татковците - в спалните си - така мисля аз.  Peace
Подкрепям.Племеницата ми е на 7 и до скоро спеше при родителите си.
извиняай , но си мисля че това си е проблем вече на родителите и
И аз така мисля.Именно за това-бебето в креватчето, а пък родителите-по леглата.

# 27
  • Мнения: 541
Децата трябва да спят в креватчетата си, майките и татковците - в спалните си - така мисля аз.  Peace

 Peace Peace Peace

И сега малкия от време на време идва при нас, ако се е стресна или нещо друго , но повече от час не  остава в леглото ни. Пренасям си го в неговото , а и детето си знае неговото креватче.


И извинявай те за спама ама, когато детенцата ви спят с вас, заспиват с вас и са неотлъчно цялата нощ до вас, кога оставате насаме с мъжете си и имате интимните си моменти?

# 28
  • Мнения: 7 201
И извинявай те за спама ама, когато детенцата ви спят с вас, заспиват с вас и са неотлъчно цялата нощ до вас, кога оставате насаме с мъжете си и имате интимните си моменти?
Ами нали има и други стаи,а и все пак са заспали... Wink Все пак говорим за "интимни моменти"-не за цели нощи! Mr. Green
Сори за off-а.  bouquet

# 29
  • Мнения: 471
Винаги е спал и все още спи при нас. На мен ми е по лесно и май ще чакам пубертета за да се отучи Simple Smile Но номера с долепеното креватче определено ми харесва

Общи условия

Активация на акаунт