Зъбки...

  • 1 172
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Моето мом4е е на 9м и половина и  си има 7 зъб4ета,но гледам напира и осмото Grinning

# 16
  • Мнения: 27 524
Нормално е. Синът ми в края на трети месец имаше два, а на 9 месеца имаше доста повече от 6  Grinning

# 17
  • Мнения: 6 029
Моя син е почти на годинка и има само един горен  Grinning Както виждаш -  правила няма.

# 18
  • Мнения: 351
Мнооооооого ви благодаря за одговорите!  bouquet

# 19
  • Мнения: 668
ех установих ,че излизането на зъбките понякога е ген.Моят син се метнал на мен в това отношение така ,че няма страшно.Аз до 1 год. и 5 месеца съм била с 4 зъба,той е по същият начин сега.Разбирам на майка ми вече какво и е било с мен.Колкото по късно толкова по зле за нас ooooh!Много лошо излизат направо като се сетя,че има още 16 да изкачат и ми се реве и на мен с него

# 20
  • Мнения: 523
Аз си мисля , че като избиват по - късно е малко по - добре положението . Каката ни от 6-я месец започна да вади един по един зъб и беше някакъв ужас - висока Т , растройство и киснене . Малката изкара първото зъбче чак на 11 месеца и половина и беше много по - лесно .

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
нормално е,защото всяко дете е различен индивид.

# 22
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Peace

.....Нормално си е  Wink

# 23
  • Мнения: 177
На моят син днес му пробиха първите две зъбчета, остава ни 1 седмица за да навършим 10 месеца.

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Щом са се появили, значи вече е време.
Индивидуално си е при всяко дете.
Имам приятелка на която детето е на годинка и четири месеца и има само едно зъбче.

# 25
  • Мнения: 363
Бебето ми кактосе вижда е на 3 месеца,но само си хапе ръцетеи се лигави,бели венци май винаги си е имал,но дали е възможно ве4е да по4ват да избиват.на мен ми се струва адски рано ,но като про4етох-на някои деца май то4но на тази възраст са по4нали?? Thinking

# 26
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
На дъщеря ми и изби първото зъбче на 7 месеца Grinning
Сега е на почти 1.4 месеца и има 11 зъба Mr. Green
При всяко дете е индивидуално Peace

Общи условия

Активация на акаунт