Как открих топлата вода и изтрепах рибата

  • 5 650
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 224
Трябваше в красивата мама да си кльопна темичката, исках да помогна на жената на Вальо baby_neutral
Айде нЕма нужда. Той Вальо, ако днес пак иде на фитнес може да излязат теми от преди няколко години  tooth
Оооо, ама той така ли прави ? По-добре Вальо да не излиза никъде, че не ми се мисли на какво ще заприлича форумецът ни :>

# 16
  • Мнения: 3 611
Пипиляжо, Пипиляжке-ей, и такава тема е пускана, хем много пъти.  Joy Joy Joy
Аз многократно съм описвала идиотския си външен вид през годините и ме е срам пак да го правя. Втръснала съм, затова.
П.П. Палаузов, ти си аматьор! И аз имах железен сопол от носа до ухото (на такова приличаше), обаче на другото ухо имах консерва от копърка (празна, разбира се). Добре, че нямах трето ухо.  Mr. Green


И аz да не се повтарям, Че много и дълго съм писала на тази тема, само Ще допълня, Че на моето ухо гордо се пол*ШваШе една блеснА  Crazy
А железните екстри висяха от всякъде, най_ л*бим ми беше един синджир от тоалетно казанче  Mr. Green Никъде не мърдах без него

# 17
  • Мнения: 78
Син молив+синя спирала, ooooh! 
а това на кафеви очи...Първи стъпки в грима.
А другото беше "Черния период", в
който на 167см. бях станала 48кг. и
се носех с черен ластичен панталон
и огромни черни платформи,
синьо-черна коса абе въобще...
 Shocked

# 18
  • Мнения: 78
Дайте жокер за Жената на Вальо... Praynig
нещо съм пропуснала

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Обаче все пак има нов въпрос - с какво любимо нещо съм се разделила.
Със страшно много неща съм се разделила, защото аз непрекъснато имах нови и нови идиотски идеи. И все още ги имам, де.  Mr. Green
Не съм се разделила с баретите, с вталените къси двуредни палта, с високите обувки с връзки тип кубинка (може и на ток), с ботите, с много тесните и с много широките дънки.
С много късите поли се разделих поради детегледане и дърточа (но не поради крака, гордо да изтъкна).
С любимото ми рокерско кожено яке се разделих наскоро, защото само когато съм с него ми казват "госпожо", иначе съм "госпожица" и "момиче", "како" или дори "малката".  Mr. Green
Има и дрехи, които бих носила, но домашните не ми дават да излизам навън с тях. Например един бял, къс гащиризон с бродирани Мечо Пух и Прасчо. Че какво му е, питам аз? Какво!
И със скъсани дънки не ми дават да излизам. Била съм дърта за такива.
Абе, не е живот моето.  ooooh!
П.П. Ходя със син молив и синя спирала на кафяви очи!  Grinning

# 20
  • Мнения: 3 459
Дайте жокер за Жената на Вальо... Praynig
Е, как така  Rolling Eyes  Не видя ли бума на старите теми вчера  newsm78
Та, вчера Вальо отишъл на фитнес и жена му тъй като нямало кво да прави обърна целия форум да изрови кви ли не теми  ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 388
Дайте жокер за Жената на Вальо... Praynig
Е, как така  Rolling Eyes  Не видя ли бума на старите теми вчера  newsm78
Та, вчера Вальо отишъл на фитнес и жена му тъй като нямало кво да прави обърна целия форум да изрови кви ли не теми  ooooh!

Да, ама на мен ми обеща да изрови някоя от 2006 г., зашото все новички бяха старите теми - от 2007 г. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 620
Иии,аз направих фатална грешка,бе... ooooh!
Трябваше в красивата мама да си кльопна темичката, исках да помогна на жената на Вальо baby_neutral

Тъкмо щях да питам пак ли цъка брояча тука и да се обявя за тотално дискриминирана ooooh! Joy....

Разделих се цялостно с изгледа на по-възрастна - разни гримове,сенки,прически.
Просто поумнях Crazy.Сега също ме забелязват,но не си казват "тая мома огледало няма ли си " Mr. Green
Разделих се с ластичните дънки и шалчето,висящо от джоба,баретката и дългото уейвско сетре и т.н.
Но за сметка на това тепърва се сдобивам с други екстри Crazy Crazy Crazy

# 23
  • Мнения: 78
Дайте жокер за Жената на Вальо... Praynig
Е, как така  Rolling Eyes  Не видя ли бума на старите теми вчера  newsm78
Та, вчера Вальо отишъл на фитнес и жена му тъй като нямало кво да прави обърна целия форум да изрови кви ли не теми  ooooh!

newsm62
Благодарско!

# 24
  • France
  • Мнения: 726
Разделих се с: бомбетата и вратовръзките на татко, негов любим пуловер, който носех с войнишкият му колан, синята спирала на пъстри очи/която много ми "ходеше"  Laughing/, сиви, почти черни сенки, дълъг шлифер.
Сега се сетих: на 17.11 1989г, участвах в първият ученически митинг, който завърши пред "Св. Неделя". Там, се събрахме, със свещ в ръка. Един журналист ме снима, и снимката я изтипосаха срещу ДетМаг. Бях с бомбе, кожени ръкавици без пръст, държейки свещта. След няколко месеца си я поисках и сега е на видно място в рамка. А снимката е 60/40......

# 25
  • Мнения: 1 165
А кой е Вальо? newsm78

# 26
  • Мнения: X
Някакъв,който много обича да ходи на фитнес и да се застоява явно Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 165
По темата-разделих се преди години с добре оформения със захарна вода, петльовски бретон.

# 28
  • Мнения: X
По темата-разделих се преди години с добре оформения със захарна вода, петльовски бретон.
Joy винаги съм се дивила на тези бретони,аз така и не можах да си отгледам такъв Crossing Arms

# 29
  • София
  • Мнения: 1 481
Разделих се с няколко тениски с отпрани ръкави и накълцани с ножица на гърба. Също и с няколко тениски на Металика, Кенибъл Корпс и Скид Роу. Но тази с M.Менсън си я нося понякога. Разделих се и с разръфаните дънки.
Василиса ме подсети, че имам кожено рокерско яке, което съм забравила, а мога да го нося понякога, при това с удоволствие  Simple Smile
Иска ми се да си набавя и черни гумени гривни.

Баба ми има купища невероятни и запазени обувки на платформа, с бомбета, с дървени и коркови подметки. Винаги ме е било яд, че не ми стават.

Общи условия

Активация на акаунт