Ноемврийчета 2005 - 14

  • 14 050
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 152
Здравейте. Ние се върнахме.
Честит празник на всички деца и родители. Да са живи и здрави.
Утре на съм на изпит. Обадиха ми преди 1 час.
Ще пиша повече като изчета и наваксам.

# 61
  • Мнения: 506
DominikaДа не е алергична кашлица, Криста кашля като дърт тютюнджия и миналата пролет щом почнаха цъфтежите беше така.. Rolling Eyes..а забелязала ли си да има обривчета по тялото като да е налазена от насекомо?....Крис все още продължава да кашля и периодично си губи гласа само докато я изкарам на вън...пие Вентолин и Зиртек, но няма ефект!....
Бубеее успех!!!! Hug

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 22:17 от nikiki

# 62
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Бубе, успех на изпита. Стискам палци.
Доминика, да, ваньовите пъпки вече завяхват и не го дразнят, прояде ... абе оздравявя.

# 63
  • Мнения: 11 828
Здравейте! Честито на всички именици, макар и на патерици!    bouquet
Олагрита, добре дошла, да разкажеш повече за Измир и въобще да пишеш и чакаме днес потвърдена хубавата новина! Wink Много, много се радвам!!  Hug
Бубе, успех на изпита!  Peace
Анале, съжалявам за загубата ви! А Роската е наистина вече е едно голямо момченце!
Dominika, дано Ади е добре! Диди, браво на Ваньо, че вече се е преборил!
Pollia, много е пораснал Поло, голям сладур! Чакаме разказ от разходката до Барселона!
тити, прекрасна си, а Деян ми се видя като един малък господин - спретнат, кротък, възпитан.. Simple Smile
Никси, включвай се по-често да кажеш как сте!  Hug
Майче, нещо ви сънувах...

Ние на вилата си изкарахме чудничко, разнообразието за Юлиана продължава и тя е много щастлива - оставихме я в Казанлък и сега сме сами в София, че имаме малко работа.


Последна редакция: ср, 07 май 2008, 10:55 от Сисии

# 64
  • Измир
  • Мнения: 655
ЧестИто И от мен на вчерашнИте ИменИцИ!

Бубе, стИскаме палцИ!
ДИдИ, горкИчкИят Ваньо! Важното е, че най_трудното е мИнало.  Hug
СИсИ, И на мен мИ се струва, че колкото повече пътуваме И сменяме обстановката, толкова по доволна е СевИ. ЕднообразИето като че лИ я Изнервя. Явно някоИ деца предпочИтат така.

Благодаря за пожеланИята!
КрИво мИ е, че мъжа мИ е в ИзмИр, а нИе сме тук самИчкИ. ВзИмането на вИза се проточИ ужасно много, порадИ бюрократИчна грешка, която аз оправИх в СофИя. Сега започнах да се прИтеснявам далИ ще го Изчакат от фИрмата, в която работИ. Не мИ се мИслИ какво нИ чака ако опасенИята мИ се окажат вернИ. Confused

# 65
  • Мнения: 752
Здравейте и от мен!
честито на вчерашните именници! да са живи и здрави!
сега ще чета назад и по-късно ще се включа!

# 66
  • Мнения: 506
Здравейте в първия "роботен" ден! Laughing И ето всички сме пак по задачи, на работа или просто правим това което винаги правим!
 Нямам идея как е било днес по другите градове, но тук е..ти дъжда се изля (така и в банята не съм се къпала) Blush..
Аз реших днес да оставя малкатъ на баща й (голяма  грешка!) да я гледа, а аз да фърча по милионите банки, задачи, торти и пр... преди да тръгна го предупредих да не й дава да си събува чорапите и да драпа боса по паркета и коридорите (много грозен навик от който все още не можем да я отучим) Whistling отговора беше: "Добре, много ясно!"..НО когато се прибрах се втрещих жестоко  Shocked Shocked Shocked не само, че чорапите й бяха събути, но и анцуга и гащичките, а моята малка фога, като взела един зелен химикал и като си "татоирала" много плътно и грубо краката от пръстите та чак и дупето (цялото) нямам идея как е успяла, нито баща й има,( та като му казах, че е надраскана, тогава я видя Sick , а уж я гледа  Wink smile3538 )
и вместо да си отпусна натрошените крака обиколили града аз я вкарах в банята да я къпя, а тя реши , че трябва да ми ги изполее с душа (може би са замирисали на гума от километрите) Flutter Crazy.....дано се посмеете на мой гръб, а и ако някой е отучил детето си от това гадно драскотене, да драсне един ред със съветче как и аз да се справя, че не ми се мисли от понеделник сме на ясла и ако и там прави така  ( nnnuu ).........................
                                                                 Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 22:58 от nikiki

# 67
  • София
  • Мнения: 830
Здравейте и от мен,

Ние се върнахме от Копривщица. Беше хубаво, много даже. На връщане оставихме децата при баба им в Кърджали, да си постоят тези две седмици дето има само един почивен ден и сега сме ергени. Голям кеф. Мисля да правя пролетно почистване.

Лек ден и лека работа.

# 68
  • Мнения: 152
Здравейте. Взех с иизпита. Joy Whistling
Анале, съжалявам.Росенчо е много порасъл.
Dominika, стискам палци!
Диди, и на вас също стискам палци да минава по-бързо!
Pollia, много е пораснал Поло!
тити, и вие сте много сладки и пораснали Laughing и двамата.
Никики, тези мъже ме ядосват много. Как няма да разбере, че се е надраскала. А моя вчера цял ден гледа малката и не разбрал, че има потник да запасва и него като я изпикава. #2gunfire Е как няма да се разболяват.

# 69
  • Мнения: 1 541
Здравейте! Ние се завърнахме от спонтанното ни пътешествие до Кърджали последните 3 дни. Беше наистина чудесно изкарване- Яна игра много, много нови впечатления и емоции, а за яденето да не говоря- все едно гладно сме го държали до сега това дете  Laughing
Доволна съм, но сега ми е смотано на работа.....Леко свикване с работната обстановка на всички ви- аз отивам да копая в мината и после ще понаваксам с четенето на изпуснатото тези дни   bouquet
buba_katinka, браво!!!   Hug
 

# 70
  • Мнения: 9 908
е какъв е проблемът като се нарисува детето? и какво му е грозното да си ходи босо?

бубо, честито, сега леко и внимателно, и като видиш регулировчик, не спори с него, че аз днес щях да отнеса един акт  Joy


# 71
  • София
  • Мнения: 830
Ех, Милейди, аз в Кърджали оставих децата. Първо нямах намерение да ги оставям, но там е толкова топло (все едно си в Гърция) и чистичко, и живеем точно до парка. Вчера като им се обадих в 9 часа вече бяха на разходка. Малко да закрепнат след болестите зимата, очаквам ги напълнели и с червени бузи.

# 72
  • Мнения: 1 541
Elspet, ние тук не можем да се видим, ама може там да пием по кафе някой хубав ден  Wink Вчера времето беше страшно студено като тръгвахме. Дано да се е оправило днес вече. Ти до кой парк- с влакчето или градската градина?

# 73
  • София
  • Мнения: 830
Непременно ще пием кафе, ние ходим там поне 3-4 пъти годишно, а лятото децата седят по 2-3 седмици. Живеем до парка с влакчето, високите блокове. Но редовно ходят до градската градина, заради баба Меца. Калина не пропуска да се катери по нея, че и в София я търси.

# 74
  • Мнения: 1 541
Ние сме се разпростели из целия град, но пак сме си почти съседи  Wink Едната къща е в Байкал (горе до гробищата  Laughing ), другият апартамент е малко по- надолу в Марица блоковете с/у съдебната палата, а третото е до бившия Кореком. Яна я беше страх този път от мечката- заобикаляхме я от далеч  Twisted Evil Родител от там или ти? Или пък благоверният има връзка от там?

За сватбата- понеже казвате, че съм потайна, държа да ви коригирам и да поясня, че до сега бях по- скоро нехайна за събитието, но едва днес осъзнах колко съм изостанала с приготовленията. Ади Цанова е заета до края на октомври и няма да може да поеме сватбата ни, фотографите са фул....абе ужасна истерия станала с тези церемонии  ooooh! От сега по- често ще ви информирам, щом имате интерес. До сега просто нямаше за какво  Laughing

ПП. Сватбата е на 19 Юли  Wink

Сега молба за помощ- Яна си гризе ноктите и няма спиране! Правя забележка и пак почва, когато не я гледам  Crossing Arms какво беше лакчето за нокти, което горчеше?

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 16:07 от *MILADY*

Общи условия

Активация на акаунт