Великденската изненда е голяма - НОЕМВРИйчето, скрито във мама

  • 9 679
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 587
Добро утро и от мен. Ние снощи късно се завърнахме от здрава почивка при свекитата. Днес едва се завръщам на работа, но няма как - бюрото ми е затрупано от документи...

Надявам се, че всички сте добре и сте изкарали весело празниците.

Желая ви приятен и слънчев ден!   bouquet  Heart Eyes  Hug

# 271
  • Мнения: 37
Добро утро, мамчета!

Pepina, страшна схема си пуснала. Смятам аз по нея....и пак момче се падна - е...то няма лошо! После се замислих за годините ми...май се пада да ги изчислявам за 31год и 6 месеца - в този случай излиза момиче....Както и да е , само да е живо и здраво. На 28.05.08 ще ходя на ФМ при Марков, ако там се види пола - ще съобщя веднага.
Иначе за сега сам правила изследвания само кръв и урина, не мисля да правя БХС...но ще видим ако се наложи по-нататък- ще правя.
Вчера голяма разходка направихме - направо бях страшно изморена следобяда.По принцип обичам да вървя много....но вчера сигурно минахме поне 4км....и аз с този корем сина ми постоянно ми викаше "Хайде ,мамо, по-бързо"....а мама едвам вървеше....та вечерта малко ме преболяваше корема ниско долу и ме дърпаше....но се надявам да е от преумората.

Е, хайде приятен ден и успешна работа на работещите мамчета!
До скоро!

# 272
  • Sofia
  • Мнения: 77
Добро утро мамчета
 Минавам да ви кажа че отднес и аз съм на линия.
После ще ви изчета че съм затрупана с работа.
utro77 аз съобщих на две колежки и чакам те да разнесът новината Grinning
Мамчета , това с гаденето и повръщането вече се чудя кога ще спре. Незнам при вас как е но при мен е постянно.
Лек ден от мен.

# 273
  • Мнения: 7
Здравейте,така ми липсвахте! Hug
Да ви се оплача,не съм ви чела още,но ще го направя,но съм адски болна - имам гнойна ангина,дежурната лекарка ми се накара,как съм го допуснала и се лекувам с лимони чай и мед,но никаква полза,адски болки в синусите,гърлото ми е в налепи и носа ми тече нонстоп с гъсти секрети,тая докторка ми каза че антибиотика само ще ми навреди,но днес мисля да посетя истински лекар УНГ срещу заплащане,три вечери едва съм спала много се притеснявам за бебока ми............... Cry

# 274
  • Мнения: 611
Хелоууууу  Laughing
Най-накрая да се разработите и вие , че темичката беше толкова пуста тези дни Whistling
Голяма скука ми беше , само май със Софито повече се вясвахме Sunglasses


Розичка , къде успя да се разболееш бре Rolling Eyes Много лошо , дано скоро ти мине Hug

Утро , и аз бях така в самото начало на бременността , така ме беше почнал един зъб , че щях да се побъркам направо Crazy и най-накрая отидох и ми го извадиха , даже се бях притеснила , защото ми сложиха и упойка , но просто нямаше как Crazy А и разбрах , че тя не е опасна за бебо Sunglasses

Я всички хаймани , дето ходиха някъде да разкажат -къде , как , защо , с  кого , какво сте правили Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 8 962
Розичка, много съжалявам, че си така зле. Аз също те съветвам да посетиш специалист.
А докато го направиш :
За налепа на гърлото - ще ти помогне, ако си го намажеш с кислородна вода /по-нисък процент/  и веднага след това с течен витамин С.  Увиваш си на пръста малко марля и така. Доста ще те облекчи. Защото, за да се подобриш е важно да се махне налепа.
Носа промивай със Стеримар или Низита - това си е морска вода, поне да отмиваш секретите.

# 276
  • Мнения: 30
Добро утро  Simple Smile

Днес ще ви черпя с торта  Grinning

...

Розичка, оздравявай бързо...

# 277
  • Мнения: 8 962

Утро , и аз бях така в самото начало на бременността , така ме беше почнал един зъб , че щях да се побъркам направо Crazy и най-накрая отидох и ми го извадиха , даже се бях притеснила , защото ми сложиха и упойка , но просто нямаше как Crazy А и разбрах , че тя не е опасна за бебо Sunglasses

Ами да - има си специални упойки, които се използват по време на бременност. Моя доктор даже ми я солижи и съвсем лека - държа ме 5-10 минути, докато ми извади зъба и почна да ме отпуска упойката. А по принцип държи три часа.  

# 278
  • Мнения: 344
Norass, да нямаш празник бе пиле?!

# 279
  • Мнения: 7
Розичка, много съжалявам, че си така зле. Аз също те съветвам да посетиш специалист.
А докато го направиш :
За налепа на гърлото - ще ти помогне, ако си го намажеш с кислородна вода /по-нисък процент/  и веднага след това с течен витамин С.  Увиваш си на пръста малко марля и така. Доста ще те облекчи. Защото, за да се подобриш е важно да се махне налепа.
Носа промивай със Стеримар или Низита - това си е морска вода, поне да отмиваш секретите.
Утро благодаря ти веднага записвам!

# 280
  • Мнения: 30
Norass, да нямаш празник бе пиле?!
Рожден ден, Софи  Grinning

Цял ден ще ви черпя сега  Grinning

http://www.tonnel.ru/music/pesni/351376765_tonnel.mp3

# 281
  • Мнения: 8 962
Norass , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  newsm59
С пожелания за много здраве и всичко най-добро!  baloni

# 282
  • Мнения: 611
Честит Рожден ден Норас   bouquet
Всичко най-хубаво ти желая , много щастие и късмет  bouquet  bouquet  bouquet


Защо пак мълчите вие бре Crazy Айде давайте тема , какво само четете Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 344
Нора, ЧРД  Hug


"Букет от нежни пожелания,
дарила бих ти с две ръце,
щастие и радост желая ти от все сърце!
Живот и здраве, любов и дълги дни
и нека с рози е окичен живота ти до старини!"

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 10:12 от sophiepp

# 284
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Norass,нека много здраве,безкрайно щастие и вечна любов съпътстват дните ти и ноември едно красиво,здраво и пухкаво бебче   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт