А бюстааааа :) ?

  • 1 481
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Оооооо, и мен там ме удря Sad. Земното притегляне хич не прощава. Първо 12 кг свалени преди забременяването, после 28 качени. Сега - пак свалени всичките. Изобщо си разказах играта на бюста. Но предпочитам що годе слаба....., пък било то и с малки цици. Ъъъъ, по-скоро в приличен вид или леко закръглена /да не си помислите, че съм кльощава/, отколкото гусенце с големи цици.

 newsm10

# 16
добре де , мен много размерът не ме вълнува, но има ли как да си остане стегнат и с хубава форма? Аз напълнях и това много положително ми се отрази ня бюста. страшно си го харесвам, най вече като форма и стегнатост. искам пак да се върна към предните си килограми - с около 5 по малко, но ако може да си запазя гърдите.

# 17
  • Мнения: 1 081
Какво да ви кажа за бюста...По принцип с течение на времето, с или без диети, все им се ще на циците да се запознаят с пъпа...Ама нормално е. Аз пред бременността имах няколко "колебливи" за теглото си години, мърдах с +- 5 кила, но бюста не мръдна. А съм 95 ДД. Може би оказват влияние и 21 години плуване, но все пак бая нещо е това. Сега е друго нещо, обаче. След бременността, и почти 2 години кърмене, не мога да си позволя да не нося сутиен, а точно преди 2 години гордо не ползвах такова стягащо нещо с железа. Сега слагам, и още как  Cry Предвид и това, че пазя диета в момента, положението все повече се влошава. Мазилата могат да помогнат при малък бюст, но в комбинация с много силови тренировки, за да се компенсира поне малко намаляването на мастната тъкан с увеличаване на гръдния мускул. Обаче за големите цици спасение няма.

# 18
ох не знам за тежкото трениране чета противоречиви неща. Аз съм с малък бюст - е сега ми е към Ц чашка, а иначе си е Б и то малко Б и фитнес инструктор ми е казвал, че не е желателно много да вдигам тежко,особено по време на диета, защото се стопява и то драстично. Плуването май е най доброто нещо.

# 19
  • Мнения: 737
Четох навремето един тест как да проверим дали можем да се печем само бикини на плажа.Теста беше следния:ако сложиш под гърдите си един молив и той падне-стой на плажа без горнище,колкото си искаш.Обаче задържи ли гърдата ти молива-да не си припарила без горната част на банския.
В момента не един молив,а целия ученически несесер на детето сигурно ще задържа Joy Joy

Така е наистина-за големия бюст няма оправия щом тръгне надолу newsm78
Но да свалим някой друг килограм,пък после ще видим

# 20
  • София
  • Мнения: 579
Момичета аз не съм раждала още но циците ми внезапно отслабнаха и се отпуснаха, появиха ми се стрии и съм тотално депресирана от това...споделете с какви кремове се поддържате..ще ви бъда много благодрна..знам че спортуването е най доброто нещо но неми е възможно винаги..

# 21
  • Мнения: 1 424
Когато отслабваш няма как и бюста да не се смали, при някои повече при други по-малко. Аз винаги съм имала бая бюст и дори когато съм слаба пак си имам доста  Wink  НО кофтито е , че се отпуска... кремовете не вършат работа според мен  Naughty
Обливане със хладна -студена вода, и класическото упражнение с прилепянето на дланите и друг спорт,това е   Peace

# 22
  • Мнения: 1 517
Аз като слабея първо ми се отразява на лицето, после на бюста и корема, накрая дупето и бедрата.
От малка съм си едрогърдеста и с увиснал бюст. Още докато ми порастваха...И си мисля, че който си го има в гена трябва адски много усилия да положи в посока стягане.
Снаха ми например е точно обратното. Тя има супер стегнати гърди. Бременя, роди, кърми, сега слабее, но циците са си стегнати. Може да понамаляват малко, което е и нормално, но са врнати, а моите висят като прани чорапи  Mr. Green (в сравнение с нейните, де, иначе не е отчайващо зле...или пък аз си ги харесвам, щото съм им свикнала  newsm78 ).

Общи условия

Активация на акаунт