Има ли други бебета които не искат в количка?

  • 1 257
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 928
Като се сетя за този период и ми става лошо ooooh! Що носене на ръце и бутане на количката отнесох. Излизахме, носехме се на ръце около 1 час, после го приспивах на ръце и сядах отмаляла да си почина за около 45 минутни, после пак носене на ръце. Един ден ми писна и започнах тренировки - 10 минути рев в количката, 10 минути на ръце, после увеличих периода на 15 минути, после на 20. В един момент като го сложех, човекът ме гледаше сърдито, но не ревеше. Около седмица ми се сърди и после му мина. Сега си седи в количката, но пък трябва да го возя непрекъснато, за да му се сменя пейзажа  Laughing

# 16
  • Мнения: 666
Има имаа и ние бяхме така. В количката стоеше само като спи, но сабуди ли се и види че е в количката започваше да реве все едно го колят. Аз постоянно бутах празна количка с бебе в ръце и накрая се отказах и излизах с кенгуро. Започна що годе да седи за кратко в количката като стана почти на годинка.

# 17
  • Мнения: 1 091
Честно казано нямам този проблем ,но една моя приятелка го има.По същия начин ,неината бебка ,която е на 6 месеца не иска да стой в количката.Тогава ми дойде идеята ,че може да не иска да стой в количката ,защото не и е удобна. newsm78Тогава си разменихме количките/моята е доста по-широка от неината/.И нейната бебка спря да плаче. LaughingСкоро си купиха нова количка и сега нямат проблем.Но разбира се при всеки е различно има и бебета ,които просто не обичат да стоят в количка newsm78 Peace.Успех с решаването на проблема.  bouquet

# 18
  • Мнения: 5 026
Моя син беше така-от 6м. докато слезе напълно от количката.

# 19
  • Мнения: 762
 Grinning
Тъкмо се връщаме от разходка.С мама открихме нов начин за возене в количка-прави с гръб към движението и прави с лице към движението(завързани с колана от дънките на мама).А и е по-яко се да бута количката,докато мама топи напращели бедра носейки ме. Wink
Аз от малка не обичам да седя там.Просто съм любознателна и обичам да гледам света.А и света да ме гледа (и закача) не е съвсем зле.Смятам скоро да се разделим с количката,но мама май не е разбрала още.Иначе и ние си имаме слингове цял куп,както и добродушен тати с гооолеми рамене.  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 518
И ние сме така,не иска и да я види количката,а много обича навън,но само ако е на ръце,такъв рев пада и ако не я вържа с коланите дори се обръща и става на няколко пъти ми се е случвало за малко да падне от количката Shocked защото не ми дава дори да я вържа,иначе в нея само спи,но докато заспи не ме питайте #Crazy скоро дори бяхме някъде нвън и трябваше да се скрия на един паркинг между колите за да я приспя на ръце,че и пред хората сме го правили това,а те ме гледаха като луда направо Crazy и като се събуди само какво тичане пада с количката към къщи hahaha като излизаме на разходка и аз я нося и така двете бутаме количката,много се забавлява,а като гледам другите майки с количките на някое заведение седнали,а бебчовците им си стоят в количката мирно и кротко....ох,така им завиждам Tired а аз с това моето диване,надявам се че ще отмине скоро този период,защото вече не се издържа Cry

# 21
  • Мнения: 51
 Hug ехеееееееее, сега я видях тази тема и не мога да повярвам има и други не съм сама Hug
Моята бебка от както се е родила не обича количката си, сякаш я наказвам като я сложа в нея. Само до като спи е кротка(10мин), и като се събуди такъв рев му прави, че целия район разбира че сме на вън. Благодаря на този дето е измислил това кенгуру, ама сега е на 6м и тежи много и скоро трябва да мисля за друг вариант.

Ако някой може да помогне?

# 22
  • Мнения: 2 829
Херинката, опитай със слинг, ама от тези, дето са тип шал, връзват се през двете рамена. Със слинг тежестта на бебето се разпределя много, много по-добре и ще ти е много по-лесно да я носиш! Аз опитах слинг точно защото вече не можех да издържам малкия в кенгурото и направо бях изумена от разликата!

# 23
  • Мнения: 2 374
Ужас и ние сме така!Постоянно е права,сега съм го измислила така-слагам и коланите за прохождане и ги връзвам отзад на количката и постоянно си седи с коланите не ги свалям Wink

# 24
  • Мнения: 864
Съвсем нормално е,всички минават през такъв етап.

# 25
  • Мнения: 575
Дъщеря ми още няма 2 месеца, но положението е същото. Придреме за 10-15 мин. в количката и като се събуди реввввв. Винаги се прибираме от разходка на ръце и количката я бутам празна с дргата ръка Whistling Ама какво да се прави, интересно му е на детето, да оглежда света.

# 26
А бе по-добре да недоволства, отколкото като моя да си я гризе .. Crazy

Та аз когато започне да недоволства го оставям сам да си я бута или да се катери по нея...много му е забавно...понякога и потичваме с количката и той си умира от щастие, че тя се движи толкова бързо.

Общи условия

Активация на акаунт