Ванга

  • 12 728
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 596
Ох и аз тва Омайниче от кога го дебна... Thinking
Нищо не ни коства да се позалеем с билкови отвари. Laughing

 Mr. GreenНека!!!

# 16
  • Мнения: 72
аз  знам къде има  омайни4е  -- на плиска като се  слезе с  автобуса и се продължава пряката  до кино изток  ии  там на една пряка  ...........но не съм си  купила ....не сам решила да пробвам рецептата ...малко съм скептична към тези неща  защото не съм 100 процента сигурна че са от Ванга..... ...........................някой ако пробва да  пише 
   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 171
аз  знам къде има  омайни4е  -- на плиска като се  слезе с  автобуса и се продължава пряката  до кино изток  ии  там на една пряка  ...........но не съм си  купила ....не сам решила да пробвам рецептата ...малко съм скептична към тези неща  защото не съм 100 процента сигурна че са от Ванга..... ...........................някой ако пробва да  пише 
   bouquet
Обясни по точно каде се намира това място

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 295
 newsm78  Странно .....  не бях чувала до сега това за омайничето.

Ще чакам някой да пише дали има ефект  Wink

# 19
  • Мнения: 577
xxxм... интересно.и аз не съм чувала нищо за омайничето.
записвам се да следя темата.

# 20
  • Мнения: 737
Та къде на Плиска "расте" това омайниче?

# 21
  • София
  • Мнения: 275
Не,че искам да ви отчайвам,но омайничето е в Червената книга на растенията и е регионален ендемит.Вкъщи имам един изсушен цвят омайниче-подарък от планинар.Среща се наистина рядко и е абсолютно забранено изкореняването му.Та се съмнявам да го има по билковите аптеки. Rolling Eyes
Ако намерите някъде-свиркайте,че и аз искам да отслабвам!

# 22
  • Мнения: 1 234
малко съм скептична към тези неща  защото не съм 100 процента сигурна че са от Ванга.....
 
Ох и аз тъкмо това мислех Thinking Иначе бих пробвала.

Не,че искам да ви отчайвам,но омайничето е в Червената книга на растенията и е регионален ендемит....Среща се наистина рядко и е абсолютно забранено изкореняването му.
Ама като чета май няма да отслабваме точно по този начин Rolling Eyes

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 49
момичета , намерих всички билки в една аптека в София кв. Красно село  Hug
ще пробвам но за съжаление едва ли ще мога да разбера дали действа наистина защото в момента съм на режима на дюкан осве това правя и упражнения и това ако помогне ок но няма да мога да разбера дали от тези работи или диетата и тренировките е
ако някой се интересува точното място на аптеката ще обясня.

# 26
  • Мнения: 72
все пак наблюдавай за резултат и ни кажи в четвъртък Simple Smile

# 27
  • Мнения: 49
направих това с омайничето тази вечер само дето на кутията пише че е 50 гр а в рецептата е 100гр но утре ще си взема нови 2 кутийки стана много тъмна и леко гъста течност преди да се полея си ексфолирах кожата дано има по добър резултат и изпих и чая (запарката от маточина) мисля след 3 дни да пробвам с много билки какво ще стане , ще пиша пак.
За инфо омайничето само струва 0.75 ст кутийката от 50гр а всичките билки излязоха към 4,30лв

# 28
  • Мнения: 737
Явно вече има добро раздвижване по темата.
Почвам да я следя отново.

# 29
  • Мнения: 1 085
ОБМЯНА НА ВЕЩЕСТВАТА (нарушена) - Само сутрин да се пие запарка от жълт кантарион - 1 ч.л. се залива с чаша вряла вода.

Aз смятам да направя това, мисля че ще е по - добре да се засили обмяната на веществата.Някой правил ли го е.Много интересна тема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт