Вега тест Елхово

  • 8 949
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Здравейте,
Има ли някой, който си е правил вега тест в Елхово? Във фейсбук страницата има много публикации за успешни трансформации, но няма отзиви от потребители, странно ми е също, че тук нищо не е коментирано досега.

Благодаря на отзовалите се и прекрасен ден!

Последна редакция: пт, 21 ное 2025, 11:57 от Wild*Orchid

# 1
  • Мнения: 1 727
Ох и аз ги наблюдавам. За мен са измамници и снимките са фалшиви. Няма никакви коментари, да не говорим за отрицателни. Елхово е толкова малко градче, че ако това е истина, няма как да няма коментари от хората там.

# 2
  • Шумен
  • Мнения: 347
Някои от снимките ги открих в руски сайт. Предполагам, че всички са копирани отнякъде. Мислех си да реагирам на някоя снимка, но просто ще ми изтрият мнението. Това, че тази дама поства толкова много отслабнали би трябвало да ви наведе на мисълта, че е измама.
Смятате ли, че може би стотици жени са се доверили така на някой си и има десетки успешни резултата? Защото не всеки резултат е успешен в реалността.

# 3
  • Мнения: 120
Самотирам се, за да подчертая за какво е относно питането ми. Simple Smile

Здравейте,
Има ли някой, който си е правил вега тест в Елхово? Във фейсбук страницата има много публикации за успешни трансформации, но няма отзиви от потребители, странно ми е също, че тук нищо не е коментирано досега.

Благодаря на отзовалите се и прекрасен ден!

# 4
  • Мнения: 28
И аз това се чудех. Писах на съответната дама и ми каза,че струва 70лв. Попитах реални ли са хората - ДА. Но като тръгбсх да проверявам се оказа,че тези жени не са от БГ. Не знам,но за мен не е капила реални нейни доволни клиенти.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 343
Вега теста си правих там. Лошото е, че и преди съм си правила при друг. Имах сходни очаквания за услугата, но уви. На един лист получаваш резултата и айде чао, следващия. Ако искаш режим, пращаш този лист сниман, плащаш и тогава получаваш.
Първия път с вега тест при друг специалист свалих около 23 кг.Тегли ме на танита кантар, теста включваше много повече храни и накрая и режим ми изготви, буквално отслабвах с циганска баница! Разговаряхме по час и половина… съвети, обяснения. Принципа му беше такъв- ядеш от позволените ти храни по метода на разделното хранене. Само че от много зелени салати получих колит и спрях.
Не казвам нищо лошо за момичето в Елхово, но има и по-качествена услуга от нейната.

# 6
  • Мнения: 11
Вега теста си правих там. Лошото е, че и преди съм си правила при друг. Имах сходни очаквания за услугата, но уви. На един лист получаваш резултата и айде чао, следващия. Ако искаш режим, пращаш този лист сниман, плащаш и тогава получаваш.
Първия път с вега тест при друг специалист свалих около 23 кг.Тегли ме на танита кантар, теста включваше много повече храни и накрая и режим ми изготви, буквално отслабвах с циганска баница! Разговаряхме по час и половина… съвети, обяснения. Принципа му беше такъв- ядеш от позволените ти храни по метода на разделното хранене. Само че от много зелени салати получих колит и спрях.
Не казвам нищо лошо за момичето в Елхово, но има и по-качествена услуга от нейната.

А кой у другият специалист, при който сте правили вега тест, ако не е тайна?
Благодаря!

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 343
Вега теста си правих там. Лошото е, че и преди съм си правила при друг. Имах сходни очаквания за услугата, но уви. На един лист получаваш резултата и айде чао, следващия. Ако искаш режим, пращаш този лист сниман, плащаш и тогава получаваш.
Първия път с вега тест при друг специалист свалих около 23 кг.Тегли ме на танита кантар, теста включваше много повече храни и накрая и режим ми изготви, буквално отслабвах с циганска баница! Разговаряхме по час и половина… съвети, обяснения. Принципа му беше такъв- ядеш от позволените ти храни по метода на разделното хранене. Само че от много зелени салати получих колит и спрях.
Не казвам нищо лошо за момичето в Елхово, но има и по-качествена услуга от нейната.

А кой у другият специалист, при който сте правили вега тест, ако не е тайна?
Благодаря!

Димитър Пейков, Велико Търново

# 8
  • Мнения: 1 340
Рекламата във ФБР и на мен ми изкача често, та реших да поразгледам и добре пак е форума ♥️
Дайте още специалисти,  от които наистина има ефект, ако знаете. В Търново ми иде далечко Simple Smile , а ми се иска да пробвам

# 9
  • Мнения: 266
Здравейте,
Този профил е измама услуги Вега тест Елхово мнение



# 10
  • Мнения: 1
Днес си направихме вега тест при тази жена 40€ струва,но списъка не включва много храни.Трае 10-15 мин.Това нормално ли е ? При други пише,че трае час и половина и изготвяли списък за хранителен режим.При тази жена в Елхово за 15 мин 40€ на човек и айде чао .Не съм доволна ,а за хигиената да не коментираме !

Общи условия

Активация на акаунт