Абитуриентски бал - 11

  • 23 019
  • 280
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 226
Лелеее кога изписахте толкоз нещо  ooooh!  Аз като толкова закъснях дали ще се вредя в списъка  Sad Thinking

Моя бал ще е на 23.05 р-т "Балкан" Плевен и втора бална вечер на 26.05 х-л "Диамант" Слънчев Бряг.

А за матурата съм класика - Математика  Rage

# 91
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Така като гледам май само аз съм към края  Embarassed
на 27 май в р-т Radisson  Grinning

# 92
  • Мнения: 270
Аз пък ще ходя на изпит за повишаване Simple Smile По география, тъй като при нас пишат повечето оценки както си наумят и затова ще трябва да се явя на изпит, защото не си бяха наумили както аз исках Simple Smile. Втората ми матура е География Simple Smile

# 93
  • Мнения: 6 060
Втората ми матура ще е по география..... Peace

# 94
  • Мнения: 379
аз кандидатствах с география , даже съм на национална олимпиада по география , но реших ,че със световната не бих се справила и затова избрах езика Wink

# 95
  • Мнения: 1 813
аз кандидатствах с география , даже съм на национална олимпиада по география , но реших ,че със световната не бих се справила и затова избрах езика Wink

Както и аз реших,че не бих се справила с матурата по История,макар да кандидатствам с този предмет и избрах английски език.  Simple Smile Много са ми интеересни хора,които дори няма да кандидатстват с история,как ще се справят с тази матура.

# 96
  • Мнения: 6 060
Много са ми интеересни хора,които дори няма да кандидатстват с история,как ще се справят с тази матура.
newsm12 защо мислиш така?
Ето и аз няма да кандидатствам с география, но ще държа матура по нея..
Ще кандидатствам с БЕЛ...

# 97
  • Мнения: 1 813
Виждала ли си формата на матурите по География и История? При нас има отворени въпроси,некоректно зададени въпроси,абе ужасна е, за география не знам.

# 98
  • Мнения: 379
ами аз имам 6.00 на изпита по география ,материала за география на България го знам от -до, но не смятам,че бих могла да изкарам 5.50-5.80 на матура по география , затова мисля ,че ако не кандидатства човек с дадения предмет би му било много трудно на матурата 

# 99
  • Мнения: 26
И аз да се запиша  Grinning   20.05.2008г. Ресторант "Елбрус", гр. Пазарджик

# 100
  • Мнения: 26
Някои има ли снимката на едно русо девойче с еда синя рокля и я водят абитуриентка за незнам коя година. Ако може да ми я пратите.  Peace

# 101
  • Мнения: 22 535
Betty Boop, и сестра ми тази година е абитуриентка и балът им ще бъде в х-л Балкан. ))))

# 102
  • Мнения: 146
.

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 13:50 от Хенриета

# 103
  • Варна
  • Мнения: 793
Абе не разбрах точно кои трябва да са тия елитни училища, където освобождават от матура Thinking Моето е ГПЧЕ, втората ми матура е по английски. Имам ли шанс?  Crazy

Ето и малко снимки:
--- чантата и сандалите
--- колието
--- обиците
--- гривната

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 15:15 от kaSsisS

# 104
  • Мнения: 146
Абе не разбрах точно кои трябва да са тия елитни училища, където освобождават от матура Thinking Моето е ГПЧЕ, втората ми матура е по английски. Имам ли шанс?  Crazy
НЯМА такова нещо като освобождаване от матури.

Общи условия

Активация на акаунт