Женски стратегиЙ...

  • 2 594
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 128
Събличам се. Истината и
само истината. Голата.
Къде бре.....в офиса, в бара, на улицата.... Shocked

# 16
  • София
  • Мнения: 2 840
Според мен това "й" е нарочно, пък.

Освен това мисля, че е накакъв кодиран термин.
Докато не разбера закачката, няма да се включа в темата.

# 17
  • Мнения: X
Ох, на мен ми трябва стратегия, за да не ме пожелава никой.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Клонке, авторката се редактира. Сега изглежда нарочно. В началото не беше. Още малко и ще се научи.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
Саня, що ми убиваш детските илюзии, не разбирам само?!

"Женски стратегий" ми прозвуча така мистично терминологично, че таман се отдадох на брейн сторминг и ти ми сецна порива.

Е, не се прави така Naughty

Конкретно по темата - аз му се нахвърлям директно, че ако успее да се отскубне, да не хабя време и да се метна на другия. До края на пролетта все някой няма да се изплъзне.

# 20
  • Мнения: 1 128
Клонка, хич не е нарочно даже. Такава съм си аз- неграмотна понякога, но компенсирам с друго. Не ям хората за грешките им Wink
За различните мъже, различни стратегий. Важното е да имаш въображение и да си мома.  Party
Аз не съм мома (неомъжена дама, да поясня), затова спирам.  Mr. Green

Ех, сега пък.....
Никога ли не ти се е угаждал друг мъж? Не става въпрос за изневяра, но не сме от желязо все пак. Когато видиш нещо добро не ти ли се допожелава?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ех, Клонке, нали каза, че инак няма да се включиш по темата? Зат'ва ти развалих илюзиите. Всъщност подпомагах мозъчната ти атака.  Mr. Green

Фрики, нищо лично, мила. Надявам се все пак да е имало полза от ръфането. Това е по-важното.

# 22
  • Мнения: 25 615

Никога ли не ти се е угаждал друг мъж?

Ъ?  newsm78
Преведи ми го, моля!  Blush

# 23
  • Мнения: 15 571
показвам му, че го харесвам и го оставям той да действа  Peace

# 24
  • Мнения: 2 407
Не се справям..

# 25
  • Мнения: 152
"Женски стратегий" ми прозвуча така мистично терминологично, че таман се отдадох на брейн сторминг и ти ми сецна порива.
...уелкъм ту дъ матрикс  Crazy  Меровингий... Везувий, Марк Антоний, Гай Юлий...   Joy дъ матрикс хез ю... ор самбади елс  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 103
Не ми се налага да използвам стратегийййййййй, и без това не мога се отърва от досадници.

# 27
  • Мнения: 431
Използвам стратегиите на Скарлет О'Хара.

"Ох, колко сте умен, моята малка главичка би се пръснала от такива мисли" много помага.  Grinning

Също така пред мъжете да хапваш като птичка, звънтящите обици и талията от 51 см са от полза.

# 28
  • Мнения: 516
Мда- стратегиЙ ми е да съм ларШ. Усмихвам се и се правя на заинтересувана от футбол, атомни централи, политиката на Буш или каквото там го вълнува евентуалния обект. Не пропускам да му спомена между другото, че е много интересен събеседник и колко красива риза има, например. До сега не съм имала фал.

# 29
  • Мнения: 1 128

Никога ли не ти се е угаждал друг мъж?

Ъ?  newsm78
Преведи ми го, моля!  Blush

По нашенски това означава някой или нещо да ти харесва.

Саня, имаше полза Mr. Green
Не е като оправдание, но от 11 съм в странство и не практикувам често писмен бг. Яд ме е на мен си когато започна да се чудя на елементарни неща кое как беше.
Повтарям нарочно, че не го казвам като оправдание.

Общи условия

Активация на акаунт