Кога започват първите признаци при бременост?

  • 30 232
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
При мен-започна мнооого да ми   се спи и то още преди да си направя теста.

# 16
  • Мнения: 274
Когато бях бременна с голямата ми дъщеря нямах никакви признаци за бременност,много лека беше.С малката още в началото започна да ми се гади и това нещо продължи до третия месец.Ако си бременна ти желая лека бременност. Peace

# 17
  • на дъното
  • Мнения: 1 544
При мен започна първо с честото ставане по малка нужда до wc ,но не знаех , че съм бремена беше доста рано за тест.От 2 месец до края на 3 месец ставах с обичайното викане на боата  smihesorry извинявам се за израза но така си беше при мен  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 080
При мен-започна мнооого да ми   се спи и то още преди да си направя теста.
И при   мен беше така

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
На мен много гадно почнаха да ми миришат цигарите.
По-точно на мъжа ми Викторито/силвър/.
Това беше преди теста още.Иначе други ''екстри'' не е имало.
Само дето това виктори силвър до края си ми миришеше.Ама много! Sick Sick Sick

# 20
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз усетих,че съм бременна още от 2 седмица след зачеването!

# 21
  • Мнения: 4 753
И аз не съм имала никакви признаци и изкарах страхотна бременност... Три дни обаче е твърде малко време.... ако си бременна и ти стави лошо значи бебе е по-голямо...  Peace Обикновено признаците се появяват около предстоящия цикъл... тогава организма разбира, че има нещо не както трябва...  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 80
При мен 2,3 и 4м. бяха кошмарни,даже бях смъкнала 5кг.!За сметка на това сега ям като  разпрана,но пак всичко си ми мирише.
Определено е раничко още, прекалено дори.
Peace!

# 23
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
При мен тези признаци въобще не дойдоха Peace

# 24
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes хм, аз и сега освен корем други признаци нямам

# 25
  • Мнения: 5 391
Спомням си, че преди да разбера, че съм бременна вторият път, ме боля глава и ми ставаше лошо дни преди очакваното идване на менструацията.

# 26
  • Мнения: 452
почнах да пишкам по- често ,да ставам посред нощ- нещо нетипично за мен .......тогава си помислих ,че нещо става с тялото ми ...започна самото ми тяло да ми мирише по различен начин ...потта ми  все едно не беше моята ...
а гаденето чак втория месец започна ......в началото нямах такива проблеми

# 27
  • Мнения: 343
При мен гаденето започна към средата на втория месец. Три дни след оплождането ми се струва прекалено рано за каквито и да било признаци. Може би си яла нещо или е някакъв вирус... newsm78 Което пък съвсем не пречи да си бременна всъщност.  Grinning

# 28
  • Мнения: 91
И аз мисля, че е доста раничко, но симптомите започнаха към средата на 2-ри месец.Първият месец обаче пиех мноооого вода, не знам дали друг е усетил такава жажда, много вода пиех повече от 2л. Изчакай малко повече и дано надеждите ви бъдат оправдани. Стискаме палци, EFPкажи ни само когато установиш сигурен резултат.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 789
При мен започнаха около датата на МЦ, бях сигурна, че няма да ми дойде, но упорито не препишквах теста, чаках и удължавах момента на изненадата
Иначе около дните, когато трябваше да ми дойде МЦ ме наболваше корема като пред Ц, но болката беше по-тъпа и по-различна, започнаха да ме наболват и гърдите, да ми се гади на моменти
И когато една вечер неистово ми се припи бира, а аз не пия такава, само лятото - 1-2 глътки, вече нямах и съмение защо Peace

Общи условия

Активация на акаунт