жената - скенер боряна тотева

  • 38 625
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 4
здравейте, бих искала да ви помоля за малко информация. В неделя си запазих час при боряна тотева. Мисля, че е наложително ходенето ми при нея - имам личен проблем и здравословен отделно. Кажете ми моля имате ли някакви впечатления за нея и нейната дейност. Дали мога да й се доверя? благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 152
записала си си час при поредната мошенничка!

# 2
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Имам лични впечатления.
За какво доверие става въпрос? Тя не е психолог.
Не е и това,за което се рекламира!

Премествам темата

# 3
  • Мнения: 288
Преди 2 год.,бях при нея.За 20 минути платих 150 или 180лв,(непомня точно).Разочарована останах.Дори да има някакви умения ,мисля не ги прилага.Апсолютна заблуда е това според мен.

# 4
  • Мнения: 468
ужасТ
опитайте с психолог, с хомеопат...но със жена-скенер #2gunfire

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 09:09 от Nial

# 5
Скенерите са в болниците и лечебните заведения   smile3513 smile3513 smile3513

# 6
  • Мнения: 1 737
При двама "скенери" съм била. Едната жена - фитотерапевтка, другия мъж - и той с билки и храни лекуваше.

Ами скенираха ме впечатляващо - казват веднага кръвна група, къде какви болежки имам, преди колко дни ми е бил цикъла, какво съм яла преди час и т.н., а после определят уж най-подходящите билки и храни за моя организъм и болсет. Не успяха да ме излекуват и двамата, в различни периоди от живота ми. Въпреки, че имам вяра, силна воля, спазвам всичко стриктно.

Така, че изобщо не е до внушение. Хомеопата ми например нищо не сканира, но ме лекува винаги с 90 % успеваемост. Детето и близките ми също.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 423
Записвам се да следя темата. Мои близки ходиха при  нея и тя обеща да им развали магия за една много добра три цифрена сума. Много се колебаят дали да й се доверят. Рекламата й е стъбилна, но ако още някой каже своя опит с нея. До сега не прочетох нищо обнадеждаващо. Благодаря!

# 8
  • Мнения: 4
ми не ми остава нищо друго освен да ви споделя утре вечер какво се е случило.стискайте ми палци дотогава.

# 9
днес бях при Боряна тотева..поредната мошенничка..при първоначалния разговор по телефона каза,че ще вземе 35 лв...когато се срещнах с нея..ми каза че имам направена магия и трябва да и платя 350 лв,за да ми я развали..и след това да ходя при  нея 10 дена-10 сеанса зпо 35 лв за всеки сеанс...След прегледа ми взе 45 лв и по време на "диагниостиката" овърташе за всичко,което я питах..като депутат ..
Като я видях се бече наки4ила цялата със злато..като "влашка циганка" и каза,че всичко,което  казва и е продиктувано от Бог..сиг и това да взима пари....
Ако има някой излекуван от нея...да пише...ще го черпя  Laughing Laughing Laughing
Само глуповите хора могат да идат при нея... :д  не си давайте парите напразно..нищо не познава...поредната шарлатанка

# 10
  НАЙ ГОЛЯМАТА ШАРЛАТАНКА

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Това Тоти ли е всъщност?

# 12
  • Мнения: 1
Здравейте!
Искам и аз да се включа в настоящата тема, като предварително се извинявам, че поста ми ще е толкова дълъг. Искам също така да отбележа, че ще изкажа само личния си опит и мнение, без да се опитвам да налагам каквото и да било.
Искам да Ви разкажа една история:
Беше пролетта на 1996г., и аз съм била на 15г. Една сутрин се събудих и чух майка ми да говори по телефона. Обясняваше, че си е напипала някаква бучка на гърдата и е ходила на лекар. Бяха и казали, че ще и правят мамография и биобсия, за да установят дали образуванието е доброкачествено или злокачествено. Никога няма да забравя този ден в който за първи път в живота си осъзнах, че може да остана без майка.
Ето какво се случи след този ден: направиха биобсия на майка ми и се установи, че образуванието е доброкачествено. Голямо беше колкото едър орех. Оказа се също, че има малко по-малко такова образувание и в другата гърда. Стандартно и насрочиха дата за операция.
И тогава се случи чудо /поне за нашето семейство е чудо/. Чудото се казва Боряна Тотева. Мама посети жената - скенер и тя и постави диагноза - доброкачествени ракови образувания и в двете гърди. Мама казва, че замалко да припадне когато и поставила диагнозата. Посещава я и провеждаха сеанси в продължение на 30 дни. Наистина беше много трудна и продължителна процедура, но резултата беше на лице - след 30 дни нямаше нищо от раковите образувания. Мама отново отиде на лекар и те се чудиха къде са бучките в гърдите й. Имаме дори снимки на гърдите преди и след проведеното лечение. Единственото, което е останало е удебеление на млечния канал, където са били раковите образувания.
За мен Боряна Тотева е жена - чудо.
На мен също ме е помагала много и дори мога да кажа, че е излекувала синузита ми.
Естествено е не всички които са  я посещавали да са доволни. Аз никога не забравям, че тя все пак е човек, но аз ще съм и благодарна цял живот заради това което е направила за семейството ми.
За тези които се интересуват ще кажа, че най - силната й страна е поставянето на диагнози. Тя вижда органите в човешкото тяло. И когато може да помогне - помага, а когато не може - казва да се отиде при специалист и много често ориентира към някой добър лекар.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Маринова, познавам Тотева лично покрай една телевизия и мисля, че започна да работи след 2000 година. За способностите й нямам впечатление де.

# 14
  • Мнения: 3
 здравейте
искам да споделя и моята история.преди година хдих при боряна тотева.проблемат ми беше че неможех да си имам приаел,винаги като ходих извесно време с някое момче ме зарязваше.поисках от боряна тотева да ми напви прочистване аура и кодировка за успех на мен ина мояа нов приател който познавах от месец.боряна тотева такамее кодиала с моят приател ,че дори ида искам да се разделя с него немога нито той може даси тагне от мен.

искени благодарности към боряна тотева

# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 576
здравейте
искам да споделя и моята история.преди година хдих при боряна тотева.проблемат ми беше че неможех да си имам приаел,винаги като ходих извесно време с някое момче ме зарязваше.поисках от боряна тотева да ми напви прочистване аура и кодировка за успех на мен ина мояа нов приател който познавах от месец.боряна тотева такамее кодиала с моят приател ,че дори ида искам да се разделя с него немога нито той може даси тагне от мен.
искени благодарности към боряна тотева


Брейййййй. Тя така те е кодирала, че на черна магия прилича както го описваш. Joy Joy Joy Другия път иди да те кодира за правопис, е, не идеален, но поне мъничко, че много трудно ти разбрах написаното. hahaha

# 16
  • Мнения: 513
 #2gunfireГолям скенер, няма що. Преди 7 години имах камък в десния бъбрек, а тя видя песъчинки в левия бъбрек и пак традиционно имаше магия за разваляне, ама аз пусто  реших да си остана с магията вместо да  й пълня гушката.   hahaha Joy Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 1 423
Пролетта подпука мои роднини да им разваля магия срещу 400 лв, казах им да рискуват и да си останат с магията. Надявам се не съм сгрешила, че така ги посъветвах,а като гледам от вас май диагнозата магия е дадена на всички! И скъпо струва развалянето им....

# 18
  • Мнения: 187
Здравейте на всички в тази тема.
Убеден съм че с ТЕС можете да си помогнете сами без разваляне на магии, без лекарства, без билки и нужда от скенери! Peace

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Здравейте на всички в тази тема.
Убеден съм че с ТЕС можете да си помогнете сами без разваляне на магии, без лекарства, без билки и нужда от скенери! Peace
Това реклама ли е?

# 20
  • Мнения: 3
Мильони благодарност за Боряна Тотева която ми помогна да си имам приател и най интересното е че тои ми предложи да се оженим.Всичко се збъдна както тя ми предсказа преди година.Невероятно но ФАКТ.Искени благодарности от все сърце за Боряна Тотева жената чудо.1000 проента съм сигорна че силата и съществува без грам съмнение всичко е въпрос на търпение

# 21
  • София
  • Мнения: 1 423
Няма нужда да имаш сила, за да може момиче или момче да си намери приятел. Не ти е помогнала Боряна Тотева,а ти е помогнал късметът ти да си откриеш другарче. Най-нормалното неща на света е да си имаш гдаже, приятел и семейство и няма нужда от извънземни сили, за да си намериш.
Тук говорим за това дали тя наистина има сила да лекува болести или пък да открива магии или е шарлатанка. От казаното по-горе от хората май клони към второто.

# 22
  • Мнения: 187
Мильони благодарност за Боряна Тотева която ми помогна да си имам приател и най интересното е че тои ми предложи да се оженим.Всичко се збъдна както тя ми предсказа преди година.Невероятно но ФАКТ.Искени благодарности от все сърце за Боряна Тотева жената чудо.1000 проента съм сигорна че силата и съществува без грам съмнение всичко е въпрос на търпение
Не знам дали въпросната жена има или няма сила, но ти със сигурност имаш. Само дето не си я открила още. Но е много възможно точно тя да ти е помогнала да си намериш приятел. Т.е. вярата ти в силата на Боряна да е била разковничето. Помисли и върху това!

# 23
  • Мнения: 141
Мильони благодарност за Боряна Тотева която ми помогна да си имам приател и най интересното е че тои ми предложи да се оженим.Всичко се збъдна както тя ми предсказа преди година.Невероятно но ФАКТ.Искени благодарности от все сърце за Боряна Тотева жената чудо.1000 проента съм сигорна че силата и съществува без грам съмнение всичко е въпрос на търпение
Прощавай, ама не ти е помогнала за едното Мерси, нали?! Можеш ли да ни кажеш колко парички ти взема, ако не е тайна? Не съм я чувала тази дама Тотева, ама като чета какви суми взема, майко мила тръпки ме побиват

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 21
Ако ви е писнало да ходите по доктори и врачки опитайте следното: Отидете и прекарайте нощта срещу Кръстов ден /винаги е 13 срещу 14 септември" на Кръстова гора. По време на литургията се молете горещо за разрешаване на проблемите си. Налейте си от лечебните води там. Запалете свещички в църквата. Ако имате възможност ходете там 3 поредни години. Но ако сте били искрени в молитвите си, ще има положителен резултат още при първото посещение. Пробвала съм.

# 25
за здравословния отиди при специалист,а за личния всичко зависи от теб.Няма човек,който не може да се справи има човек който не иска!Застани пред огледалото и кажи:Аз мога!

# 26
  • Мнения: 1 518
Първо се пишеше жената-скенер, а сега гледам че се пише славянски маг. Shocked

Защо ли си е сменила попрището...



# 27
  • Мнения: 1 518
Милиони благодарност за Боряна Тотева която ми помогна да си имам приател и най интересното е че тои ми предложи да се оженим. Всичко се збъдна както тя ми предсказа преди година. Невероятно но ФАКТ. Иск,ени благодарности от все сърце за Боряна Тотева жената чудо. 1000% съм сигорна че силата и съществува без грам съмнение всичко е въпрос на търпение.

Шегуваш се, нали? Hug

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
 newsm78 Тая тема....абсурд просто. Не бих си мръднала малкото пръст((е на левия крак в посока жената - скенер.

# 29
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
И що ли всички, дето я хвалят са само с едно мнение и току що регистрирани??? newsm78

# 30
  • Мнения: 231
здравейте
искам да споделя и моята история.преди година хдих при боряна тотева.проблемат ми беше че неможех да си имам приаел,винаги като ходих извесно време с някое момче ме зарязваше.поисках от боряна тотева да ми напви прочистване аура и кодировка за успех на мен ина мояа нов приател който познавах от месец.боряна тотева такамее кодиала с моят приател ,че дори ида искам да се разделя с него немога нито той може даси тагне от мен.
искени благодарности към боряна тотева

Пази боже от такива кодировки - " и да искам да се разделя с него немога"
Е, повече от това какво да коментирам....     ooooh!

# 31
Въпросната госпажа Тотева е поредната нагла мошеничка.Адски комерсиелна,с нищо не ти помага.Преди 3-4 години ми се наложи да ползувам услугите й.Естествено такъв тип жени непременно ти откриват някакви магии,които струват пре скъпо при разваляне .При мене даже трябваше  да ходя на няколоко сеанса за разваляне.В един момент докато въпросната дама разиграваше пред мен спектакъла си по разваляне на магия се запитах коя от двете ни е по-лудата.И реших,че съм аз,защото й плащам.Не се лъжете,не ходете при такива жени,доверете се на силата на подсъзнанието си да ви помогне.

# 32
  • Мнения: 418
Силата на подсъзнанието...ето това е истината  Peace

# 33
  • Мнения: 15
ВЧЕРА БЯХ ПРИ ТАЗИ ИЗМАМНИЧКА,ГОЛЯМ ЦИРК,СРАМ МЕ Е ДА РАЗКАЗВАМ С КОЛКО ПАРИ ОБОГАТИХ БОГАТАТА ДЕБЕЛА КРАВА Б.ТОТЕВА И КАКВИ ПРОСТОТИИ ТРЯБВАШЕ ДА ЧУЯ СРЕЩУ ПАРИТЕ СИ!

# 34
  • Мнения: 231
А защо и ги даваш  newsm78
Аз предпочитам да направя панаир и да отърва и останалите хора  Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 4 451
И за да не пускам нова тема за друг скенер (как звучи само  Laughing), ще попитам в тази. Има ли някой, който е посещавал Стоян Марков или така нареченият Човекът-скенер? И какви са ви впечатленията?
Аз съм го посетила един единствен път, не успях да му повярвам. Опасявам се, че действа на подобен принцип. И въпреки, че имам  здравословен проблем, се отказах да посетя 9 поредни сеанса. Прекалено комерсиално ми се стори.

# 36
  • Мнения: 730
Всеки сам избира кого да потърси за помощ в труден момент.  Не познавам лично Боряна Тотева, не съм ходила при нея, но мисля, че е много грозно подобно отношение към тая дама.

# 37
  • Мнения: 15
Ами нали точно за това става дума-че тя и много други като нея прибират парите на хората,ПОТЪРСИЛИ ПОМОЩ ОТ ТЯХ.Защо да не си разкажат изпатилите,така предпазват тези,които ще прочетат мнението им,тя си го е заслужила.Да не говорим как въпросните псевдолечителки се вихрят в нета и си пишат сами положителни отзиви от уж доволни пациенти,това също е грозно.

# 38
  • Мнения: 1 149
Знаете ли кое е гадното?
Гадното е че злоупотребяват с болката на хората,защото болният човек се хваща като удавник за сламка.
Наистина е много грозно.

# 39
  • Мнения: 468
Всеки избира да посети конкретния „ШАРЛАТАН” , така както има избор да посети психотерапевт, хомеопат или друг специалист. Не виждам кой с кого злоупотребява.
Много лесно, сякаш, абдикираме от отговорност.

„ИЗБРАХ САМ да ида на врачка, много пари й дадох, а тя нищо не позна – само се гаврят и злоупотребяват с болката на хората” 

А защо не избра да посетиш психотерапевт, а може би хомеопат или друг компетентен специалист? Винаги е важна мисълта зад мисълта. Посещението на врачка (когато не става дума за игра или любопитство) носи скрита мисъл и тя отново е абдикиране от отговорност. Признаваш че сили вън от теб ръководят живота ти, с две думи изваждаш процесите вън от себе си....о па ля – ами ти изваждаш процесите вън от себе си и когато осъждаш злите врачки, които злоупотребяват с болката ти, защото всъщност ти си избрал да идеш на врачка, при все че съществуват много други алтернативи, и въпреки направения избор – казваш че врачката е отговорна, че злоупотребява. Някак си не го разбирам. .
Щях да се съглася, че врачките са лоши и злоупотребяват, ако бяха монополисти...

# 40
  • Мнения: 32
Здравейте,обикновено не изразявам мнение,но тази жена много ме възмути,посетих я миналата година,бях отчаяна,бях обиколила хиляди лекари и нищо,и така реших да я посетя и нея като последен вариант,но това беше ужасно,миришеше на свещи и нещо друго.Тази жена наговори глупости,пусна касовия апарат и ме таксува 75лв,дори ми даде касов бон,голямо нахалство.Каза ми още две процедури трябвало за разваляне на магии,май леене на восък или нещо такова,цената беше около 600лв.
Ако искате лекар хомеопат идете при доктор Маринчев,или ако искате врачка и то истинска,която ще Ви помогне със сигурност.Казва се Диана. Ако се интересувате моят e-mail : e700@abv.bg

# 41
  • Мнения: 2 011
Ами нали точно за това става дума-че тя и много други като нея прибират парите на хората,ПОТЪРСИЛИ ПОМОЩ ОТ ТЯХ.Защо да не си разкажат изпатилите,така предпазват тези,които ще прочетат мнението им,тя си го е заслужила.Да не говорим как въпросните псевдолечителки се вихрят в нета и си пишат сами положителни отзиви от уж доволни пациенти,това също е грозно.
ПОДКРЕПЯМ! ТРЯБВА ДА СЕ ДАВА ГЛАСНОСТ ЗА ПОДОБНИ ШАРЛАТАНИ ! smile3514

# 42
  • Мнения: 141
И аз това забелязах че има много мнения които не ми се вържат и съм повече от сигурна че псевдолечителките сами си ги пишат или карат някои свой познат да напише малко реклама.
Не е лоша идеята за ЧЕРЕН СПИСЪК НА ЕКСТРАСЕНСИ И ЯСНОВИДЦИ.

# 43
  • Мнения: 15
Сигурна съм,че този списък ще е дълъг.

Общи условия

Активация на акаунт