отзиви за лекарите от аг-Варна

  • 5 892
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 567
Да и аз знам, че и в личния живот са заедно!
И мен двамата ме оперираха, и нямам лоши впечатления от нея, но това не е критерии за нейната компетентност!

# 16
  • Мнения: 398
Ако тази Силвия Иванова е завеждаща на 8-мия етаж за нея знам, че не обича болните; като минавала на визитация изписвала всички.Общо взето била много озлобена жена.

# 17
  • Мнения: 273
точно тя е.завеждаща на 8 етаж.тя там ме и гледа на видеозона.

# 18
  • Мнения: 398
Първо видеозона на 8-мия етаж е боклук.Моята докторка ме свали на партера.А относно тази докторка не успях да я видя, защото си тръгнах преди да мине на визитация.
Гледаха ме и двама младички докторчета, за които разбрах впоследствие, че са от 6 месеца доктори.Даже нямали и специалност.Точно те бяха дежурни една от вечерите когато направих кръвоизливите.

# 19
  • Разград
  • Мнения: 377
Много се радвам че има такава тема. Аз съм при д-р Капка Иванова. Тя ми следи бременността и за най-малкия проблем ме вика веднага. Аз съм от Разград, но сега съм във Варна в очакване на нашето бебче. Лежах 10 дни за задържане, защото имам три сантиметра разкритие и контракции, а като ме гледа на Доплер се разбра че имам проблем с плацентата. Не отива достатъчно кръв при бебето и затова ще ми записват тоновете през ден и в 36 седмица ще ме оперират по спешност, за да не загубим бебето. Много съм доволна от нея, защото е невероятен човек и специалист. Винаги намира добра дума и винаги оказва 100% съдействие и прави всичко което е по силите й за пациентите й.

# 20
  • Мнения: 398
maia_a,мисля че си направила отличен избор.Стискам палци всичко да е наред и много скоро да се похвалиш със здраво бебче Hug

# 21
  • Мнения: 291
преди 20 дена родих близнаци със секцио при д-рТанев на 7 етаж. много съм благодарна на целия екип благодаря им още веднъж. Hugна целия етаж всички са много мили и грижовни

# 22
  • Мнения: 398
Честито!Да са ти живи и здрави, много да те радват и да те слушкат!

Общи условия

Активация на акаунт