Диета - Японско чудо - 14 част

  • 13 691
  • 153
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 488
За да "изчезна" трябва или тотално да съм омацала пейзажа, или да съм постигнала желания резултат. Ще ми се да е второто.
Обяда ми днес е ок.300гр.череши и ок.200гр.ягоди.
Довечера мисля да ям или печено бутче, или яйца. Още не съм решила.
Ако утре кантара ме зарадва с 56.... уау! Ама и аз така съм се нахъсала и така съм се ядосала на мене си - че от безхаберие и сладокусие залепих на снагата си ок.5 кг, че съм готова и само на вода да мина. Но не мога да си позволя на работното ми място да ми става зле.
Продължавам с диетата. Почти е японската.

# 136
  • Шумен
  • Мнения: 403
след много прекъсвание, почвание на разни диети пак си се връщам при Японките Simple Smile Но дали е много противопоказно ако сутрин за закуска хапна 2-3 супени лъжици овесени ядки,накиснати в кисело мляко /имам проблем с ВС'то/. и нали е сезона на ягоди и череши - ако си хапвам по някой плод. как мислите newsm78

# 137
  • Мнения: 184
Днес съм втори ден на японското чудо. Правих я и миналото лято и имаше резултати. Но снощи докато вечерях порцията си безвкусно (безсолно месо), с безсолна салата, ми хрумна да ви попитам дали наистина трябва да ви попитам така ли консумирате и вие храната по време на диетата, в смисъл без грам сол. То това си го пише в диетата, но храната няма никакъв вкус без сол.
Не знам как съм се справила миналата година с тази диетка.

# 138
Правих диетата миналото лято и наистина имаше страхотен ефект, просто аз съм лакомия и прецаках всичко! Спазвах я абсолютно точно и се чувствах превъзходно! Някак с времето обаче се чувствам, че амбицията ми не е като преди и не мога да се мотивирам достатъчно! Много жалко, но факт! На 30 юни заминавам на море с приятеля си и просто няма такъв вариант да се търкалям, та започнах нещо по-драстично като за начало - плодуването!
Успех!

# 139
  • Мнения: 181
Аз искам да ви препоръчам един чай, много е подходящ за НВД. Казва се Vitax Program Slim. Пие се 15 дена, като първите 5 дена се пие единия вид чай дето е в кутията и който подтъска апетита и засилва обмяната на веществата, а втория се пие следващите 10 дена и пише, че топи мазнините. Аз май започнах да свалям от както започнах втория вид чай в програмата. Днес ми е осми ден, свалила съм 3кг, не са мнного, но явно бавно свалям аз и все пак мисля, че чая е помогнал доста за това. Пие се сутрин и вечер преди ядене  и определено от него не се чувствам много гладна. Спокойна вечер и многоооооооооооо минусчета  Peace

# 140
  • Мнения: 69
Къде сте всички? Аз бях писала преди, ама оплесках всичко и от тогава само чета ..  Embarassed От утре съм японка. Някой с мен? Laughing

# 141
Къде сте всички? Аз бях писала преди, ама оплесках всичко и от тогава само чета ..  Embarassed От утре съм японка. Някой с мен? Laughing

Да,аЗ. Hug

# 142
  • Мнения: 142
Момичета и аз се присъединявам към вас  Peace. Успех и да си споделяме резултатите така стимула е по-голям.

# 143
  • Мнения: 469
Здравей! mausssi !!! хванах те hahaha тук ли се засякохме? Joy и аз мисля да пробвам тази диетка!

Здравейте японки!!! приемате ли ме и мен? Praynig е не обещавам да съм изпълнима 14 дни Sad, защото като обещая нищо не става Thinking, но ще дам всичко от себе си!  Hug, Имам само един въпрос : какво мога да пия или хапвам за закуска вместо кафе, защото аз изобщо не пия кафе? Hug Hug Hug

# 144
И аЗ не пия кафе.Дали може латте макиато или капучино? newsm78

А салата или плодове когато са zа вечеря в неограничено количество ли? newsm78

# 145
  • Мнения: 142
Hug magig толкова се радвам пак да те засека. След толкова много обикаляне из форума май само тая диета ми действа ееее ако я направя правилно и докрай. Хайде пак заедно да се помъчим. Ти успя ли да свалиш нещо през това време? Пий си чайчета ако ги обичаш или мисля, че 1 доматен сок няма да се отрази зле, но си го направи сама-купените са пълни с глупости. Хм лате макиато и капучино мисля, че не но нека и някои друг да каже мнението си. Ако ядеш много плодове няма да свалиш много.   bouquet

# 146
Успех,японки!Да ни е бърЗо свалянето. Praynig

# 147
  • Мнения: 469
Hug magig толкова се радвам пак да те засека. След толкова много обикаляне из форума май само тая диета ми действа ееее ако я направя правилно и докрай. Хайде пак заедно да се помъчим. Ти успя ли да свалиш нещо през това време? Пий си чайчета ако ги обичаш или мисля, че 1 доматен сок няма да се отрази зле, но си го направи сама-купените са пълни с глупости. Хм лате макиато и капучино мисля, че не но нека и някои друг да каже мнението си. Ако ядеш много плодове няма да свалиш много.   bouquet

Здравей Hug!!! Нищо не съм свалила Embarassed Embarassed Embarassed, защото съм несериозна! Верно, за чайчетата не се сетих! Аз обаче ще почна от утре, че има много за доизяждане! Успех на всички!  bouquet

# 148
  • Мнения: 142
Добро утро япончици! Хайде старт от днес и никакво отказване  thumbsup Сега да ви почерпя с една кафенце , а за тези, които не го обичат по едно чайче

# 149
  • Мнения: 1 169
Здравейте, момичета  Hug
И аз съм от днес на диетата.
Мисля 1-2 седмици да я направя до когато издържа.
Ще кажа резултат на края на първите 7 дена  Crazy

Реших да направя нова тема
Диета - "Японско чудо" - 15 част

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 13:21 от GlaDneSS

Общи условия

Активация на акаунт