"Дневникът 42'' - да отслабнем всички заедно

  • 11 042
  • 405
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 424
Здравейте и от мен  Hug
Тази сутрин кантара ме зарадва с - 0.5 кг  Flutter  
Днес ми е ден-потоп, както го наричат, хапвам си, не че съм изяла кой знае какво...съвестно ми е, но то има време до края на деня  Joy
От утре започвам Японската диета  Peace
Тикве приятно изкарване,когато дойде скъпия ти гост  Wink Блазя ти...съвсем благородно разбира се  Hug
Chocolata какво се ядосваш на кантарчето, да не е показало + ? Аз бях останала с впечатлението, че вече задържаш кг... Не се ядосвай, като си помисля и аз съм ревала след мерене...  ooooh!
iguanka  успех на контролното    bouquet  Аз пак  ти гледах снимките...леле изглеждаш страхотно... просто мечта   bouquet Личи си,че никога не си била дебела  Peace

# 316
  • Мнения: 1 599
vodka_s_led  ти на нашият режим ли беше?? ден потоп??

# 317
  • Мнения: 1 424
vodka_s_led  ти на нашият режим ли беше?? ден потоп??
Не,не съм на вашия. Просто се самонаграждавам за 7 дни стриктна диета  Mr. Green

# 318
  • Мнения: 1 254
ох, едвам успях да изчета всичко което сте написали. много ми харесва че има такова оживление в темичката
Луиза искрено съжалявам и те прегръщам. За япоснкото чудо са казали вече момичетата и аз не съм доволна-малко се яде и не се издържа  Peace
Гале, много се радвам да те видя. Направо ме уплаши , дано скоро Дени да започне да свиква. Аз като гледам с какво темпо вървят записванията тук май ще ни вземат на ясла догодина по това време Crazy Той ще е на 2г и 3 м, но на мен не ми пука особено че ще се позабавим. даже по-добре  Wink Стискам палци за работата.  Peace
Иле, писанката е много сладка, гушни го/я от мен. Как се казва?
Днес обикалях по магазините за дрешки и обувки, но си купих само обувки.  Cry
Да ви се оплача (пак), че по цял ден вървя от компютъра до хладилника и дъвча нещо... от де ме нападна тоя апетит идея си нямам Скорпе-ти си  Whistling

# 319
  • Мнения: 22 452
здравейте и от мен момичета. )
днес при нас времето беше много променливо, след обед 3пъти валя и така и не стигнахме до центъра за рокля. )))
разходихме се 1ч, напазарувах си плодове и зеленчуци
иначе днес голямо ядене му ударих, 2банана, домат, краставица, чушка и малко сирене за обяд, по едно време малко Тофу и няколко маслини, за вечеря не знам какво ще хапвам. Това си е доста ядене за мен, нищо че са само плодове и зеленчуци.

Chocolata, ти си толкова слабичка и добре изглеждаш, няма защо да стигаш чак до рев заради един кантар. ) Приятелят ти е прав да ги скрие за известно време. ) А и толкова добре се храниш и спортуваш, не се ядосвай. ))

Aia, и ти ще си постигнеш желаното тегло, сигурна съм. )))

vodka_s_led, браво, честито минусче, все така да продължаваш. И успех с японската, че то там са едни яйца, страшна работа. )))))

iguanka, хляба както са ти казали го има в големите магазини. Във Кауфланд освен този германския, има и един правен в румъния за БГ Кауфланд, също е страхотен, има 6-7вида, аз и от него си купувам. Един такъв хляб ми стига за около 3седмици (вътре са 6-8филийки). ))))

# 320
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички!  lovekiss

Шоки , Hug  недей да се ядосваш напразно - изглеждаш страхотно , а и тези мерки и теглилки понякога варират.  Peace

Мирама Hug, не ми звучи толкова много да си хапнала днес - добре си е  Peace

Каприсче Hug , докато дойде Скорпи да я заместя аз . Нали от днес бяхме сериозни - какви са тези хладилници дето ги обикаляш  Naughty

Водчица
  Hug браво за минуса  newsm68 newsm44 smile3501

Ая  Hug браво за спорта  smile3501

Тиквичка, Жедира, Сати, Миранди, Пипи, Скорпи, Иле и всички останали Дневничета  Hug Hug Hug

# 321
  • Мнения: 3 050
Ууу наспинках се като бял човек   два часа сън  Heart Eyes
мирама и сестра ми тази година има бал  Peace на коя дата е твоята?
каприсче днес защо си мисля че те мярнах до Санита на пощата, с един черен панталон и черни обувки Grinning
Честити буфки, да ги покажеш  Peace За оплакването- скоро ще се стопли и няма да обикаляш така, използвай повече да излизаш Hug
Котето е момче  Sunglasses кръстихме го Буда  Grinning от 1 филмче  Peace
водка с лед мерси... не знам какво се има предвид под дебела, но максимум съм била 55 кг (преди 4-5 години) и хич не бяха според мен малко. Честно казано наистина страшно много ми свикна организма с тази ми фигура (свикнах да го слушам и той ме слуша; тази зима 1 път не ме е хванало хрема, камо ли грип а пък всички редовно са болни на лекции... Както се казва `Здравето е като щастието, не се усеща когато го има.` но дано винаги е така  Praynig Praynig )  Какво хапна днес като прегрешение  Blush Mr. Green
ая да не се повтарям пред другите, но аз имам широк двор за тея лудетини  Grinning Сега се сетих че сряда като бях на работа и идва една колежка с кучето си което от дребус не го бях виждала- старонемска овчарка, мале как му се нахврълих вместо то на мен, хич не ме бе страх; олигави ме ( както работя в аптека и съм с престилка, ръкавите станаха леко черни ) но толкова му се зарадвах, понеже е такъв пуххх, много яка козинка и беше много порастнало  Grinning
тикве мерси  Hug мм боровинки, аз такава нямам, но имах с вишна и е ммм  Laughing До къде стигна с разкрасяването  Mr. Green

# 322
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Минавам да ви кажа, че ако искате нова тема в неделя, мога да ви я пусна, но БЕЗ да променям мерките ви... Няма да имам време да обработя данните и да направя таблицата... В събота се работи, а аз може би ще работя и в неделя поне малко...  ooooh!


 Hug Hug Hug

# 323
  • Мнения: 310
Така, да спазвам определена диета не се получава и реших да огранича тестените изделия и захарта. Днес например съм изяла 50гр. бадеми, 2 ябълки, мюсли с пр.мляко и мед и салата /зелена, краставици и домати/ и около 50 гр. сирене. Вие,като пециалистки моля кажете, имам ли шанс при такъв режим да сваля два-три килограма.Благодаря предвалително. Sad

# 324
  • Мнения: 1 384
vodka_s_led, мерси и браво за чудесните резултати. Давай само така и на плажа ще си мацка та дрънка  Wink

lideto70, MissCaprice  Hug

 iguanka
, готова съм  Flutter  Laughing Сега съм лакирана и чакам да ми изсъхне лака. Много як стана  Crazy 


Shapokliak, всеки организъм реагира на различната храна и количества по различен начин, така че едва ли това, което бихме ти казали ще е 100% вярно. Пробвай няколко дни как ще ти се отрази на теб подобно хранене и сама ще намериш отговора   bouquet

# 325
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Оле, не смогвам да изчета всичко, много се радвам, че сте така активни   bouquet

Chocolata, мила, познато състояние, но не се давай  bouquet Мисля, че се справяш чудесно Heart Eyes  bouquet
Моето ядене днес е едно кюфте, една пилешка пържола, малко задушени картофки. Следобяд един банан, който ми беше последното хапване и беше към 15.30.
Водата днес ми е малко, че бях доста навън - само литър.
 А снощи не успях да се отчета - 45 минути велоергометър.
Смятам да се измеря сега и да запиша началните ми мерки. Досега съм упорита и с ядене, и със спорт, и с масажи, пък да видим какво ще свърша. newsm78
А днес си купих и онова нещо(не знам как се нарича Blush), дето си го стискаш в ръка и е за мускулите на ръцете newsm78 ама и аз как обясних Whistling
Отивам сега да изпия л-карнитин-а и след малко да карам колело...а пък снощи ми подариха ароматна лампа и сега ще си подсиля удоволствието от колелото с аромат на праскова  newsm08 #Milti

# 326
  • Мнения: 3 050
тикве и аз сега се присъединявам към лакираните  Wink
Тъкмо вечерях пиле с картофи  Heart Eyes Днес наваксах с водата Crazy
heartbeat и аз имам такава лампа-ще ти хареса  Heart Eyes но моята я паля с розмарин за да уча по-добре  Laughing браво за тренировките  Peace супер!
А това за ръката го има приятелят ми и все ме натиска да го ползвам че съм много слаба физически в ръцете, т.е измарят се лесно, китките са ми много слаби както и пръстите ooooh!

# 327
  • Мнения: 22 452
Здравейте и от мен момичета. ))))

Аз след малко ще ходя да вечерям, че все не успявам по-рано, докато се оправим с детето и то станало 22ч, но трябва да коригирам това. ))))
Много пишете, не смогвам да чета, което е супер все пак. ))))

Миранди, аз пак да си предложа услугите, ако не те обиждам и нямаш нищо против, мога и аз да пусна темичка, ще запазя всичко същото, само мерките на момичетата ще променя. Имам време колкото искаш. ))))

# 328
  • Мнения: 288
И аз да се запиша, ако може, разбира се Simple Smile.
На 24 години съм. Няма да казвам откъде и как се казвам. Случаят ми е доста подобен на Veronica Mars в първия й пост. Не съм спазвала сериозна диета от 4 години, ако си спомням добре. Спазвала съм само за 4 дни, колкото да ми олекне малко на стомаха. Преди това от 4-5 клас до преди 4 години, почти нон стоп съм спазвала диети. Преди 4 години преживях стрес и не исках нищо друго, освен да се затворя в нас, да ям и да рева. Мислех, че живота ми е свършил, заради нещо свързано със здравето, но вече всичко е окей. В този период от 4 години, първата бях добре, но до момента от 62-64 напълнях до 85кг. при височина 174.  Последните две години не пазих диета, понеже вече бях свикнала да си ям и трудно издържах на диети, а и се чувствах добре в кожата си и така. Не ми пречи особено (не е и без хич), но се реших, понеже си спомням как изглеждах преди това на 64 кг. с плосък корем и очертания като "пред" плочки, ставайки ми дрехите, изглеждайки добре, чувствайки се по жизнена, по-радостна и прочие. Каквото и да си говорим - по-малко кг. - по-леко усещане и последствията от това. И все такива неща.

Сега съм на диетка от 6-7-ми този месец. Преди това Април бях почнала, но я направих само за седмица, понеже не виждах резултат, но и как да видя за седмица. Сега, със сегашната ще гледам поне месец да издържа, ако не и два. Не мога да отрека, че не ми е поне малко трудно, поради вече факта, че свикнах 4 години да си ям без много задръжки, но и не ми е толкова трудно. Хапвам плодове, ако има в нас, зеленчуци (ако има), а ако няма кисело мляко, сирене. Покрай една от темите, където видях калкулатор за пресмятане на дневната дажба калории, си смятам колко съм погълнала долу-горе на ден, до колкото мога да оцеля точния грамаж. Винаги е под 1000 ккал.. Засега максимума беше 600 и нещо ккал. - вчера. Вярно е, че не трябва да е толкова малко, при положение, че за кг.-те ми и височината, дневната дажба по принцип трябва да е 1889 ккал, иначе за отслабване под тях, но не и под 1000 ккал. Ограничавам се максимално, доколкото ми е възможно да се огранича, за да свикна. Преди това намалях постепенно храната малко или много, за да не ми дойде много по нагорнище.
Досега, за всичките години, когато е трябвало да спазвам диета, ми се е налагало да се ограничавам доста, за да има резултат. Явно организма ми е ...така. Всеки организъм е индивидуален.   
 Резултат от диетата, ако успея да удържа, ще дам след месец. Wink Още повече, че трябва този месец да почна работа, което ще ми позволи по-бърз и по-голям ефект да има. Може би тогава ще променя малко храната, понеже ще имам нужда от повече енергия.
М, това е засега, май. Wink

# 329
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Тъкмо потренирах 40мин и взех, че се вразумих Crazy Ще ходя да се къпя след малко, че пак съм намислила голяма салата за вечеря, а и съм гладна.

Тикве, имам същата маска за лице Shocked Подариха ми я преди повече от година за Коледа и съм я ползвала няколко пъти, дали не е изфирясала вече? Grinning

Мирама, благодаря Heart Eyes Не си хапнала въобще много днес, разбира се зависи колко са ти били маслинките, тъй като те са много важни (шегувам се Mr. Green)

водчице, няма значение вече, миличка, другите ме разбраха Hug Утре да не продължиш потопа Naughty

Каприсче, аз преди Скорпето да се намеся и искам да кажа, че не може така да го караш Naughty Взимай се в ръце, знаем, че можеш да се храниш чудесно и да се движиш оптимално, какви са тези изблици от теб, да не те гони пролетна депресийка newsm78 Crossing Arms Щом си ходила по магазините, значи имаш нужда от нови дрешки, а с честото посещение до хладилника само си разваляш настроението. Да са ти честити обувчиците и от ходене да ги скъсаш, дано Laughing

лиде Heart Eyes Heart Eyes Днес колко кила ябълки и литра кис. мляко успя да поемеш? Mr. Green

Иле, да цункаш Буда от мен Hug

Шапокляк, вече си получила добър съвет, само да добавя, че храненето ти изглежда добро, но все пак зависи как е разпределено за деня и как се движиш/ спортуваш. Успех.

Хартбийт, утре те искам с повече вода, иначе благодаря и на теб за хубавите думи, ти също се справяш доста добре. Приятна тренировка  bouquet

Кантрел, здравей и добре дошла. С толкова малко храна едва ли ще 'удържиш' (както ти се изрази) дълго време. Не е до организъм ограниченото хранене, а е до това как научиш организмът си да се храни, а той вече си знае как да се поддържа оттам нататък. Няма бързо отслабване, което да води до трайни резултати. Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт