Петък...

  • 1 377
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 966
колко много удовлетворени жени има тук Simple Smile

# 16
# 17
  • Мнения: 1 052
Реших да пиша по лексиконските въпроси, но се отказах. Причините са няколко-ако бъда откровена ще се окаже, че не винаги получавам 110 % наслада, което не е обективно, защото при извършването на сексуалния акт играят много фактори. Ако вметна за статистиката неудолетвореност поради идването на гости, то ще му се пише черна точка на човека, за което той няма да има никаква вина, а гадните гости идващи без покана и уговорен час.

Бубанка, защо да няма задоволени жени? Ако търсиш незадоволени отиди в ДиС, там е пълно.
Повечето от тук пишещите са споделяли в една или друга тема, че имат стабилни и добри семейни отношения с мъжете си, това включва и редовен и задоволителен секс поне в 80 % от случаите, разкрепостяване след 5 години брак и най-накрая малко разнообразие за десетата годишнина-тройка с вибратора или ролеви игри на задна прашка, с високи токове и кухненска маса. Но това само и единствено, когато децата са при баба им. И не очакват гости.

# 18
  • Мнения: 5 940
Не бих се обвързала с мъж, който не ми дава всичко това.

# 19
  • Мнения: 1 165
Секса с партньора ви,винаги ли ви удовлетворява на 100%?-Ммм да, само батериите да не са изтощени
Липсва ли ви нещо,пък било то и понякога?-Не,в магазина има голяма рознообразие откъм модели
Задоволява ли всички ваши потребности?-Чи как
Настоящия ви сексуален партньор най-добрия до сега ли е?-Винаги гледам с надежда към бъдещето.Технологиите се променят с всеки изминал ден.
Преди него/нея имали ли сте по-добър/по-добра?-ооо,не,не.За справка-вж."петъчна за краставиците"
Сегашния знае ли сексуалните ви фантазии и това,което наистина обичате в секса? -Да
Или друг/друга преди това ги е знаел/а?-Най-вероятно производителя,предполагам
Що е то? Mr. Green Simple Smile

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Desert`Rose, ти ли си на аватара?
Ммм,незнам... FlutterМай не бях аз.Що?

П.П
Радвам се,че не е започнало заяждане и се отговаря по темата! PeaceТака и трябва! Peace

# 21
  • Мнения: 35 966
Бубанка, защо да няма задоволени жени? Ако търсиш незадоволени отиди в ДиС, там е пълно.

не, не търся нито едните, нито другите
просто отбелязах факт

# 22
  • Мнения: 2 448
Кой ще се престраши да е откровен,без да се заяжда?

Аз  Peace
Ами давай де, нищо не си отговорил. Simple Smile

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Милото е толкова добър, че чак не ми се ще да го сменям Flutter Ама пуста човещинка...

# 25
  • Мнения: 2 070
Секса с партньора ви,винаги ли ви удовлетворява на 100%?мда
Липсва ли ви нещо,пък било то и понякога?спокойствие
Задоволява ли всички ваши потребности?повече от нужното  ми дори
Настоящия ви сексуален партньор най-добрия до сега ли е?да
Преди него/нея имали ли сте по-добър/по-добра?не
Сегашния знае ли сексуалните ви фантазии и това,което наистина обичате в секса? не мисля
Или друг/друга преди това ги е знаел/а?не
????много въпроси...
Кой ще се престраши да е откровен,без да се заяжда?аз
И моля ви,няма нужда от обиди.Нека темата не се превръща в студио на ''Сблъсък''.  разбира се
 
 

Общи условия

Активация на акаунт