изпаднах у дилема

  • 2 821
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Аз не бих тръгкала.
Но съветът ми е да го направиш...
Peace

# 31
  • Мнения: 5 026
Аз не бих, но съм патологичен случай  Crazy

# 32
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Не съм изпадала в подобна ситуация, но предполагам че бих тръгнала. Моите баби са надеждни и бих им се доверила. Винаги има вероятност децата да се разболеят когато сме далеч от тях. Имаш време да прецениш състоянието на детето. Оставяш телефоните на педито и се чувате по телефона.

# 33
  • Мнения: 668
Те ще се оправят!За   всеки случай ги карай да ти пишат смс как са децата.ИЗКАРАЙТЕ СИ ВЕСЕЛО!!! Peace

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз бих заминала Peace Децата ще се оправят  Hug

# 35
  • Мнения: 323
Уфф, и мен би ме човъркало, определено. Не знам какво да те посъветвам, защото знам какви терзания щях да имам, ако бях в твоята ситуация. То много зависи и кои са жените, които ще гледат децата.  Grinning
Пожелавам всичко да е наред, децата да се оправят бързо и да си изкарате страхотно   bouquet!
Peace

# 36
  • Мнения: 2 478
Дано се пооправи детенцето ви,за да може да тръгнете.
Нашето дете засега не е боледувало и ако изпадна в твоята ситуация,бих отменила почивката.
Не заради друго,но бих се побъркала от притеснения и не бих се насладила на отмората.
Имате още малко време за бързо оздравяване.А и направете една консултация с лекар днес.  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 900
Много ми се иска, да кажа, че бих тръгнала, но се сещам как се чуствах, когато дъщеря ми беше на антибиотик  Sick. Но пък и много зависи от гледачите - аз няма на кой да я оставя за повече от 2-3 часа нпр. тъй че, няма как да имам доверие на някой друг.
и аз така Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 953
Не бих заминала независимо колко жадувана е почивката след като децата са толкова малки и болни.
Само като си спомня как дъщеря ми се влоши толкова много за един ден че стигна и до прием в болница.

# 39
  • Мнения: 1 477
Не бих тръгнала.Каква почивка ще е ако през цялото време се чудя как са децата и се налага да звъня пред 5 минути.Няма как да се отпусна и да прекарам добре в такава ситуация  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 378
И аз бих заминала,нали за това са тел.,ако има проблем ще се върнете Peace

# 41
  • Мнения: 1 674
Още ли не си сабрала багажа?
Боже като чуя за екскурзия и .....
В крайна сметка има GSM-и Simple Smile
Заминаваййййййййййййййййййййййййййй
Peace

# 42
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Аз не бих, но съм патологичен случай  Crazy

Същото.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Не бих заминала ако детето ми не е добре, дори и при добри гледачи. За добро или лошо, такава съм си  Wink.

# 44
  • Мнения: 686
Не бих,тръгнала.
Но дори и да се реша да тръгна със сигурност няма да си почина,мислите ми ще са все при децата и ще съм "на тръни".

Общи условия

Активация на акаунт