изпаднах у дилема

  • 2 823
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 029
минзухар, ех стига бе. Не знам какво да ти кажа. Направи както ти подсказва 6тото чувство. Ако не отидеш утре като оздравеят задължително отидете някъде. Чак аз се чувствам прецакана  Confused

# 61
  • Мнения: 1 447
С мъжа ти имате нужда от почивка и ценно време един с друг, така или иначе изцяло посвещаваме цялото си време само на децата, когато можем да откраднем няколко момента не е за изпускане. От друга страна съм майка и знам как те гложди от вътре. Не е лесно решение, но направи така както ти подсказва сърцето и най-вече така че да не съжаляваш после. Peace
И аз съм на същото мнение

# 62
  • Мнения: 3 804
С мъжа ти имате нужда от почивка и ценно време един с друг, така или иначе изцяло посвещаваме цялото си време само на децата, когато можем да откраднем няколко момента не е за изпускане. От друга страна съм майка и знам как те гложди от вътре. Не е лесно решение, но направи така както ти подсказва сърцето и най-вече така че да не съжаляваш после. Peace
И аз съм на същото мнение
а и познавам няколко семейства които си отделиха малко време за себе си-не са съжалявали-щом децата са добре-заминавай

# 63
  • Мнения: 1 367
Не знам дали изпадам в крайности,но аз не бих тръгнала.Може би защото детето ми е още много малко и не съм се делила от него за повече от два-три часа.Особено ако имам съмнения,че не е напълно здраво.Разбира се,че и ние имаме нужда от почивка,но ако през цялото време мисля как е,плаче ли за мен,търси ли ме-що за почивка ще бъде?Напротив-ще ме натовари повече.Но каквото и да решиш-успех!

# 64
  • Мнения: 1 372
и моето дете е много малко, но честно казано аз бих тръгнала стига да имам доверие на хората които го гледат. Кофти е че се е случило да са болнички, но прецени дали се подобряват, приготви си резервен вариант за връщане по-рано /ако недай Боже стане нещо/ и си стягай куфарите. Спомням си че  аз самата когато бях малка и майка ми отидеше някъде на екскурзия вечно се разболявах или ми се случваше нещо, но както се вижда съм станала голям човек и не е било фатално. Малко е неприятно, но ще мислиш положително че децата няма имат проблеми

Общи условия

Активация на акаунт