Как от младата любовница станах ненужна стара вещ

  • 8 973
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Оооо, я не си скапвай настроението заради един мъж. Знам, че е по-лесно да се каже, отколкото направи. Но все пак - огледай света около теб, в него има и други неща, други мъже освен този.  Peace Подари си , на теб единствената, прекрасната и неповторимата нещо незабравимо. Не стой да плачеш в къщи.

# 16
  • Мнения: 474
Не мога да разбера жени като теб! Имаш самочувствието да кажеш, че си готина мадама, даже "разкошна", а търчиш по някакъв сигурно богат и разгонен чичо. Знаеш, че той няма да бъде "твой" в чистия смисъл на думата. Ами действай, докато си млада и атрактивна, излез с приятелки, запознай се с някого, огледай се и ще видиш, че има доста заслужаващи си други мъже, които с удоволствие ще установиш, че могат да бъдат и само твои. Но плачейки в къщи за онзи, който не му дреме за теб и едва ли има план за бъдеще с теб, внезапно след време ще установиш, че загубата на време в живота е най-непростима.

# 17
  • Мнения: 3 770
Нищо ново под слънцето! В кръга от мои познати има безброй случаи като твоя.Богати по-възрастни мъже на лов за поредното завоевание! Изводът който съм си направила гледайки отстрани тези "драми" е ,че не е достатъчно само да си "млада,красива,умна и разкошна" , нужно е нещо много повече от това , за да задържиш един мъж - особено този вид преситени от "млади,красиви,умни и разкошни" мъже!Младостта и красотата са само за да привлечеш погледа , още повече че са и преходни. И споделям мнението на parsy , не мога да си обясня защо е било необходимо да го ухажваш?!  newsm78 В крайна сметка съветът ми е просто да продължиш нататък , без да се обръщаш назад!

# 18
  • Мнения: 4 965
А и често този тип мъже само заглеждат "разкошните" жени, но търсят нещо съвсем различно - и за кревата, и за ежедневието...Зависи колко си "разкошна", защото ако си и "изкуствена"...
Разправях скоро заслучай по време на командировка - появи се една засукана мадама и колегите запоприпадаха по нея. След 15-тина минути  напълно загубиха интерес, защото по мацката нямаше нищо истинско - като почнем от зелените лещи, та до солариумния тен. Даже най-големият женкар пръв си плю на петите, хем тя се чудеше как да му чупи стойки и да му привлича вниманието, защото той е /на всичкоотгоре/ млад и красив мъж...
 Peace

# 19
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Мила Скарлет я се стегни и не плачи за този дядка.Намери си някое младо и красиво момче подходящо за твоята възраст.И нека за в бъдеще тази история ти е обеца на ухото.Трябва да имаш достойнство, а да не те ползват за истревалка,която след това захвърлят.Просто приятелски съвет.

# 20
  • Мнения: 1 477
Като си притежателка на толкова много качества не можа ли да си пожелаеш първо по-млад мъж, и второ най-вече човек до себе си.Грешката не е в неговия компютър, а в теб че си избрала точно него и продължаваш да го търпиш.Успех   bouquet

# 21
 
Цитат
разкарай дъртия пергиш.
Жалко е младо, красиво, умно и прочие разкошно момиче да рони сълзи по стар коцкар.
[/b]

Страхотен съвет!
Морето е пълно с риба, след като този мъж не може да те оцени и не те иска, пускай го по пързалката Mr. Green

И си намери някой млад и романтичен Peace

# 22
  • Мнения: 583
това е 100%-това пързалка! Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Ми да, тя казва, че има нужда да поговори с някой, а аз не "виждам" да говори  Thinking

# 24
  • Мнения: 3 770
Ми да, тя казва, че има нужда да поговори с някой, а аз не "виждам" да говори  Thinking

Предполагам ,че няма и да "видиш" , нито ще "чуеш" Laughing

# 25
  • Мнения: 2 821
Скарлет О'Хара,
намали си аватара и разкарай дъртия пергиш.
Жалко е младо, красиво, умно и прочие разкошно момиче да рони сълзи по стар коцкар.
Laughing
Точно така!

# 26
  • Мнения: 843
сериозно?
      Не виждам смисъл , в това, млада и умна жена,  обачала се със чичко  или  младеж,    с пари или   без,... няма значение.  Tired  Пишеш като силна дама.
       Не си те представям в сълзи и противоречия. Най- малкото да  споделяш. Нещо не ми се ..  карай.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 840
Заглавието не отговори на очакванията ми.
Всъщност, схванах въпроса, ама не видях проблема Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 423
1. младата любовница,която досаждаше по телефона и се тръшкаше колко е самотна и нещастна
2. а жената при която посещава често на работата не е зад бюрото си ,а на почивка.
3. А аз младата,красивата,умната,разкошната стоя и плача у нас.

1. Младите любовници не досаждат и не се тръшкат!
2. Жената, при която КОГО посещава често? И от кого
си почива? И голямо ли е бюрото й? И дали си почива?
3. Младите, красивите, разкошните, но преди всичко
умните не стоят вкъщи и ако плачат, то е при оргазъм!

4. Нещо объркана ми се струваш. Имаш ли занимания?

# 29
  • Мнения: 3 770

4. Нещо объркана ми се струваш. Имаш ли занимания?

Защо пък да няма занимания - чете Ницше!Нищо чудно следващата тема да е защо е неразбран Ницше и как философията му стана основа на фашистката идеология!

Това в кръга на шегата , но и аз не разбирам защо се прави чак такава драма от това!  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт