Секцио по желание - как бихте постъпили на мое място?

  • 10 156
  • 181
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 683
Отновото много благодаря на всички за мненията и включванията, наистина за мен беше ценно да видя споделен опит и да усетя подкрепата ви Hug.
Така или иначе съм съгласна най-вече с твърднието, че всичко е късмет, божа работа, "раздаване" на картите и дано този път да са добри за нас. Твърдо вярвам,че ще е така - иначе нямаше да се навия да имам още едно детенце и се надявам тази ми нагласа също да помогне!
Утре влизам в болница и живот и здраве другата седмица ще се похваля тук какво е станало! Стискайте палци!

Късмет и нека всичко мине по вода!  Peace

# 166
  • Мнения: 3 453
Kpuccu -секцио с пълна упойка почти никой не прави,а и тя се поставя на ниво'''конска опашка"-така ,че това с парализата е мит.

Нека не сме така категорични!Не съм съгласна!Видях го с очите си Wink

Djulichka, Hug който не е имал проблеми е доволен -нормално е.

Момичето искаше мнение!Аз го дадох!На който не  му харесва-да прескочи мнението ми Laughing Не съм ангажирала никого с него!


Изобщо не ми се четат изказванията по темата, 100 на 100 вече са се скарали за или против.

Момиче, чуй кака си. Естественото раждане е нещо прекрасно, ако жената има нагласата за него. Ако е мотивирана, ако е подготвена, ако се отпусне и се води по указанията на акушерката/лекаря или който там я напътства, да му вярва без да прибързва.
При теб всичкото това го няма - ти имаш психологически проблем заради първото раждане. Колкото и волева натура да си - това не може да не окаже влияние. И има опасност нещата пак да се усложнят точно защото ти няма да успееш да се отпуснеш добре. Това никому не е нужно. Няма да ти правят хипноза на магарето, я!

Ето това е Hug Peace


Успех и здраво бебче Hug  bouquet

# 167
  • Мнения: 711
Много исках нормално раждане,но..... Rolling Eyes
Имаше риск и за мен, и за бебето, докторите се уплашиха и ме убедиха за секцио. Понякога съжалявам,4е се съгласих веднага, но като се сетя какво можеше да стане...
Въпреки това на твое място и аз бих избрала секцио.

# 168
  • София
  • Мнения: 10 362
Тя жената вече трябва да е родила. Надявам се скоро да се включи и да се похвали, че всичко е минало добре и бебето и тя са живи и здрави.

# 169
каквпто и да си решила- живо и здраво бебе ти пожелавам   bouquet

# 170
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хайде, чакаме вече хубави новини за появата на малкото бебче!  Hug

# 171
  • Мнения: 135
Разбира,се че секцио!Аз родих със секцио преди едно година,сега пак съм бременна,в 6-ти месец и към началото на септември ще раждам  отново .
В моя случай нямам право на избор-знам си още от сега ,че ще раждам пак така,но и да можех да избирам-пак щях да избера секцио! bowuu

# 172
  • Мнения: 4 371
Тя жената вече роди Peace

# 173
  • София
  • Мнения: 44 216
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297567.msg7541480#msg7541480

похвалила се е...що имах спомена, че го направи в тази тема, а сега е в календара не знам....може да греша....


Silvita - Честит рожден ден:))) вСичко най-най- и най-вече здраве и щастие Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet  Tada newsm59 Tada

# 174
  • Мнения: 4 371
Angel_Dust, не грешиш, модератор раздели темата на две и съответно тази с честитиките отиде в Календара Simple Smile
Силвита, честит рожден ден  bouquet

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито  bouquet

# 176
  • Мнения: 3 016
Честито !и тук
Да бъде много лъчезарна и красива малката Ния!

# 177
  • Мнения: 3 016
Честито !и тук
Да бъде много лъчезарна и красива малката Ния!

# 178
здравейте форумки Simple Smile,
малко съм объркана в търсенето на правилната тема тук. Искам само да попитам за това какво мислите за цезаровото сечение? На мен ми предстои такова и малко съм притеснена..искаше ми се да е нормално , но за доктора е не невъзможно, но  по-добрия вариант, защото бебето е голямо.

# 179
  • София
  • Мнения: 44 216
здравейте форумки Simple Smile,
малко съм объркана в търсенето на правилната тема тук. Искам само да попитам за това какво мислите за цезаровото сечение? На мен ми предстои такова и малко съм притеснена..искаше ми се да е нормално , но за доктора е не невъзможно, но  по-добрия вариант, защото бебето е голямо.

мислим различни неща - едни са против, други твърдо за...
аз лично - за само ако се налага по мед причини...просто смятам, че по-добро от естественото няма...
Преценете плюсовете и минусите и решете с лекаря - той ще даде най-адекватна насока дали или....

Общи условия

Активация на акаунт