Клюкините от пролетта - 12

  • 12 929
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 336
Иса, ти оздравя ли?
Милк, добре дошла!   bouquet

# 256
  • София
  • Мнения: 6 999

Цък... ма имам толкова работа, че до утре трябва да съм здрава.

# 257
  • Мнения: 2 336
Аз отивам в страната на сънища. Дорде засънувам знойния батко ще е време в консуматорска фаза да мина...   Crazy
Вие да се запишете в новата ми тема. Та утре като стана да има какво да чета.
По един зноен батко на всички.  Mr. Green

# 258
  • Мнения: 2 723
ИЧудя се за 150 гр дневно дали си струва, ама още не съм се отказала.  Naughty

Aaaaaa, и аз толкоз.
На два пъти по 80гр.
Окепазих се Tired

# 259
  • Мнения: 1 694
oooЛЕ!

ние пък се прибрахме от ваканция.
голяма радост на къщата.
и двамата.  Laughing

e най-сетне, бих казала Grinning
нищо, че не се прибрахте при мене, важно че сте тука.
аз, обаче, вече почнах сметките на график и траектория, че да ми се получи поне два пъти през София лятото.

# 260
  • София
  • Мнения: 17 326
аз, обаче, вече почнах сметките на график и траектория, че да ми се получи поне два пъти през София лятото.

Е това е мъжка приказка  Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 1 694
Е това е мъжка приказка  Heart Eyes

 Heart Eyes

виж ся, Бърди, ще е лято...т.е. ще е бира, джак ще му дам почивка, и на шоколада ще се наложи, че не си тичкат с биричката...ти к`вото там си решиш, аз и сметката ще платя, и висок ток и пола ще докарам, ако трябва... само може ли да ми говориш как ти приличам на жена, въпреки мъжките приказки Joy че нямам нищо въпреки да ми се понапука мъжкия имидж поне отпускарски.

*днес още никой не ми е казал, че съм мъж, но вчера бе обявено на всеослушание в офиса.
два пъти.

# 262
  • София
  • Мнения: 17 326
Еее, Шугърче, аз винаги съм те брояла за мацка и половина! Моля да се има предвид за протокола!

Тъй че – бира и картофки бива, на поли и токове не държа  Laughing

# 263
  • Мнения: 911

*днес още никой не ми е казал, че съм мъж, но вчера бе обявено на всеослушание в офиса.
два пъти.

 Mr. Green това ме подсети как в едно чуждоземско представителство, където работех преди 4 години, началството категорично беше решило, че и аз съм мъж (понеже целият личен състав бяха само мъжове), та дори на корпоративната забава = коледно парти в странство = не се поколеба да ме извика пред огромна трупа още по-висши началници да ме покаже с думите: "..., ти си мъж?"

А аз една надиплена-накипрена с най-личните тоалети кат за Авропа...ама, съгласяваш се = к'во да пра'иш! Шеф  Sick

# 264
  • Мнения: 1 280
 Joy и аз работя само с мъже. В началото ме обвиниха че им развалям хомосексуалната идилия  hahaha После започнаха да ми викат Иво и накрая решиха, че е Иво е гей, щото си пада по-мъже, та сега и аз съм мъж, гей, ама мъж  Joy

# 265
  • Мнения: 1 694
Еее, Шугърче, аз винаги съм те брояла за мацка и половина! Моля да се има предвид за протокола!
.....................................................................................

Бърди, ш си те принтя тапетен размер.
и без друго, толкоз депресирана не съм била, че да меня тапетите.
и ш облицовам офиса при необходимост.
не че трето-то мнение ш наклони към женствеността ми де, аз две деца имам, че пак ми твърдят, че съм била мъж Mr. Green

# 266
  • Мнения: 236
Моята клюка от днес - купих ролери за мен и мойто малък мъж. От утре сме на Гребната база да стягаме дупета и бедра  running

Ще видите вие...освен, ако не взема да се пребия още от самото начало  Mr. Green

# 267
  • Мнения: X
Около мен колежките не спират да се карат с мъжовете си. Е що го правят - хич не мога да ги разбера. Ама щом им харесва.  Wink

* трябваше да бъдете тук да видите - то ожесточение, то злоба, нерви....

# 268
  • София
  • Мнения: 4 493
Около мен колежките не спират да се карат с мъжовете си. Е що го правят - хич не мога да ги разбера. Ама щом им харесва.  Wink

* трябваше да бъдете тук да видите - то ожесточение, то злоба, нерви....
В такива моменти оценяваш още повече колко си си добреееееее  Joy Joy Joy

# 269
  • Мнения: 4 458
Около мен колежките не спират да се карат с мъжовете си. Е що го правят - хич не мога да ги разбера. Ама щом им харесва.  Wink

* трябваше да бъдете тук да видите - то ожесточение, то злоба, нерви....
В такива моменти оценяваш още повече колко си си добреееееее  Joy Joy Joy

 Peace


Fru-Fru как ги избираш ролерите за малкия? И аз искам да купя на децата, но не знам какъв модел да им взема ( с обувка или без). Ако е с обувка кой номер (колко по-голям)... ей такива неща....

Общи условия

Активация на акаунт