БисИри и прЪвУписТни кУнсОлтациЙ- 21

  • 45 095
  • 975
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 459
Цитат
дантелени поксерки
rotfImbo hahaha

# 17
  • Мнения: 606
Цитат
...е превфектна програма

   baby_neutral

# 18
  • Мнения: 904
вклиу4и,нямаш?,абсолиутно,изклиу4и;
Това - на един потребител. Shocked

# 19
  • Мнения: 3 459
Цитат
сшпоред мен

# 20
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
вклиу4и,нямаш?,абсолиутно,изклиу4и;
Това - на един потребител. Shocked
Хората се чудят как се изписва това ЕВРО /включая аз Embarassed/, а човекът си го пльоснал ей така, като "е" Crazy

... свещенник...

ПП. С пожелание тази тема да я запълним по-бавно Sunglasses

# 21
  • Мнения: 3 459
Цитат
когато тръгнах с мижа ми
Joy hahaha

# 22
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Цитат
когато тръгнах с мижа ми
Joy hahaha
Thinking трябва не да е мИжал, а направо да е спал  Whistling
туй беше записТче  Blush

# 23
  • Мнения: 6 274
Цитат
За мен Цонка е по обикновено и често срещано със сигурност от Иванела
Аз не съм го срещала често  Naughty. За Иванела не знам. Някой от вас да го е срещал често ?  newsm78

# 24
  • Мнения: 6 274
И още нещо :
Цитат
...когато седнете с децата някъде на сифалък...
На какво да седнем ???  #Crazy

# 25
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Цитат
Това са бели кахъри. Но виш, ако докаже, че си му изневерявала,
Вишдам аз  Mr. Green

# 26
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
сефалък - открито място, простор

Може би е останало от турско, но в нашия край се употребява Peace  Аз лично обичам да употребявам такива думи в речта си - стари, диалектни. Някак са по-цветущи, по-образни и някои от тях нямат точен синоним Wink
Правописът не го коментирам Whistling

Хрумна ми да си направим друга тема за непознатите думи в българския език ... за мен са много Blush  Всеки да пита, каквото не му е ясно - книжовни, диалектни, чуждици...всичко. Интересно ще е. Или пък в тази тема...

# 27
  • Мнения: 6 029
[

Хрумна ми да си направим друга тема за непознатите думи в българския език ... за мен са много Blush  Всеки да пита, каквото не му е ясно - книжовни, диалектни, чуждици...всичко. Интересно ще е. Или пък в тази тема...

Има такава:)

# 28
  • Монтана
  • Мнения: 220
"в превод от еврид"

Не се ли казва-иврит?  newsm78

# 29
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Цитат
Ей го ся гледам поколението на жена ми, зетя се прави на мъж и работи на две места за да си подсигури семейството, докато пък техен общ приятел вече трети път забременява (три различни момичета) и трети път изчезва яко дим сакън да го не хванат да гледа бебета.
Аз пък някои мъже не мога да ги разбера наистина. Ми нали природата те е създала мъж за да създаваш поколение и да се грижиш за него, а има някакви дето така и не знам какви да ги нареча, като чуят, че ще стават татковци бягат като изплашени мачища.
оф и аз се чудя как да ги нареча тези мачища дето забременяват по 3 пъти. Може би прецедент- все пак това е първият мъж, който ражда, че и 3 пъти  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт