За развиването нощем

  • 2 517
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
Аз не ставам да завивам, И двете деца спят отвити и зиме, и лете:) Спят с по-дебели пижами и чорапи. Не са настивали никога.

# 16
  • Мнения: 4 753
Моя освен, че се отвива се и събува.... Не само нощем, а по принцип... И всеки път като го оставя да спи и отида да видя какво прави, той се събудил, отвил се, събул се и лежи само по памперс върху одеялото...  Crazy

# 17
  • Мнения: 1 745
Моя освен, че се отвива се и събува.... Не само нощем, а по принцип... И всеки път като го оставя да спи и отида да видя какво прави, той се събудил, отвил се, събул се и лежи само по памперс върху одеялото...  Crazy

 Joy Joy Joy

Малката няма проблеми със зимния чувал,мисля че и с летния ще е така. Иначе няма начин...  ooooh!

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Има ли летен еквивалент на зимните спални чувалчета.

 Има летни и много тънки чували.Откакто се е родил синът ми, винаги спи само със спални чували.Спокойно ми е и не ставам да го завивам.Последното чувалче което купих е за ръст 140см.

# 19
  • Мнения: 4 111
Никакви чувалчета не ползваме, освен когато беше новородено. Спи постоянно отвит, съобразявам облеклото с това.

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
лятно чувалче дано спаси положението  Peace

# 21
  • Мнения: 2 448
Има ли летен еквивалент на зимните спални чувалчета, защото зимата не ми се е развивал така, явно чувалчето все пак му е пречело да изтласква завивките.
Има, естествено. Ние сме сменили няколко , защото му омаляха. Чак сега на 4 години започна да спи с одеяло голямо и се понаучи да се завива. Аз даже му бях ушила от полар за преходните периоди между зимното и лятното чувалче.

# 22
  • Мнения: 3 478
Не го завиваме. Когато е топло не е проблем, а зимата спи с такава пижама и не се притеснявам да не е отвит.



И ние сме така у нас Peace

# 23
Откакто сме се родили никога не спим със завити ръчички и винаги отвити Simple Smile Примирила съм се. А и не е толкова страшно. Гледай да има чорапки на краката за да не замръзнат и гръбрето да не е отвито. Има и специални пижамки, които са пригодени за тези условия. Ние лично си имаме и такава. А освен това е добре децата да спят дори и през зимата при по-ниски температури. Така ще се калят и по бързо Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 447
Омръзна ми да ставам по хиляда пъти на вечер,за да завивам.Обличам е по дебело и спи отвита,това е решението според мен.
Въпреки,че пак доста ставам да завивам

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 558
За сега ползваме чувалче(летен вариант),но да видим до кога,че започна да го разкопчава Grinning

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 891
Никакви чувалчета не ползваме, освен когато беше новородено. Спи постоянно отвит, съобразявам облеклото с това.

И при нас е така Peace

# 27
  • Мнения: 3 034
чувалче - памучно  Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 834
При нас нищо не помага.Постоянно е отвит,затова и го обличам по-добре.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388


Малката няма проблеми със зимния чувал,мисля че и с летния ще е така. Иначе няма начин...  ooooh!
и Крис така... bowuu

Общи условия

Активация на акаунт