Докога ще ми е зле???

  • 2 461
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Явно е много индивидуално, дано отшуми по бързо. На мен не ми се е гадило изобщо.

# 16
  • Мнения: 827
И аз бях като теб с предната ми бременност.Буквално не можех да стана от леглото и аз бях пуснала една подобна тема Mr. GreenБях се отчаяла.Не се тревожи до края на 12 седмица ще премине всичко.Имай търпение и се зареди с положителни мисли и си повтаряй че е в името на детето ти.

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Беше ми лошо и повръщах често до края на 7-ия месец.След като влязах в 8-ия, гаденето пак се върна.С първата бременност имах киселини, а нямах гадене.Но сега киселина не съм усетила.Т.е. всяка бременност е много различна.

# 18
  • Мнения: 4 111
Да, индивидуално е. При мен продължи около 3 седмици, нищо не можех да ям, бях отслабнала. Гинекологът ми ме посъветва да ям сухари с дегазирана кола, помагаше. Не се плаши от думите на лекаря, при повечето от нас това е период. След това така набивах, че... ме е срам да опиша.

# 19
  • Мнения: 7 201
Индивидуално е за всяка жена. С Дияна повръщах непрекъснато 2-3 месеца, значи до към 5ти месец.
Аз също повръщах до 5-ти мес.,но не непрекъснато.
Дано бързо премине този период, и да имаш една спокойна и лека бременност за в бъдеще!  bouquet

# 20
  • Мнения: 378
На мен ми беше така до 3-я.

# 21
  • Мнения: 315
Аз бях много зле до около преди две - три седмици  (сега съм в 18 седмица, както се вижда от линийката ми). И аз бях предимно на попари със хляб и сирене, защото от всичко друго ми се гадеше. Най-приятните миризми ми се струваха отвратителни - и сега някои все още са ми. Чувствах се постоянно като болна - повръщах средно около 3-5 пъти на ден, виеше ми се свят и нямах сила и желание да правя нищо в къщи. Едва издържах да ходя на работа, макар, че работата ми не е тежка От близо три седмици това отмина и сега ми се случва рядко да повърна и предимно от лакомия, защото сега имам огромен апетит. Качих 5 кила  Blush. Ако продължавам така ще стана като бъчва. Стискам ти палци това да отмине, знам колко е гадно.  Praynig  bouquet

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 11:19 от Lora_mum

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз повръщах само 10 дена със синът ми, сега нямах такива проблеми.Знам обаче, че майка ми е повръщала през цялата си бременност и с мен и със сестра ми , дано при теб отмине  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 621
Като влязох в 4-тия месец нещата се поуправиха, обаче както са ти писали преди мене при всеки е индивидуално.
Всяка бременност е различна, дано по-бързо да се оправиш и да си износиш спокойно бебчето

# 24
  • Мнения: 2 825
Обикновено към края на третия месец изчезва гаденето, дано и при тебе е така.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
С първата ми бременност бях така до 4-я месец. Повръщах над 10 пъти на ден... След 5 вечерта, каквото поемех, всичко - обратно, дори водата .... Отвратително беше Sad
Спискам палци скоро да спре да ти прилошава толкова ...

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ами то при всеки е индивидуално.........майка ми цяла бременност е повръщчла-даже и в родилното  Wink

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 260
аз до петия месец неможех да си изкарам главата от тоалетната. После си отшумя Simple Smile
Дано скоро да се оправиш

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 891
При всеки е различно,на мен до 4 месец ми беше лошо,после всичко беше наред.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Индивидуално е.... дано бързо се оправиш, че и аз съм чувала за жени, които тичат да повърнат преди да влязат в родилна зала....
Peace

Общи условия

Активация на акаунт