съвет за името-Стоян или Страхил?

  • 10 838
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 928
Страхил не ми харесва, виж Стоян е едно много хубаво българско име Peace

# 76
  • Плевен
  • Мнения: 239
Стоян

# 77
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Стоян

# 78
  • Мнения: 27 524
От двете Стоян по ми допада, Страхил е малко...  Confused Rolling Eyes  Иначе и двете не ми харесват. По-добре Симеон  Peace
Мразя натиска за имена, влудявам се направо. Детето си е ваше, не робувайте на предразсъдъци и ако нямате желание - не кръщавайте детето с име, което не харесвате, само защото някой си искал така  Twisted Evil

# 79
  • Мнения: 8 769
Страхил. Падам си по имета, които не се срещат често, и не звучат нелепо в съчетание с бг окончанията и бг езика. Grinning

# 80
  • Мнения: 4 784
Страхил въобще не ми харесва.

# 81
  • София
  • Мнения: 4 398
Стоян повече ми харесва, но по важното е да си кръстите детенцето както на вас ви харесва, а не защото някой ви натиска  Whistling
На натискачите им кажете да си направят и родят и да си го кръщавата както те искат  #2gunfire
Ей как не им писна от тия стари разбирание бе, тия дни четох подобна тема.

# 82
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Стоян ми харесва повече

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Извинявай мила,ама нито Стоян нито Страхил ми харесва. Sad
А дали мога да предложа Самуил?

# 84
  • Мнения: 1 483
и на мен не ми харесват и двете Sad сори

# 85
  • София
  • Мнения: 12 570
Хммм това Страхил откъде го измислихте. Ако въпросът е от двете имена - то тогава Стоян е по-малкото зло. А иначе - Симеон, Самуил, Станислав Wink

# 86
  • Мнения: 728
За Стоян съм, Страхил ми звучи някак грубо

# 87
  • Мнения: 1 931
Харесват ми Самуил и Стилян.
Само, че много отрицателни възгласи се събраха за имената които сте избрали. По- добре си изберете вие името, вие ще си гледате детенцето и вие ще се обръщате към него всеки ден.
СТPAXИЛ - стpашeн (българcки). Пожелание да се боят от него болестите.

СТPAШИМИP - стpашeн (българcки). Пожелание да се боят от него болестите и всякакво друго зло
 разгледаи  http://www.angelfire.com/ca6/ivayla/S.html

# 88
# 89
  • Мнения: 239
И на мен не ми харесва Страхил, по- добре Стоян, а най- добре нещо трето, което на вас си ви харесва. На мен със "С" ми харесва Симеон.

Общи условия

Активация на акаунт