Какво ни е разрешено в самолета?

  • 23 596
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 839
Мда, или пък как е да летиш през Будапеща, в самолета до там да дадат сок в кутиики на децата, те да не го искат и после на летището да им ги вземат от съображения за сигурност  Shocked В смисъл ... слизаме от самолета, проверката е веднага на летището. Няма откъде другаде да ги имаме тези сокове, освен от самолета  Laughing
Между другото по празниците на 4 полета си носих крем за ръце в ръчния багаж без да ми го конфискуват.
Казвам ви, това с напитките е само някоя далавера на произведителите на безалкохолно  Crazy

Сори, това е далеч извън въпроса на авторката

# 16
  • София
  • Мнения: 9 979
Между другото по празниците на 4 полета си носих крем за ръце в ръчния багаж без да ми го конфискуват.

Аз при всички мерки, които "взех", като кацнах в Щатите и се оказа, че имам гланц за устни в дамската чанта и една служителка просто ми подаде пликче да го сложа. Всъщност на мен мерките не ми се сториха много строги. Само събуването на обувките е много дразнещо  Sick

# 17
  • DE
  • Мнения: 521
Между другото по празниците на 4 полета си носих крем за ръце в ръчния багаж без да ми го конфискуват.

Аз при всички мерки, които "взех", като кацнах в Щатите и се оказа, че имам гланц за устни в дамската чанта и една служителка просто ми подаде пликче да го сложа. Всъщност на мен мерките не ми се сториха много строги. Само събуването на обувките е много дразнещо  Sick

Ами точно това показва, че няма никакъв смисъл, след като и двете сте минали, а и аз веднъж минах с една спирала, значи е просто губене на време и създаване на неудобства. А за обувките съм ок, само да не ме карат (както понякога се случва) да си ги събуя още преди проверката и да трябва да шляпам по чорапи през детектора, ужасно е!

# 18
  • Мнения: 2 865
Май смесваме две неща, които нямат нищо общо: едното е внос на храни в щатите, а другото е какво е позволено в ръчния багаж от гледна точка на сигурността.

# 19
  • Мнения: X
Използвам темата да попитам тези, които са пътували със самолет.  Sad Ще ми е за първи път да се кача на самолет и колкото и да е тъпо, ме е страх. Мисля си, че ще ми стане лошо и тн. И сега ми става гадно в асансьор, от тези по-бързите в хотелите, не знам дали има връзка. Дайте ми някакъв съвет или споделете вие как се чувствате. Благодаря ви!   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 839
Еми при всеки е различно. Мен ако питаш, няма от какво да се плашиш.
За всеки случай питай в аптеките, има някакви хапчета, които може да пиеш предварително, за да не ти прилошее.
Безаварийно кацане  Wink

# 21
  • Мнения: 528
Не разбрах, разрешено ли е да се носи декоративна козметика в ръчен багаж?

# 22
  • DE
  • Мнения: 521
Не разбрах, разрешено ли е да се носи декоративна козметика в ръчен багаж?

Гланцове, течни червила, спирали, кремове, пасти за зъби, парфюми, дезодоранти, само в прозрачните пликчета с вместимост 1 литър (които дават на летището) и  никое от нещата не трябва да надвишава 100 мл.

# 23
  • Мнения: 2 839
Абе май не е баш така, защото както казах, крема за ръце 4 пъти го прекарах.
Освен това за един дезодорант изрично питах на връщане и си го носих и в двата полета.

Общи условия

Активация на акаунт