КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 23

  • 22 013
  • 604
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 179
Моми4е обаих се на ли4ната докторка,в 12.30 ще дойде да ме види.

# 361
  • София
  • Мнения: 15 914
Габи, ако е мениероподобен синдром, не трябва да седиш на компа и да гледаш телевизия,защото световъртежа се усилва, кафе също не трябва да пиеш.

# 362
  • Мнения: 5 001
Шпунц,и аз стискам палци....Да кажеш какво е казал доктора....Цял ден ще се притеснявам сега....И за щерка ти и за Габи.......

# 363
  • София
  • Мнения: 15 914
В момента гледам едни серии на руски телевизия, за разни чудеса. Гледах за предсказанията на Ванга, за ангелите хранители, сега гледам за вампирите. Лошото е, че предаванията са ужасно много , а само три дни мога да гледам безплатно, после се плаща, а аз нямам кредитна карта.

# 364
  • Видин
  • Мнения: 961
В момента гледам едни серии на руски телевизия, за разни чудеса. Гледах за предсказанията на Ванга, за ангелите хранители, сега гледам за вампирите. Лошото е, че предаванията са ужасно много , а само три дни мога да гледам безплатно, после се плаща, а аз нямам кредитна карта.
Нещо лошо предсказва ли баба Ванга? Rolling Eyes

# 365
  • Мнения: 5 001
Едва ли,сигурно предаването е било за нея и предсказанията и.....Споко Жаки  Hug Hug Hug

# 366
  • София
  • Мнения: 15 914
Да, филма е за живота и и нейните предсказания ,които са се сбъднали.

# 367
  • Мнения: 179
Преди 5 минути изпратих лекарката,кръвното ми много ниско,по4ти изравнени граници50/60 сложи ми инджекция и изписа едни хап4енца,сина ми сега отиде да ги купува.

# 368
  • Мнения: 5 001
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Абе Габи.....какви са тия стойности бе? Защо не остана още тая докторка да провери дали ще се повлияе кръвното....да те понаблюдава малко.....Опасни са тия стойности да седиш сама така....

# 369
  • Мнения: 23
Добре , че  я извика , Габи! Hug
Сега да лежиш и да слушкаш и бързо да се оправиш! smile3525
Шпунц стискам палци за дъщерята!!!!!!! Дано е нещо безобидно! Пиши , че ще я мислим!  newsm12
Тайна и при често се случва подобно объркване на думички - не си сама. А тия серии не са малко страшнички? Аз по принцип много не вярвам , ама на такова ниво (баба Ванга) се пострясквам и май предпочитам - по-надалеч.
Как минава денят ви?

# 370
  • Мнения: 5 001
Моят минава в много работа и много мисли за Габчето и щерката на Шпунц.....Габи ще се оправи сега след инжекцията,а за Шпунц още нищо не се знае какво са казали доФтурите....
 А ти Марси как си?

# 371
  • София
  • Мнения: 15 914
Марси, направо главата ще ми се пръсне.Разказват истински истории и са доста страшни.Ей, хора, аз съм луда пуснах да гледам Кашпировски, а знам ,че ми действа и ми стана лошо.Спрях го,че кой ще ме оправи,ако откача.

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 13:04 от Тайна

# 372
  • Мнения: 5 001
Тайне освен от Кашпировски и от Джуна трябва да се пазиш....И тя е от "другата" страна на барикадата.....

# 373
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в La Rapita , Tarragona
  • Мнения: 1 899
Лелееее Тайне , кви са тез щурутии дето гледаш. Убиваш ме направо.  Hug
Шпунц , давай новини ако има. Дано не е нещо сериозно.  Praynig
Ооооо Габи , пий хаповете и вземи шоколад и кока-кола.  Peace
Ще се оправиш , но сладко и кола винаги да са ти под ръка.  Heart Eyes

Жаки , мъж ми се прибира , но няма да е през Видин.  Thinking
Поне по предпоследни разговори , че май даже и в понеделник няма да тръгне от Германия за Б-я.  .бало си е мамата , като в казармата е - всека заповед е предпоследна.  Whistling

# 374
  • Видин
  • Мнения: 961
Тайне, спирай тия чудеса, че чак аз настръхвам само като те слушам... Shocked
Жабче, нищо, здраве да е, ако не сега следващият път Peace Аз съм тук и ще съм на линия, когато свирнеш Mr. Green
Габи, ти направо нямаш кръвно бе, жена CrazyПий хапове и почивай и скоро да си кукуряк Hug
И моят ден минава в работа, но ще си тръгна по-рано да стягам празника Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт