КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 23

  • 22 013
  • 604
  •   1
Отговори
# 375
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в La Rapita , Tarragona
  • Мнения: 1 899
Шпунц  newsm17 newsm17 newsm17

Оооо Жаки при първа възможност ти звънкам да се видим, а и ако имаш път към София звънкаш и ти. Неработя , моторизирана съм и където кажеш идвам.  Hug

# 376
  • Мнения: 23
Здравейте на всички , които се навъртат в темата днес! newsm51

Мен нещо не ме свърта на работа и току хуквам навън за по малко и пак тук.

Тайне, заряза ли най-после ония страхотии? smile3513
Габи дано спинка и се възстановява! newsm53
Жаки скоро да тръгва да тъкми празника - е това е хубаво занимание! Дано изкарате прекрасно! Утре ще докладваш! smile3525
Шпунц не пише - дано няма проблеми с нейното момиче! newsm12
А Мастерче работи ли работи! Дано днес ти е по-спокоен денят! smile3503
Жабке , ти как я караш днес? Мисля си за твоите билкови топчета - много ме заинтригува - ще трябва да разкажеш за резултата! newsm47

# 377
  • Мнения: 5 001
Мастерчето работи,ама и попоглежда във форума,ама много рядко и разредено е днес..... Sad

Уф,дано със Шпунц нещата да са добре.....

# 378
  • София
  • Мнения: 1 534
(

Уф,дано със Шпунц нещата да са добре.....
Нещата са без промяна.Чакаме след час резултатите от кръвните изследвания  Praynigи пак ще е на преглед.Най-вероятно е остър ентеро-колит.Вагиналния ехограф ще покаже дали не е извън маточна бременност,на по следващ етап.Казва,че усеща червата си напрегнати...И аз незнам вече...

# 379
  • Мнения: 5 001
Бре ! Дано се поуспокои тая болка....Много неприятно.....Дано да не е извънматочна  Praynig
А за апандисит прегледаха ли я?

# 380
  • Видин
  • Мнения: 961
Оооо Жаки при първа възможност ти звънкам да се видим, а и ако имаш път към София звънкаш и ти. Неработя , моторизирана съм и където кажеш идвам.  Hug

Хайдеее, уредих се с превоз, ако ходя в Софето newsm08
Шпунц,  newsm17
Аз изчезвам, дами, и ако мога чак довечера ще се включа, ако не утре сабахлям Hug

Нещо за подкрепление от мен:

# 381
  • Мнения: 5 001
Наборе,приятно празнуване  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 382
  • Мнения: 23
Жаки , много ми допадна блюдото , което предостави на лакомниците - синьо сирене, ядки и плодове - много шик! Приятна вечер!
Шпунц , стискаме палци!
Мастерче , по кротко с работата - няма да свърши!
Тук заваля дъжд и помрачня и сега ме е яд , че вместо да се моткам цял ден , не отидох на обяд да напазарувам за вечерта а сега след работа трябва да се мотам по мокрото! Ама за късия акъл и дългите крака си го зная ........... smile3514

# 383
  • Мнения: 5 001
Ако това ще те успокои и аз не отидох да пазарувам в обедната почивка,та и аз кат тебе... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 384
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в La Rapita , Tarragona
  • Мнения: 1 899
Марси , доволна съм от тез топчета. Току що свалих второто топче. ЗА тез 10 дена има минимален ефект , но има нещо на лице.  Crazy

Мастерче , апни си душо да те не мислим и тебе.  Heart Eyes

С дребния ходихме на мак доналдс та му апнахме подобаващо.  Blush
Имаше две играчки и съответно трябваше да купим две менюта.  Joy
Цирк голЕм сме ние.  hahaha

Айде аз изчезвам , че трябва да ходя до Горубляне да взема един багаж , който мъж ми е пратил по колега.  Hug Хранителни продукти са , ма все пак да си ги прибера.  Party

# 385
  • Мнения: 23
Мастерче ще сме дружинка - като си жвакам в локвите ще си мисля за теб! newsm48
Дано при теб не е така все пак! Мислех да купя свински пържолки и да ги приготвя по твоята рецепта от вчера.Ако събера смелост за пазаруване ще се отчета с резултата после! newsm53
Хайде лека ти работа!
И хубава вечер на всички!

       
   сигурно така ще изглеждам довечера smile3532

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 16:57 от marsi

# 386
  • София
  • Мнения: 15 914
Тайне, заряза ли най-после ония страхотии? smile3513
Гледах, гледах, и за Джуна, и за магията на имената и накрая дъщерята ми пусна едно филмче за позитивното мислене:Тайната на успеха!

www.thesecret.tv

# 387
  • София
  • Мнения: 15 914
Една трета от тези предавания ги изгледах.Утре пак.
http://dir5.etvnet.ca/cgi-bin/video/eitv_browse.fcgi?action=brow … D1%82&block=0

# 388
  • Мнения: 4
Е момичета толкова сте писали не мога да ви изчета.
Шпунц дано всичко е наред.
Жабке нещо да имаш да отваряш?

# 389
  • Мнения: 5 001
Мастерче ще сме дружинка - като си жвакам в локвите ще си мисля за теб! newsm48
Дано при теб не е така все пак! Мислех да купя свински пържолки и да ги приготвя по твоята рецепта от вчера.Ако събера смелост за пазаруване ще се отчета с резултата после! newsm53
Хайде лека ти работа!
И хубава вечер на всички!

       
   сигурно така ще изглеждам довечера smile3532

Ухааааа,идвам ти на гости  smile3508....А от смелост нямаш нужда,щот няма да се разтопиш от мокрото.Отивай да купуваш пържолките....А ако замръзнеш ще се стоплиш с една ракийка и готово....Ама как те подредих набързо ,а?  smile3532 smile3532 smile3532

Общи условия

Активация на акаунт