Звездни компромати- 24 част

  • 31 380
  • 518
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Тези "двете зловещи извънземни" /както пише под снимката Crazy/, май са изсветлили косата на щерка си  Shocked


Наистина ѝ е доста светла косата на малката Thinking

Просто косите на децата понякога изсветляват, понякога потъмняват. Поне при моите деца е така Simple Smile

# 16
# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Не знам  Thinking
Тук е тъмна, като на майка й  newsm78

# 19
  • Мнения: 1 424
Денислав простташки се държа, но и "журналистката" как ще говори така за майка му... е**си  Close

# 20
  • софия
  • Мнения: 2 140
Нещо момчето се е позабравило ми се струва. newsm78Репортерката не я оправдавам,но той просто ми паднна много в очите.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Нещо момчето се е позабравило ми се струва. newsm78Репортерката не я оправдавам,но той просто ми паднна много в очите.
Дениславчо се е поизложил ....

# 22
  • Мнения: 1 226
Нещо момчето се е позабравило ми се струва. newsm78Репортерката не я оправдавам,но той просто ми паднна много в очите.
Дениславчо се е поизложил ....
Ма направо.

# 23
  • Мнения: 43
Нещо момчето се е позабравило ми се струва. newsm78Репортерката не я оправдавам,но той просто ми паднна много в очите.

Много "мъжка" постъпка от негова страна да посяга на момиче.Ако беше някой репортер-здравеняк на нейно място дали щеше да реагира така box

# 24
  • Мнения: 90
Тия от сигнално жълто точно това заслужават #2gunfireне мога да ги дишам ,най-вече Албеницата #2gunfire

# 25
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Денислав простташки се държа, но и "журналистката" как ще говори така за майка му... е**си  Close

Малко им е боя на тия от "Сигнално жълто" #Cussing out

# 26
  • Мнения: 3 576
Като видя така мъж да удря жена ми притрепва и ми се иска да бях по-силна, и да мога да му го върна ....  #2gunfire #2gunfire

Що за отношение?!!! Каквото и да му говори тя, колкото и да е тъпо предаването, можеше просто да отмине, какъв мъж е той, че да я удря ?!!!
Той пръв я нападна.
И то с юмруци в лицето, ритници.....
Не знам, така ли е възпитана днешната младеж.... гаджето му може ли да е спокойна, че някой ден ако му хрумне и нея няма да налага така.....

И защо никой от екипа не се намеси да й помохне, ами всички гледат и бездействат???

Не бих казала, че нямам думи за постъпката му, имам думи, но възпитанието ми пречи да ги изпиша тук!!!
 #Cussing out

# 27
  • Мнения: 3 314
тоя е егати комплексара  Sick  и на кого звъни ???  newsm78  на "мама" че сам не може да се справи с едно момиче

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135

Ако и гледаш само лицето ще решиш,че има манекенско тяло,а то какво се оказа Naughty

Жената все пак е родила 2 деца

А това момченце Денислав нищо не го оправдава за постъпката му  Naughty #Cussing out

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 16:52 от змейковица

# 29
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Сега го изгледах. Това момиче се държа много нагло. Тя го чакаше, за да го обижда и да го предизвикат. За да стане селкото им предаване. 

Общи условия

Активация на акаунт