АГ клиника Селена гр. Пловдив - 3 част

  • 38 208
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Охоо и покани ли ще има? Ще присъстваме задължително Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 251
Имат със сигурност спешен кабинет, също и по ЗК имат пътеки за престой за задържане! Каспър, дано всичко е наред при теб! Peace

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Какво става със срещата-някой има ли покана вече?

# 18
  • Мнения: 529
Здравейте,искам да искажа мнението си за клиниката.Родих на 5.05.2008г със секцио и съм много доволна беше планирано за 8.05.2008 но бебето реши друго,беше почивен ден ,прие ме дежурната лекарка като ме прегледа и разбра ,че ще се ражда веднага се обади на моя лекар и анестезиолога събра се екип и ме оперираха.Анестезиолога доктор Кючуков е просто вълшебник сложи ми епидурална+спинална упойка и ме обезболява на 100% и след операцията.Персонала е много внимателен грижат се  отлично за пациентите и внимават да не им липсва нещо.Момичето с мен в стаята беше оперирано от доктор Карагьозов ,много внимателен лекар идваше при нея по 3 пъти на ден ,питаше я за оплаквания,болки,как се чувства и т.н.Общо взето давам една много голяма положителна оценка на клиниката и горещо я препоръчвам.

# 19
  • Мнения: 10
здравейте, искам да попитам епидуралната упойка в цената ли е включена

# 20
  • Мнения: 354
здравейте, искам да попитам епидуралната упойка в цената ли е включена
Да, всичко си е в пакет

# 21
Момичета и аз да се запиша в темичката. За мен е още много много рано но живот и здраве съм решила и аз в селена да таждам когато му дойде времето. Иначе имам едно детенце на 8 месеца раждала съм в аг-то в русе и спомените ми са кошмарни ( макар да се водех там че съм с връзки ) няма да разказвам за да не се влиаят и другите бъдещи мами.
Сега съм се записала да ме следи др. Топалова ( с първата бременост пак съм била 3-4 пъти при нея - след това се преместихме в Русе и не можех ). Бремеността ми каза че се води малко рискова ( заради скорошното секцио ) и ще се следим по честичко но се надявам всичко да е наред до края. Както се подразбира пак ще съм секцио. Гледам за мента говорите тук да питам на мен в Русе не ми даваха 3 дена нищо да хапвам и на 3 ден 1 чаша чай. Не е ли така навсякъде?
Мен ме интересува в реанимацията по колко легла са и в стаите след това. И баните общи ли са или на стая.
Не че по нататъка няма да ида да видя, но все пак...
Пожелавам лека бременост и раждане на бъдещите мами и много усмихнат ден на всички ви Hug...

# 22
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
 На мен ми разрешиха да пия малко вода веднага след раждането,но по принцип изчакват 2 часа за всеки случай-родих в 11 и 15 и в 13 и 30 ми донесоха и обяда.След като родих бях самичка около 2 часа,после ме преместиха в моята стая - с по 2 легла са,но предполагам,че ако искаш да си сама може и да има такава стая.Лека бременност и този път няма да имаш кошмарни спомени щом си избрала Селена.  bouquet

# 23
  • Мнения: 71
здравейте, искам да попитам епидуралната упойка в цената ли е включена

Да.

# 24
  • Мнения: 71
Всяка стая си има отделен санитарен възел - баня и тоалетна в едно.

# 25
Благодаря ви Дида, Jija . Предполагам и силно се надявам че всичко ще е по добре този път. Иначе с Ади бях в държавна болница минаваха да чистят но като цяло си беше мизерия с петна от кръв по нощницата ( с която правят операцията - задължително искаха с нея ) и по чаршафите, с един душ общ за всички около 20 мами по мое време, който беше в помещение където някои момичета си позволяваха да пушат и на всичко отгоре прозореца беше счупен. Моята стая беше със запушен прозорец и общо взето 14 дена не бях виждала слънчева светлина. Бях на системи като една от акушерките или сестрите не ги знам как се водят не знаеше как да ми я пусне ( беше с 3 изхода ) та се наложи аз да и обяснявам, няма да продължавам щото още много мога да говоря, но предполагам ви става ясно какво беше там. Няма да споменавам и че вместо да се кефя на детенцето си ме хвана депресията и почти не съм спирала да рева.
А сега чета само хубави отзиви за селената и колкото повече гледам се убеждавам че това е мястото и живот и здраве ще сме там.
Благодаря ви пак за бързите отговори а аз въпреки че е рано ще следя темичката с интерес  Grinning...

# 26
  • Мнения: 78
Здравей bebe to ,
в Селена няма да имаш такива проблеми там си като на хотел.Аз родих секцио там на 03/04/2008 и останах много доволна , като имаш предвид че никога досега не съм влизала в болница и ме беше много страх от такива ! Аз бях сама в стаята и минаваха да ме гледат сигурно през 20 минути , обезболяват те , на следващия ден те раздвижват , а мен ме изписаха  на четвъртия ден ( по мое желание) , но иначе изписват на петия. Ако имаш въпроси питай!!!! Grinning

# 27
  • Мнения: 44
malevolent,

родих нормално с епидурална упойка,това ми е второ раждане и може би затова беше по-лесно и по-бързо.В сравнение с първото ми раждане сега се възстанових много бързо само първите 2-3 дни докато ме изпишат от болницата и после всичко се нормализира.С епидуралната упойка определено болката е по-малка и по-поносима,което спомага и за по-бързото възстановяване според мен.Всички се грижат да ти е комфортно и удобно.  bouquet
Извинявай Dida T ,а имаше ли уговорка с конкретен лекар преди това  или ,който беше на смяна?Колко струва нормалното раждане с епидурална?Благодаря

# 28
Rosi 1983,и аз родих на 3 април 2008 в Селена Simple Smile в 18ч,аз май бях последната за деня.Знам, че са се родили общо 5 бебчета Simple SmileВ коя стая беше?Аз бях в 14 Simple Smile
Всяка жена,който е решила да ражда в Селена,трябва да бъде абсолютно сигурна и спокойна, че избрала най-прекрасното място за това Simple Smile
Аз родих нормално с епидурална упойка,цената беше 580 лв,но чувам, че от началото на юни ще има увеличение с около 100лв.Въпреки това цената си заслужава

# 29
  • Plovdiv
  • Мнения: 242

Извинявай Dida T ,а имаше ли уговорка с конкретен лекар преди това  или ,който беше на смяна?Колко струва нормалното раждане с епидурална?Благодаря
[/quote]Нямах уговорка-който беше на смяна ме пое

Общи условия

Активация на акаунт