Music Idol 2 /14/ - рок концерт

  • 19 374
  • 633
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 544
Не ,че защитавам Денислав ,но тая патица- аз ако бях.... лелеее жал ми става само като си помисля  Crazy какво щеше да и се случи.... .Просеше си го по всички параграфи, горката парцалана се опитва май да се учи и да подръжава на Албенчето ама не се сеща явно ,че така няма да прокопса..
Съгласна съм ,че не е редно Денислав да я удря ,най малкото защото е момиче /или поне за такава се представя  newsm78/ ама пък  него  неможе да го сравняваме и да изискваме реакций като на Люси, Фънки, Орлин Горанов , Васил Найденов  в крайна сметка той нито им е на годините нито на положението ,след още 10-15-20 години със сигурност и той няма да я хване и да и нареди шутовете   Joy време и опит му трябва на момчето.

# 16
  • Мнения: 6 993
Мозък му трябва.

Иначе и аз бих я наритала, ако трябва да бъда честна - ма жена-жена по-бива  Joy

# 17
  • Мнения: 184
  superuu  вместо запис

# 18
  • Мнения: 4 435
Какво значи прекалила репортерката?Репортерката прекалява всеки път с всички.Той не може ли да остане на положение и да подмине,даже да каже пак нещо...а той к'во-Една селянка тука,а-у и се спира да й се обяснява. ooooh! И после-Курво! Егати простотията.Даже така мразеният Иван се държа хиляди пъти по-добре.

# 19
  • Мнения: 6 993
Да развеселя малко обастановката:
Гласувайте за любимия си участник тук!
http://youtube.com/watch?v=1H0TRG0yZ8I
 Laughing

# 20
  • Мнения: 3 423
Какво значи прекалила репортерката?Репортерката прекалява всеки път с всички.Той не може ли да остане на положение и да подмине,даже да каже пак нещо...а той к'во-Една селянка тука,а-у и се спира да й се обяснява. ooooh! И после-Курво! Егати простотията.Даже така мразеният Иван се държа хиляди пъти по-добре.
Ами значи си е намерила майстора този път Wink.Предполагам ще и е за урок.
Иначе много бе забавна походката и ,на пазеща достойнството си гъска, след като и би шута.

# 21
  • Мнения: 3 271
Дори няма да си губя времето да гледам клипчето. Simple Smile

Точно това се канех да напиша Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 297
Не можах да го догледам, отвратена съм  Sick.

# 23
  • Мнения: 1 544
Не можах да го догледам, отвратена съм  Sick.
Еее хайде сега  Wink чак пък толковааа....  Crazy

# 24
  • Мнения: 4 435
Какво значи прекалила репортерката?Репортерката прекалява всеки път с всички.Той не може ли да остане на положение и да подмине,даже да каже пак нещо...а той к'во-Една селянка тука,а-у и се спира да й се обяснява. ooooh! И после-Курво! Егати простотията.Даже така мразеният Иван се държа хиляди пъти по-добре.
Ами значи си е намерила майстора този път Wink.



Голям майстор,няма що. Sick

# 25
  • Мнения: 5 297
Не можах да го догледам, отвратена съм  Sick.
Еее хайде сега  Wink чак пък толковааа....  Crazy

Намирам за ненормално побой над жената.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 758
Дори няма да си губя времето да гледам клипчето. Simple Smile

Точно това се канех да напиша Simple Smile
и аз така  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 544
Какво значи прекалила репортерката?Репортерката прекалява всеки път с всички.Той не може ли да остане на положение и да подмине,даже да каже пак нещо...а той к'во-Една селянка тука,а-у и се спира да й се обяснява. ooooh! И после-Курво! Егати простотията.Даже така мразеният Иван се държа хиляди пъти по-добре.
Първо според мен РЕПОРТЕРКА не е дума с която може да се характеризира девойката с микрофона  Wink
Второ ПРЕКАЛИЛА означава това което се вижда на клипа. Когато един човек взима интервю и е застанал с микрофон пред друг човек обикновенно се задават въпроси ,нормално е въпросите да са компроментиращи ,нахални, лични, тъпи ,интересни ,важни и т.н. но да се изтъпанчиш и да правиш характеристики на външен вид ,зъби и обувки и меко казано нелепо безмислено и да си дойдеме на въпроса  Wink  ПРЕКАЛЕНО  Wink
Като цяло мнението ми за Албена Вулева и цялата збирщина в тъй нареченото и предаване  заслужават един ЯК БОЙ ама не да са жени ами ако ще и принцеси да са . Просто когато и който и да ги хаване и да ги нарита все ще им е късно ,а заяждането на ,,репортерката,, е толкова елементарно ,и неприятно ,че даже малко и беше.

# 28
  • Мнения: 1 544
Не можах да го догледам, отвратена съм  Sick.
Еее хайде сега  Wink чак пък толковааа....  Crazy

Намирам за ненормално побой над жената.
Ти на това жена ли му викаш  Joy

# 29
  • Мнения: 3 423
Не можах да го догледам, отвратена съм  Sick.
Еее хайде сега  Wink чак пък толковааа....  Crazy

Намирам за ненормално побой над жената.
А нейното поведение за нормално ли намираш?
И изобщо предаването ,за което работи,нормално ли е newsm78

Общи условия

Активация на акаунт