Да ви се оплача

  • 2 224
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 280
Цял  живот не съм закусвала,защото и аз така..ако започна да ям от сутринта и не спирах до като си легна..е,да обаче времената се менят.Вече не свалям както преди,годините напреднаха,работта ми е много интензивна,и почнах да закусвам,за да докарам 5-6 хранения на ден,което се оказа за мен по-добрият вариант.Сега се храня много повече,тренирам здраво,и свалям доста добре...храня се само с качествена храна,всички боклуци махнах! Та исках да кажа,че е много индивидуално всичко,но вие това си го знаете..Моят съвет е:
Не спирай спорта,а сменяй на 2 седмици заниманията си или програмата си,започни да се храниш 4-5 хранения,но по малки порции,не зиключвай хранителните групи,трябва да се хапва от всичко,но много с мярка! За месец и половина съм свалила 7 кг,като имах семейни празници,Великден,Цветница+2 рожденни дни. От талията ги няма 7 см,от ханша 5см.,от бедрата най -малко по -3 см,но съм доволна...не спирай спорта,пак ти го казвам..От начало и аз си мислех,че трупам на краката,обаче,когато сланините взеха да се топят,започна да се показва оформено мускулче,което съвсем не е грозно..Да не говорим,че спорта ти помага и да се разтовариш психически..в залата и басейна няма мрънкашти деца,няма неизпрано пране,нито някой те пита,Какво ще ядеме,и къде са ми гащите..Спазвам принципа: Всеки ден 1 4ас за мене си,/но аз си взимам 2..понякога 3/ 

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Благодаря ми за подкрепата момичета Hug
Някой ме беше посъветвал да пробвам с масажи,и аз се сетих ето за този уред ,захвърлен в мазето:
http://images25.snimka.bg/005769521-big.jpg
http://images25.snimka.bg/005769523-big.jpg    начини на използване
http://images25.snimka.bg/005769524-big.jpg   един от коланите
Мислите ли че с това "нещо" ще се получи?

# 17
  • Мнения: 1 432
Загуба на сантиметри = Дюкан  Flutter

# 18
  • Мнения: 288
Цял  живот не съм закусвала,защото и аз така..ако започна да ям от сутринта и не спирах до като си легна..е,да обаче времената се менят.Вече не свалям както преди

 Laughing и при мен е същата работа, ама вече ме и мързи да правя упражнения - ужас!  Laughing Преди можех да закуся с някакъв плод (в никакъв случай обаче кифла или баничка, че ще плюскам цял ден после) или 5 бисквити с кафето, което пък ме държеше сита Wink... Сега обаче ако ям сутрин - може цял ден да плюскам.. Отприщва ми се апетита.

# 19
  • Мнения: 1 280
Да ти кажа не е така,аз мисля,че по скоро е въпрос на нагласа..спомням си първите ми закусвания...аз тъпча,то не влиза,абе направо ми се гадеше..но се свиква..започни с по леки и малко на количество храни,с кафенцето или с чая,зависи какво предпочиташ..Сега като се събудя,и първо пия кафе...и малко след това слагам киселото мляко с лена,трииците и нарязвам половин ябълка вътре.Друг път малкинки,боровинки,ама малко..и това ми е закуската..Помага ми да не огладнявам до обяд,въпреки,че в 10,00 имам едно малко гризване,нещо символично..и така...Не знам какво ще правите мацки,но да знаете,че след 35 с всяка година свалянето става много трудно ,бавно,а връщането на всичко свалено е за 3 дни.Аз вече съм се настроила,че така ще е до края на живота ми,ограничения,разумно хранене и много спорт от всякакво естество....исках да кажа -максимално движение,разходки,колело,плуване,игри с децата на открито,по залите,фитнесите,на кой както му е удобно..за мен тази борба просто няма да има край..дори да стана 55-53,нали ще трябва да си ги запазя? Така,че....

# 20
  • Мнения: 288
То, аз ям 1-2 пъти на ден и привечер или вечер. Много, много рядко през деня да ям. Организма ми така е свикнал с години наред. Когато споменах, че преди съм закусвала, е само в случаите, когато съм изпитала нужда сутрин да сложа нещо в устата като храна, а не че е било ежедневие. Иначе от много години си ям привечер и/или вечер. Даже и когато съм била на диети, което не ми е пречело за сваляне на кг - противно на правилото, вечер след 17-20 часа да не се яде. Даже и по време на диета съм си пиела твърд алкохол, който не ми е пречил да смъквам. Всеки организъм е индивидуален и свиква на даден режим. Но едно е сигурно - по-трудно вече смъквам кг. :-/ , не както преди.

# 21
  • Мнения: 2 591
аз също си мисля, че ЕГН-то има голяма роля в свалянето на килца.... и вътрешната нагласа! ако човек се настрои, може да не забелязва храните, които обича - само като си помисли колко са вредни и колко килца може да натрупа похапвайки си от тях... поне при мен това действа и вече тестените неща ИЗОБЩО не ме привличат  Naughty

# 22
  • Мнения: 304
Аз пък закусвам задължително. Просто от няколко години съм свикнала и не закуся ли максимум до 11 ми е прималяло, паднало ми е кръвното, припаднала съм и прочие. Истината е, че е супер важно да се закусва, а това, че ви се отварял апетит, според мен е, защото си го мислите. Спрете да си втъплявате, че като закусвате ще сте гладни цял ден, и ще видите хубавите резултати  Peace

# 23
  • Мнения: 312
Аз пък ще предложа един изпробвам метод. Набелязвате си обект, но качествен,влюбвате се(така да се каже изкуствено, просто флирт, никой не е казал да го водите в съвета), и решавате да завладеете сърцето му Laughing, е, може и да не стане, но опитвайки се да привлеччете вниманието му килцата започват да се топят, гледате се по -дълго в огледалото и пр.
При мен действа безотказно всяка пролет го практикувам и в момента за 3-4 дни съм 2 кг на долу без никакъв пролем Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз пък ще предложа един изпробвам метод. Набелязвате си обект, но качествен,влюбвате се(така да се каже изкуствено, просто флирт, никой не е казал да го водите в съвета), и решавате да завладеете сърцето му Laughing, е, може и да не стане, но опитвайки се да привлеччете вниманието му килцата започват да се топят, гледате се по -дълго в огледалото и пр.
При мен действа безотказно всяка пролет го практикувам и в момента за 3-4 дни съм 2 кг на долу без никакъв пролем Mr. Green
Страннно ..... а мъжлето какво да го правя или да взема да се влюбя отново в него Mr. Green Laughing Hug

# 25
  • Мнения: 312
Може и в мъжлето, може и в някое друго мъжле, без крайности де  Wink, само за стимул не за прелюбодеяние  Simple Smile Hug

# 26
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Обиколките се намаляват с режима на Пиер Дюкан  Peace
  chef Закуската е задължителна, яде се на корем, не се смятат калории Hug
Спортуване от ІІІ фаза - т.е. след като си достигнал желаните кг bowuu

Доказателството е тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=205763&photo=6

ЕГН-то в случая е без значение /за инфо - виж моето и линийката ми hahaha hahaha hahaha/

Общи условия

Активация на акаунт