Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 738
Аз се разкихах доста и май преди вечеря ще пийна едно малко Rolling Eyes
Климатика на 6 и така...

# 16
  • Мнения: 564
Добър вечер   bouquet и аз съм в отбора на простудените от днешната дъждовна разходка... Rolling Eyes АМАН от дъждове   Crazy  ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 216
 Mr. Green
Яни-сладурани!
Къде го намерихте този дъжд? Тук при нас е драматично небето, но само плаши.
Карахме колела, разходки-мотки малко, беше супер!
Моят брат пък се върна преди няколко години и не ще и да чува за тръгване  Mr. Green
Камен имитира всичко и всеки скъсваме се от смях, казва "Ало", "ела", "да" и "не". Батко му е "баба". Вече няколко пъти като се нахрани посочва цицата и каза "папа"  Party

# 18
  • Мнения: 1 380
И нас ни валя на разходката обаче най-добре си беше Ясен ... под дъждобрана хубав сън му удари. Да му мислят мама и татко, които бяха без чадър ... Sick ... аз и без това от два дена все имам Т над 37.
Дано не се повтори ... таман се стабилизирах! Praynig

# 19
  • Мнения: 1 216
Честит рожден ден на veneci9!!!   bouquet

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
....
Къде го намерихте този дъжд? Тук при нас е драматично небето, но само плаши.
....

И у наше село не валя, даже през по-голямата част от деня беше слънчево
Ето малко нови снимки от наш'то гардже:
А си ме снимала, а бой
Мама като не дава манджа, аз сама ще си взема
Бря, к'во става тука, бе

Емма още почти нищо осъзнато не казва, много добре й се получава "айде" и на място все го изръсва. Обаче много добре показва. И сега за пореден път застана под секцията, където знае, че са бисквитите й и започна да гледа на горе и към мен. Питам я "бисквита ли искаш"-голям смях, а като отидох до пликчето, само дето не подпикна от радост-пищене, подскачане, муцуни...

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 21:21 от Гита Ог

# 21
  • Мнения: 111
Здравейте  Whistling
Гита, много сте готини!   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 258
  как сте?Днес цял ден навън!ходихме в  Борисовата градина с малчо и дивя около 2чеаса с проходилката!сега не мога да го събудя да се къпе и да яде! Laughingмай ще пропуснеме къпането!Гита ,малката е много сладка!но и Яни не остава по-назад! Hug

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 21:38 от poison mother

# 23
  • Мнения: 243
Гита хубавица и умница си имаш ти  Heart Eyes Защо й е да се мори да говори, като ти и така я разбираш. Пък и като гледам след някой друг ден може да се надигне сама да простре прането  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 423
Ей тоя Яни страшен пич бе!!! Wink
Мирка, нищо не казваш за новата работа, свикна ли си бързото търкаляне Joy
Ние нали си останахме във Варна този път, а то тука един дъжд се изсипа.....три дена не можем да излезем. Ама днеска не издържахме и айде газ към Балчик, супер си изкарахме. Даже не мога да повярвам, че Ванката беше толкова послушен. (на него обикновено не му се отваря парашута да идва с нас,ама свекито нещо взе да бие отбой, както все мрънкаше че не й го даваме да го гледа......
Снимки ще ви кача утре Sunglasses
Що се отнася до кухнята, radostche, ние вече втора седмица папкаме и сме супер доволни. Пюрето го давам в 13.30 на обяд, крема в 17.00ч, а супата в 20.30 с два сухара. Досега нищо не ми е отказал да яде, ама той си е добро прасенце моя Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 216
Гита Ог, подсещаш ме - щипките бяха любима занимавка на Дамянко
Емма се е разхубавила още повече!

# 26
  • Мнения: 1 554
цопнах се тук Flutter

при мен нищо ново кашлица Sick

# 27
  • София
  • Мнения: 5 738
Честит рожден ден на veneci9!!!    bouquet  bouquet  bouquet

Лека нощ на всички.... аз съм смазана и лягам Tired Hug

# 28
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 Flutter

# 29
  • Мнения: 1 554
добро утро Simple Smile



не се бойте ,не се бийте ще има за вси4ки Laughing

Общи условия

Активация на акаунт