Пазарували ли сте от тук?

  • 12 705
  • 184
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 207
С карти на кои банки се пазарува

Моята е дебитна MasterCard на SG Експресбанк. Няма проблем с нея.

# 46
  • В море от любов
  • Мнения: 519
НЕ ПРАВЕТЕ МОЯТА ГРЕШКА, ЩЕ ВИ ИЗЛЕЗЕ СОЛЕНО!!!
Ако поръчвате поръчвайте до 70$, тогава всичко ще е ок дори и с куриер!
Днес платих 42лв мита и ДДС за поръчка на стойност 82$ Banghead
Иначе ако поръчката е до 70$ транспорта не играе никаква роля, самата поръчка не трябва да надвишава тази сума Peace


ivaaa сигурна ли си ,че е до 70$.Според мен от фирма на физ.лице лимита е 22 евро.Лично митничар ми го е казвал,когато освобождавах от митница маратонки декларирани за 45$.
Да абсолютно съм сигурна!!!
Днес бях в митническата агенция, а и по принцип редовно ги посещавам по други причини и днес пак попитах за сумата - 45 евро е лимита!

# 47
  • В море от любов
  • Мнения: 519
ivaaa

Поне сподели дали си доволна от нещата? Дали са качествени?
От нещата много съм доволна Hug, бях много приятно иненадана като отворих кашона Grinning
Имах 9 поръчани артикула, като от тях 8 са дрешки и 1 чф. обувки. Всичките неща са страхотни, маркови и много качествени.

# 48
  • Русе
  • Мнения: 856
НЕ ПРАВЕТЕ МОЯТА ГРЕШКА, ЩЕ ВИ ИЗЛЕЗЕ СОЛЕНО!!!
Ако поръчвате поръчвайте до 70$, тогава всичко ще е ок дори и с куриер!
Днес платих 42лв мита и ДДС за поръчка на стойност 82$ Banghead
Иначе ако поръчката е до 70$ транспорта не играе никаква роля, самата поръчка не трябва да надвишава тази сума Peace


ivaaa сигурна ли си ,че е до 70$.Според мен от фирма на физ.лице лимита е 22 евро.Лично митничар ми го е казвал,когато освобождавах от митница маратонки декларирани за 45$.
Да абсолютно съм сигурна!!!
Днес бях в митническата агенция, а и по принцип редовно ги посещавам по други причини и днес пак попитах за сумата - 45 евро е лимита!

На мен пък мит.агенция,която се намира на първия етаж в сградата,в която са и Митници(на третия етаж) ми казаха 22 евро  newsm78 Цитираха закон,точка,алинея.Ако са твои познати ги питай има ли разлика в лимита,ако пратката е изпратена от физическо лице или от юридическо лице( в твоя случай пратката,която си я получила е от юрид.лице) Peace


Документа е изтеглен от сайта на митниците:

Разпоредби, прилагани от 01.01.2007 г. по отношение на пратки от трети страни

1. Пратки с незначителна стойност (без значение дали изпращача и получателя са физически или юридически лица).

Съгласно чл. 27 и чл. 28 от Регламент 918/83 от вносни сборове се освобождават пратки, съдържащи стоки с незначителна стойност, изпратени непосредствено от друга страна до получател в Общността.
Като “стоки с незначителна стойност” се считат стоките, чиято обща стойност за пратка не надвишава 22 евро.
Не се допуска освобождаване на алкохолни продукти, парфюм и тоалетна вода, тютюн и тютюневи изделия.

2. Пратки от физически за физически лица.

На основание чл. 29 до чл. 31 от Регламент 918/83 се освобождават от вносни сборове стоки, съдържащи се в пратки, изпратени от физическо лице, намиращо се в друга държава, до друго физическо лице, намиращо се на митническата територия на Общността, при условие, че се касае за внос на стоки без търговски характер.
За “внос на стоки без търговски характер” се счита вносът на пратки, които:
- се извършват случайно;
- пратките съдържат стоки, предназначени изключително за лична употреба от страна на получателя или семейството му и нито по своя вид, нито по количеството си не пораждат съмнение, че се внасят с търговска цел и
- са изпратени от изпращача на получателя без каквото и да е заплащане от страна на последния.
В чл. 31 са посочени стоки, които се ограничават до следните количества:
тютюневи изделия:
- 50 цигари или
- 25 пурети ( пури с максимално тегло 3 гр. всяка), или
- 10 пури, или
- 50 грама тютюн за лула или друг начин на пушене.
Алкохол и алкохолни напитки:
- дестилирани напитки и спиртни напитки с над 22 % обемно алкохолно съдържание – 1 литър или
- дестилирани напитки и спиртни напитки, аперитиви на винена или алкохолна основа, с обемно алкохолно съдържание не по-високо от 22 %; пенливи вина, ликьорни вина – 1 литър или
- непенливи вина – 2 литра.
парфюми - 50 грама или тоалетни води – 0.25 литра.
Освобождаването от вносни сборове за всяка отделна пратка се ограничава до общата стойност 45 евро, включително стойността на стоките, посочени по-горе.
Освобождаването от ДДС и в двата горепосочени случая, съгласно ЗДДС е по реда на митническото законодателство.

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 19:48 от maiche

# 49
  • София
  • Мнения: 480
Desi 2, при мен излиза България на падащото меню, първо тук си пишеш мейла и желаната парола, отбелязваш че искаш да ти пращат оферти и че не си от Щатите. Даваш "continue" и на следващата стъпка има България за избор.

# 50
  • В море от любов
  • Мнения: 519
НЕ ПРАВЕТЕ МОЯТА ГРЕШКА, ЩЕ ВИ ИЗЛЕЗЕ СОЛЕНО!!!
Ако поръчвате поръчвайте до 70$, тогава всичко ще е ок дори и с куриер!
Днес платих 42лв мита и ДДС за поръчка на стойност 82$ Banghead
Иначе ако поръчката е до 70$ транспорта не играе никаква роля, самата поръчка не трябва да надвишава тази сума Peace


ivaaa сигурна ли си ,че е до 70$.Според мен от фирма на физ.лице лимита е 22 евро.Лично митничар ми го е казвал,когато освобождавах от митница маратонки декларирани за 45$.
Да абсолютно съм сигурна!!!
Днес бях в митническата агенция, а и по принцип редовно ги посещавам по други причини и днес пак попитах за сумата - 45 евро е лимита!

На мен пък мит.агенция,която се намира на първия етаж в сградата,в която са и Митници(на третия етаж) ми казаха 22 евро  newsm78 Цитираха закон,точка,алинея.Ако са твои познати ги питай има ли разлика в лимита,ако пратката е изпратена от физическо лице или от юридическо лице( в твоя случай пратката,която си я получила е от юрид.лице) Peace


Документа е изтеглен от сайта на митниците:

Разпоредби, прилагани от 01.01.2007 г. по отношение на пратки от трети страни

1. Пратки с незначителна стойност (без значение дали изпращача и получателя са физически или юридически лица).

Съгласно чл. 27 и чл. 28 от Регламент 918/83 от вносни сборове се освобождават пратки, съдържащи стоки с незначителна стойност, изпратени непосредствено от друга страна до получател в Общността.
Като “стоки с незначителна стойност” се считат стоките, чиято обща стойност за пратка не надвишава 22 евро.
Не се допуска освобождаване на алкохолни продукти, парфюм и тоалетна вода, тютюн и тютюневи изделия.

2. Пратки от физически за физически лица.

На основание чл. 29 до чл. 31 от Регламент 918/83 се освобождават от вносни сборове стоки, съдържащи се в пратки, изпратени от физическо лице, намиращо се в друга държава, до друго физическо лице, намиращо се на митническата територия на Общността, при условие, че се касае за внос на стоки без търговски характер.
За “внос на стоки без търговски характер” се счита вносът на пратки, които:
- се извършват случайно;
- пратките съдържат стоки, предназначени изключително за лична употреба от страна на получателя или семейството му и нито по своя вид, нито по количеството си не пораждат съмнение, че се внасят с търговска цел и
- са изпратени от изпращача на получателя без каквото и да е заплащане от страна на последния.
В чл. 31 са посочени стоки, които се ограничават до следните количества:
тютюневи изделия:
- 50 цигари или
- 25 пурети ( пури с максимално тегло 3 гр. всяка), или
- 10 пури, или
- 50 грама тютюн за лула или друг начин на пушене.
Алкохол и алкохолни напитки:
- дестилирани напитки и спиртни напитки с над 22 % обемно алкохолно съдържание – 1 литър или
- дестилирани напитки и спиртни напитки, аперитиви на винена или алкохолна основа, с обемно алкохолно съдържание не по-високо от 22 %; пенливи вина, ликьорни вина – 1 литър или
- непенливи вина – 2 литра.
парфюми - 50 грама или тоалетни води – 0.25 литра.
Освобождаването от вносни сборове за всяка отделна пратка се ограничава до общата стойност 45 евро, включително стойността на стоките, посочени по-горе.
Освобождаването от ДДС и в двата горепосочени случая, съгласно ЗДДС е по реда на митническото законодателство.

Да познати са ми, на петия етаж се намират. Днес говорих с тях и ми твърдят, че е така Peace

# 51
  • Мнения: 173
Прилагам кода за безплатна доставка, приема го, ама не се отразява накрая в цената Cry Много странно  newsm78 Някой пазарил ли е с него SUPERSUM ?

# 52
  • Мнения: 5 207
Прилагам кода за безплатна доставка, приема го, ама не се отразява накрая в цената Cry Много странно  newsm78 Някой пазарил ли е с него SUPERSUM ?

Сигурно е за безплатна доставка само в САЩ.

# 53
  • Мнения: 173
Прилагам кода за безплатна доставка, приема го, ама не се отразява накрая в цената Cry Много странно  newsm78 Някой пазарил ли е с него SUPERSUM ?

Сигурно е за безплатна доставка само в САЩ.

Току що стигнах и аз до това заключение, жалко  Cry

# 54
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Desi 2, при мен излиза България на падащото меню, първо тук си пишеш мейла и желаната парола, отбелязваш че искаш да ти пращат оферти и че не си от Щатите. Даваш "continue" и на следващата стъпка има България за избор.
Mерси.
Това го правих поне 10 пъти преди обяд ooooh!

# 55
  • София
  • Мнения: 480
geri_kkoleva, на кода пише че е активен до 27май. Ако вчера си пробвала да го вкараш би трябвало да не е проработил.

# 56
  • Мнения: 1
и аз се записвам да ви следя сайта е много интересен

# 57
  • Мнения: 173
geri_kkoleva, на кода пише че е активен до 27май. Ако вчера си пробвала да го вкараш би трябвало да не е проработил.
Да, при нас беше 28-ми, ама при тях 27-ми и ми го приемаше, защото като се опитвах да вкарвам други кодове ми даваше, че промоцията за тях е свършила  Peace Толкова много неща си харесах, но нали трябва да влезна в 70-75 $  Cry , чудесно щеше да е ако мога да махна доставката.
P.S. има страхотни неща на Levi's, Adidas, Nike  Peace

# 58
  • Мнения: 173
Хахаха, вече, разбира се не е активен и ми изписва това:
"We're sorry. This promotion is not available at this time.
Please check the promotion start and end dates on your coupon."

# 59
  • Мнения: 173
MAYRSURV Този код работи - маха 15 % от намалени стоки  Peace 

Общи условия

Активация на акаунт