какво мислите за това!!!!!!!!!!!! кандидат за музикален идол

  • 6 231
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 730
И без това ми е адски антипатичен от самото начало, ама сега пък съвсем!

# 16
  • Мнения: 25 641
Не ми се коментира боя, достатъчно сте изписали по въпроса.
Мен лично друго ме впечатли. Ето, мъж бие жена, две други жени се опитват да ги разтърват, накрая дойде и трета, а муньовците наоколо седяха просто и гледаха сеир. И да беше я убил, никой нямаше да се намеси, защото... Защото това е вече българският мъж - може да се прави на бабаит само пред някоя по-слаба от него жена, но пред друг мъж пълни гащите от страх. И си стои настрани, и гледа сеир...

# 17
  • София
  • Мнения: 15 468
Отвратително е.Сега искам майка му да  се изправи пред хората и да обясни така ли го е възпитавала?

А майката на "репортерката" не ти ли е любопитно да чуеш?!
 Тя го причака, за да го обижда съвсем откровено.И аз да бях щях да я заблъскам.
Момичето работи, тоест изпълнява работните си задълженията за които и плащат. Но момче на 17 години да бие момиче така жестоко, не мога да го оправдая. Не е длъжен да отговаря, можеше да се направи,че не чува и да продължи, а той налетя на бой почти веднага. Внука го уча от мъничък, че жената трябва да се обича и уважава.Ако това се повтаря на едно момче поне по веднъж на ден, няма начин да не му се набие в главата до 17 год възраст.

# 18
  • Мнения: 6 619
Сигнално жълто е е...ти селяндурското измислено предаване !И тази каква репортерка  е newsm78
Денислав се държи като хлапенце.Не ми е харесвал след това ,което видях съвсем ми стана антипатичен.

# 19
  • Мнения: 502
Не ми се коментира боя, достатъчно сте изписали по въпроса.
Мен лично друго ме впечатли. Ето, мъж бие жена, две други жени се опитват да ги разтърват, накрая дойде и трета, а муньовците наоколо седяха просто и гледаха сеир. И да беше я убил, никой нямаше да се намеси, защото... Защото това е вече българският мъж - може да се прави на бабаит само пред някоя по-слаба от него жена, но пред друг мъж пълни гащите от страх. И си стои настрани, и гледа сеир...
  Peace Peace
Това си е друга много неприятна тема!

# 20
  • Мнения: 56
Тя простотията ходи пи хората, не  по животните.

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Надявам се дамите, които казват, че е нормално да биеш жена, да я риташ по главата и тн, че си го е търсела и пр. недомислици, да са се объркали, защото, в противен случай, това е индикация за много високо ниво на елементарност  и глупост.
За мен е поведение на тъпи женки да подкрепяш мъж (нищо, че е просто пишлеме на 17), който си позволява да скача и да удря жена. Има много други начини да се излезе от ситуация, а боят не е от тях.
Ай сиктир, въобразил си малкия пХтьо Маринкин, че е много велик.  Sick Тоя Музик Ай им промива мозъците, на тях и на другите лапнишаранковци, които се нареждат всяка година на опашката за псевдослава и 5 минути неудобни въпроси. Тоя сульо и толкова не издържа.
На друго място, може би, ще има отзук, но тук тълпа жалостиви женки ще докарат вода от сто кладенеца, за да оневинят малкото сладко рядко, щото, видиш ли, репортерката си го просела и го обиждала на майка, а Сигнално жълто си го заслужава по дефолт.
Някои от вас имат дъщери, а други-синове, аз пък не искам да съм неволен участник в подобна ситуация, било като родител на бит или като родител на биещ.

# 22
  • Мнения: 3 271

Понеже част от това, което казах (не знам в тази или в другата тема) беше, че целенасочено си го търси, само искам да подчертая отново, че по никакъв начин не оправдавам боя, а Денислав ми е  Sick Просто казвам, че поведението на репортерката е наистина безобразно, прави го абсолютно нарочно и то точно, за да провокира реакцията, която видяхме. Предполагам, че това е високо ниво в работата й, сигурно са й дали премия.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Като няма достаъчно в главата си за да й отвърне подобаващо на иначе също беден речник, Дениславчо предпочита да удря. Той се чувства безсилен да ползва думите, и първобитното у него се обажда.Нормално е за някои индивиди от мъжки пол. А тя пък нарочно се остави да я бият и като че ли искаше още, за да си направи сензацията.

# 24
  • Мнения: 3 271
А тя пък нарочно се остави да я бият и като че ли искаше още, за да си направи сензацията.

Ей за това говоря аз. Иначе останалото ясно, че си е пълен отврат  Sick

# 25
  • Мнения: 1 072
Двама простаци демонстрират причинно-следсвените връзки.
Истина 1 - посегателството над жени е недопустимо
Истина 2 - не можеш с фино поведение да затвориш устите на плужеците
Истина 3 - от горните две истини умозаключавам, че възпитаният човек, трябва да се научи да търпи.

# 26
  • Мнения: 3 271
Истина 3 - от горните две истини умозаключавам, че възпитаният човек, трябва да се научи да търпи.

Точно така е. Някак да стиснеш зъби, да заключиш уши и просто да се ометеш покрай "журналистите" по максималено бързия начин. Това е, което често виждаме от истинските звезди  Peace

# 27
  • Мнения: 3 459
Дениславчо предпочита да удря. Той се чувства безсилен да ползва думите, и първобитното у него се обажда.Нормално е за някои индивиди от мъжки пол.
Именно  Peace
Не мога да го понасям тоя педал  ooooh!  Няма ли най-накрая да го гонят  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 56
" Той е велик, той е почти като най големия, той е вече в София, него го дават по телевизията......ТОЙ е вече звезда"
НО НА КАКВА ЦЕНА???

# 29
  • Мнения: 4 965
Какво очаквате при "интервю" от СЖ - предаването търси точно такава реакция и я провокира. Самото то е инфантилно и просташко и даже се чудя защо "репортерите" им ядат толкова малко  бой...

Общи условия

Активация на акаунт