Космите, космите!

  • 7 563
  • 146
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 932
Краката с епилатор, мишници и триъгълник с бръснача...средностатистическа според статистиките съм...

# 106
  • Мнения: 681
Крака,мишници-епилатор,понякога и с кола маска.
Триъгълник-с бръснача,а като добия смелост от време на време с кола маска.
Мустаци-кола маска .

# 107
  • Мнения: 2 786
Сега се сетих, че имах съквартирантка, която твърдеше, че майка й просто никога не е имала косми по краката и ръцете  Shocked
Баба й по майчина линия имала същия благословен ген.
Обаче самата ми съквартирантка не беше го проявила, а взела окосмяването от баща си, и откачаше всеки месец, когато трябваше да ходи на козметик и докато космите й растяха, а тя ги гледаше безпомощно.
Познавам и една жена около 50-те, която твърди, че като била в пубертета е имала доста косми по краката, но не ги е пипала изобщо, защото майка й категорично й била забранила.
Като станала на около 25, космите просто окапали за около седмица и тя оттогава има супергладка кожа и няма никакви проблеми  Joy
Като слушам такива неща и ...  #2gunfire
Да де, позеленявам от завист за първото и се чудя как тази жена е издържала така за второто.

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Всичко с бръснача  Mr. Green

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Крака и ръце с епилатор, мишници с бръснач, триъгълник  с депилатоар, а мустаците  с кола маска

# 110
  • Мнения: 493
Крака и мишници-епилатор
Триъгълника-бръснача Mr. Green

# 111
  • Мнения: 2 161
Абсолютно всичко махам с кола при козметик.

# 112
  • Мнения: 1 599
Абсолютно всичко махам с кола при козметик.

и аз така  Peace всичко при козметик

# 113
  • Мнения: 144
Краката махам с епилатор, а всичко друго - триъгълник, ръце и подмишници - с кола маска сама вкъщи. Преди ходех за колата при козметичка, но откакто почнаха да се вдигат безумно цените и да е вечно заета с възможност да ме запише чак другата седмица, реших да пробвам сама вкъщи и се получи, така ми е и най-удобно, защото я правя точно когато е моментът. Grinning

# 114
  • София
  • Мнения: 3 471
Епилира ме козметик изцяло.

# 115
  • Мнения: 4 784
Изцяло с бръснач или машинка за бръснене.

# 116
  • Мнения: 3 317
бръснача и кремче  Tired  замислям се сериозно за кола    Thinking 

# 117
  • Мнения: 7 474
Всички методи използвам, според времето и момента  ooooh!

# 118
  • Мнения: 288

 Peace От другото ме боли много... но се замислям вече за онзи епилатор със замразяващата се глава, за уж по-малко болка.

# 119
  • Мнения: 1 179
Предварително се извинявам на авторката, ама да не пускам нова тема, може ли мацките, които използват кола маска в домашни условия да ми кажат какъв е чалъмът и по-скоро за топлата питам (със студена пробвах веднъж, два пъти и нищо не направих, почна да се разтяга, едвам я махнах, абе ужас)?
Мерси предварително!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт