Космите, космите!

  • 7 572
  • 146
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 10 835
Бръсна и епилирам.

# 91
  • Мнения: 1 541
За мен "косми" се води всеки мъх, без значение дали се вижда с просто око или при определена светлина и тн. Така че по мои критерии винаги имам косми за махане все някъде и за това се отказах от колата. Крака, ръце, триъгълник- епилатор. Вежди и "над-устие" пинсета. Мишници- там съм на опция, предвиждаща завист в околните- така и не се престрашиха да пораснат там, космаците му с космаци  Twisted Evil

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 5 696
Мишници- там съм на опция, предвиждаща завист в околните- така и не се престрашиха да пораснат там, космаците му с космаци  Twisted Evil
Ако можеше само да видиш какъв зелен цвят съм придобила  Mr. Green Искрено ти завиждам-признавам си  Embarassed

# 93
  • Мнения: 1 541
Мишници- там съм на опция, предвиждаща завист в околните- така и не се престрашиха да пораснат там, космаците му с космаци  Twisted Evil
Ако можеше само да видиш какъв зелен цвят съм придобила  Mr. Green Искрено ти завиждам-признавам си  Embarassed

 Laughing Сигурна съм! За това го казах, че да изпопадате тук във възторг от мен и природната ми съвършенност  Mr. Green

Хаха- надявам се не си решила, че съм го написала сериозно  hahaha Има такава опция в анкетата  Wink

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 5 696
Ама пък и аз се издавам с аватара колко съм позеленяла  hahaha Отивам да си помечтая за живот без косми  Whistling

# 95
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
Епилатор, бръсначка, пинсета и кола. Степенувала съм ги по реда на написване.

# 96
Депилатоар и (кока) Кола маска.

# 97
  • Мнения: 3 093
Аз съм над тези неща! Ходя си естеФствена!

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 20:49 от scorpia

# 98
  • Мнения: 950
Само епилатор  Peace

# 99
  • Мнения: 7 201
Само кола маска. Peace

# 100
  • Мнения: 4 335
Епилатор Peace

# 101
  • Мнения: 645
Коло маска.

# 102
  • Мнения: 3 093
Каква маска? Shocked

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ръце-кола маска
Крака,мишници,триъгълник-бръсначаааааа Crazy

# 104
  • Плевен
  • Мнения: 974
Краката епилирам с епилатор, а триъгълника и мишниците козметичката епилира с кола маска.

Общи условия

Активация на акаунт