Удължаване на косата- 8

  • 33 413
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Не ти препоръчвам да правиш тази грешка.Предполагам,че е за бала.Затова ще ти кажа,че рискуваш да станеш за смях.Изкуствената коса личи винаги,освен това лъщи много и разликата между твоята и нея ще е очебийна.Тони вече ти каза за цветът,че много трусно ще намериш еднакъв с твоя,ако не си чернокоса,а ти не си,освен това се заплита,и пръстите ти трябва постоянно да са в нея.По-добре без,за да не си развалиш вечерта.

# 16
  • Мнения: 1 885
И все пак ако държиш, можеш да разгледаш тук http://www.-spam088-.com/company_products1.php?company_id=14& … amp;subcat_id=166

Имат магазини в София, Пловдив и Варна Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7 723
Аре давайте снимки, бре!  Whistling Несериозници такива! Crossing Arms

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Добре де аз искам да си купя коса със щипки,гледам ТУК и си мисля,коса 60-65 см е 200лв,аз колко такива треси трябва да си купя.Ох извинявайте ама хич не съм в час. Crazy

# 19
  • Мнения: 7 723
Добре де аз искам да си купя коса със щипки,гледам ТУК и си мисля,коса 60-65 см е 200лв,аз колко такива треси трябва да си купя.Ох извинявайте ама хич не съм в час. Crazy
Карч, аз си взех два реда и са ми малко...трябва ми още един  ooooh! Crossing Arms
...противно на всякаква логика (моя, де),
че като си имам моя дълга и сравнително гъста коса,
два реда ще са ми достатъчни- не е верно. Crossing Arms
...точно обратното е. На долу седи рехаво  Crazy
Да не те плаша, ама и на тебе май ще ти трябва 3 Peace Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми незнам косата ми не е от гъстите,имам дебел косъм,но косата като цяло не е кой знае кво. Thinking

# 21
  • Мнения: 7 723
Ми незнам косата ми не е от гъстите,имам дебел косъм,но косата като цяло не е кой знае кво. Thinking
В салона ще те посъветват най- добре  Hug

# 22
Здравейте
Реших да си купя коса за един по-специален случай,но не естетсвена,а изкуствена.
Казаха ми обаче,че не може да се къдри,боядисва и т.н.
Затова стана ясно,че ще трябва да бъде само права.
Можете ли да ми предложите някаква прическа за дълга права коса.
Мислех си за голям обем в корените,но се оказа,че моята приятелка ще бъде така,значи на мен ми трябва нещо друго.
И има ли някоя от вас изкуствена.
Тъй като се интересувате и сте навътре с нещата бих искала да ви помоля за някаква информация на темата-изкуствени коси,защото аз не съм наясно,а случая найстина е важен.Не мога да си позволя да се изложа.
Благодаря предварително.  bouquet



Аз също,като повечето тук,мислех,че изкуствената коса стои ужасно,виждала съм няколко момичета  с такава и просто бях отвратента,лъщеше адски много и седеше меко казано \"изкуствено\",но...!
Моя позната е фризьорка,и зарежда от една фирма,в повечето случаи аз ходя да взимам косите от фирмата,понеже живея много близо до офиса им,а на нея и е доста далеч.Последния път,когато отидох до там ми показаха новите им коси,които са нещо като \"абитуриентска колекция\" има както естествени,така и изкуствени.Изкуствените изглеждаха страхотно,нокога не съм виждала по добре изглеждаща изкуствена коса - съотвенто не подлежи на никаква обработка,но при положение,че не е за постоянна употреба върши чудесна работа.Има ги в начупен вариянт,и прав,начупен само в краищата,стоеше наистина адски ефектно.Цената беше нещо от порядъка на 100лв за 45см (казвам цената за салон,тъй като незнам за частни клиенти каква е точно)
И така...ако искаш пиши ми на лично да ти кажа коя точно е фирмата,за да не прозвучи като реклама

# 23
  • Мнения: 280
ох,зарибих се и аз по тая коса Mr. Green.само че аз не искам цяла треса,моята е достатъчно дълга и гъста,че се чудя дали въобще да си слагам.накрая реших да направя като руска-само 2 реда да си сложа.
кажете ми къде в  пловдив  да си намеря такава  Praynigоффф усещам че голям смях ще съм с тая коса Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 723
...кажете ми къде в  пловдив  да си намеря такава  Praynigоффф усещам че голям смях ще съм с тая коса Mr. Green
Кажете й, деееееее  Praynig
...че аз не знам  Rolling Eyes

# 25
В Пловдив има магазин на БИОФАРМА,в центъра,една пряка на главната улица,но ще те излъжа как точно се казва,защото не съм от там,в петък минах и го видях.Косите им,до колкото знам за цената която струват,са прилично качество.Най дългата,ако не се лъжа 60см беше нещо от порядъка на 300лв.

# 26
  • Мнения: 280
точно там ходих вчера и си намерих на редове.дотук идеално,но.....нямаше моя цвят #Cussing outжената ми каза че от този цвят дето го искам имало само треси.и или трявба да си взема цяла треса или да си намеря някой с които да си разделя една треса.и сега ще падне едно търсенееее #Crazy

# 27
  • Мнения: 7 723
точно там ходих вчера и си намерих на редове.дотук идеално,но.....нямаше моя цвят #Cussing outжената ми каза че от този цвят дето го искам имало само треси.и или трявба да си взема цяла треса или да си намеря някой с които да си разделя една треса.и сега ще падне едно търсенееее #Crazy
Що? newsm78
Или я сгъни на две, или нека ти я раздели на два реда... Peace
Що за фризьорница е това, че да поставят такива условия? ooooh! newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 7 798
Момичета, а какво стана с конкурса, да не се отказахте ?  Thinking Confused

# 29
  • Мнения: 1 885
ох,зарибих се и аз по тая коса Mr. Green.само че аз не искам цяла треса,моята е достатъчно дълга и гъста,че се чудя дали въобще да си слагам.накрая реших да направя като руска-само 2 реда да си сложа.
кажете ми къде в  пловдив  да си намеря такава  Praynigоффф усещам че голям смях ще съм с тая коса Mr. Green

Надявам се да не те изненадам неприятно, но колкото по-гъста ти е косата, толкова повече коса трябва да сложиш. Ако е с цел удължаване.
Ако твоята е много дълга и целта е скъстяване и с малко можеш да минеш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт