Къде държите дрешките на бебо?

  • 3 125
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 814
Тези, които носи в момента стоят в нейния гардероб, а умалелите при баба й.

# 31
  • Мнения: 1 447
Държа ги в скрин и ползвам шкафчето на креватчето  Peace
Аз по същия начин

# 32
  • София
  • Мнения: 6 011
Той си има цяла стая, там има и скрин и гардеробчета. Всички негови вещи, дрехи и играчки стоят там.

# 33
  • Мнения: 5 026
В чекмеджетата на креватчето и в още един шкаф, тип малко гардеробче.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
В шкафoвете на креватчето . Те са 3 - доста големи. И заради тях се спряхме на креватчето . Peace
Умалелите му дрехи  веднага прибирам на друго място  върху единият  гардероб  Hug
и аз така,само че ВЪВ един гардероб

# 35
  • Мнения: 9 973
и аз ще купувам скрин

# 36
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Има си специален скрин само за нейните дрехи

# 37
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
В плана за спалнята ни бях предвидила един еднокрилен гърдероб за сп. бельо, кърпи...., за малкия не бях мислила Blush сега той използва него.
Скрин или 3-4 чекмеджета ще ти свършат работа Peace

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Понеже не харесх кошарките със скринове,си направихме малък гардероб за бебка,а едното крило го използвахме и ние.Преди бяхме също на квартира,която беше тясна и това ни свърши добра работа+шкафа под кошарата и той е доста голям Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами... Не знам. Бебето ми си има свой гардероб, дрехите му си седят там...

# 40
  • Мнения: 342
Ох, колкото и да го мъдря, май ще се наложи да купуваме скрин. Всички мебели в квартирата са наши и сме заели всяко възможно място. И сега с тоя скрин ще стане - на всяко кюшенце няма празно местенце  Rolling Eyes

# 41
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
в чекмеджетата под леглото и в един шкаф от нашта спалня, скоро ще се наложи да купуваме скрин, аз го искам минимум с 5 чекмеджета  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 62
В гардероб,в който са само неговите дрехи

# 43
  • Мнения: 1 428
Е, какво толкова като е употребяван шкаф? Да не би от бунището да си го взела? Изпразваш го от вашите неща, прибърсваш и пъхаш бебешките дрехи. Още на първото отваряне след това като ти лъхне на бебе, ще забравиш стар-нов ит.н.
Точно така  Peace

# 44
  • Мнения: 674
Купихме си още един гардероб преди Габи да се роди. Сега тя има 2 рафта, баща й - 1, а за мен е всичко останало! Joy А има нейни дрешки и в шкафчетата на креватчето. Peace

Общи условия

Активация на акаунт