Кое столче за хранене - Chicco Polly 2in1 или Prima Pappa Diner ???

  • 7 323
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 121
Ми след като едно море изкара почти без храна, на второто го взехме и нямахме проблем.....та в повечко или не все едно ми беше Wink

# 16
  • Мнения: 2 231
Как така без храна, само в столче ли яде? newsm78 Ние Ема я мъкнем са нас на всякъде, нагости, на заведение и т.н. и я слагам в скута ми и я храня. Нямала съм проблеми с това, а после като порасне да се харни сама мисля на другите столове да я слагам.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 121
Еми не искаше да се храни в количката, почти нищо не хапваше....не знам може би от цялосната промяна.....луда работа беше....

# 18
  • Мнения: 2 231
Сигурно от промяната е било. Дано ние нямаме такива проблеми Praynig, че така ми се почива, неискам само с детски капризи да се занимавам. За съжаление никой не ни пита Mr. Green
Ми то вашето дете вече  е по-голямо та тази година ако ходите на море, по-добре ще се държи. Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 44 121
хахаххаха хич не съм съгласна, ние сме точно в разгара на "ужасната втора година", на всичко отгоре вече и количка не ползва....изобщо не знам как ще се оправяме тази година.....на вс отгоре той на едно място не седи, та освен него не знам как и ние ще се храним....

# 20
  • Мнения: 51
Е, сега вече трудно ще си избера Laughing Но все пак мисля че прима паппа повече ми харесва и като цвят и като дизайн, наистина ли обаче няма легнало положение, защо тогава го дават за игра, спане и хапване newsm78, а пък кош за принадлежности какво им пречеше да сложат Sad.....дали неможе да се поръча допълнително Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 44 121
той си има полегнало положение...може и да се придремне предполагам, но за мен стола за хранене, трябва да си остане място за ядене....за спане и игра има други места...също както коша за кола за мен не  е домашен шезлонг.....но всеки си решава....

а този кош за както ти е????

# 22
  • София
  • Мнения: 44 121
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41TVR6VE6QL._SS400_.jpg
тук има как ляга...може би има и по-полегнало незнам.

# 23
  • Мнения: 51
Права си, столчето си е за хранене все пак Wink

# 24
  • Мнения: 4 717
ама защо ви е да слагате детенцето да спи в стол за хранене newsm78

важното е да е стабилно и да има положения за регулиране на височината,  съобразено с вашата маса, аз на това наблегнах като избирах

# 25
  • София
  • Мнения: 44 121
За мен лично това полегнало положение е ако захранваш дете под 6 месеца, което не може да седи.... иначе и аз не знам, за сън не бих го ползвала..

# 26
  • София
  • Мнения: 1 715
Ами моето дете спи изключително малко, буди се лесно, заспива на гърда при мен или на ръце при бабите. Или като го бутаме в столчето Mr. Green Отделно, че като се къпя, я оставям вързана в него пред вратата на банята и и говоря. До 6м тези функциии зпълняваше шезлонгът, ама после си трябваха по-сериозни 5-точкови колани.
Аз лично го купих, точно за да замести шезлонга, а за хранене - чак като захранвах на 7-7,5 месеца.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 691
момичета каква е цената сега на Chicco Polly 2in1?

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт