Суметролим на 9,5 месеца?

  • 3 683
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
еуфория оправи ли се детенцето? Как се прие Суметролима? На нас днес ни го изписаха без да има сополки, а е само със силно зачервено гърло. И аз ще се надявам да не се прояви реакция.  Praynig Доста мами не са доволни от този сироп, а други са на противно мнение.  newsm78 Но на кой да вярваме все пак. Уж на педиатър трябва да се вярва, а аз лично имам горчив опит с тях #Cussing out

Не става въпрос дали майките са доволни или не от действието на лекарството. Става въпрос, че  изписването му не е правилно.

# 16
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Защо? Кое те кара да мислиш така? Питам, защото като всяка майка и аз се тревожа за здравето на детето си, а на добър педиатър в днешно време е почти невъзожно да попаднеш.

# 17
  • Мнения: 1 984
Защо? Кое те кара да мислиш така? Питам, защото като всяка майка и аз се тревожа за здравето на детето си, а на добър педиатър в днешно време е почти невъзожно да попаднеш.
висока резистентност, риск от анемии и увреждания на черния дроб и бъбреците. поради спектъра му дисбактериозата е просто сигурна. не че няма показания. просто са малко. в повечето случаи изписването му е просто излишно. за сметка на това когато ни трябва да действа поради прекомерната му употреба го няма никакъв щото има възниканала резистентност.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Защо? Кое те кара да мислиш така? Питам, защото като всяка майка и аз се тревожа за здравето на детето си, а на добър педиатър в днешно време е почти невъзожно да попаднеш.

Тонев ти е обяснил защо  Peace След изписване на суметролим за червено гърло на дъщеря ми просто не й го дадох.

# 19
  • Мнения: 8
Здравейте, искам да споделя и моя опит със този сироп... Сина ми е на 1год. и 2м. Хвана някаква чревна инфекция и ни го предписаха. Давах го 1 ден и половина, но той беше като упоен.  #CrazyГледа в една точка и не иска нищо да прави, само лежи. Спрях го, разбира се.
По-добре да се взима друго лекарство по възможност.

Общи условия

Активация на акаунт