Бихте ли пътували до Канада с 3 м. бебе?

  • 1 900
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 120
аз не бих....защо те не дойдат да се запознаят с внучето????

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз не бих летяла с толкова малко бебе. Те не могат да компенсират раликата в налягането (сешташ ли се как като излита/каца самолета и ти захлъхват ушите). Бебоците го понасят трудно и много плачат, а май може и да я опасно. По-добре бабата и дядодо да дойдат да го видят, поне да големи хора.


 По тази логика нито едно бебе не трябва да лети със самолет Simple SmileПърво се информирай хубаво, събери инфо за налягането и тогава пиши, че ставаш за смях.

 Да, аз бих летяла.

 виж тук

  тук

# 17
  • Мнения: 11 004
Да, защо не. Не виждам нищо страшно и опасно.

# 18
  • Мнения: 476
Синът ми беше на 6 седмици, когато се качи за първи път на самолет, а на 2,5 месеца беше първият му презокеански полет. Спа непробудно през цялото време. Нямах никакви, ама никакви проблеми за разлика от сега, когато е по-голям.

# 19
  • Мнения: 8 163
Бети беше на 1 месец, когато пътувах с нея до България и обратно. Бих го направила пак. Няма риск, няма причини за притеснение.

# 20
  • Мнения: 158
Мерси за отговорите, ще мислим още  newsm78

Иначе бабата и дядото имат здравословни проблеми и са доста възрастни, затова няма как да стане те да летят.

Може би ще го отложим максимум още 2-3 месеца.

# 21
  • Мнения: 256
100% ще се консултирам с педиатъра предварително, дори полета да е до Варна. Иначе много майки летят с бебоците си на 2-3 месеца през океана (продавам самолетни билети, така че имам идея).

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
Мерси за отговорите, ще мислим още  newsm78

Иначе бабата и дядото имат здравословни проблеми и са доста възрастни, затова няма как да стане те да летят.

Може би ще го отложим максимум още 2-3 месеца.

В такъв случай консултирайте се с педиатър и решавайте тогава...Wink

# 23
  • Мнения: 2 829
Аз летях от САЩ за България когато малкия беше на 42 дни. Бебето беше супер щастливо по време на полета-мама му е подръка през цялото време, сгушен, когато си иска суче... Много по-лесно е с малко бебе, отколкото с по-голямо и любопитно, което иска разнообразие. Преди 20 дена се прибираме от поредното гостуване. Пътувахме до САЩ, от там до Панама, пак до САЩ и после до България (полетите бяха през около 10 дена). Единствения проблем е, че му става скучно на дребното и няма достатъчно пространство да вилнее. Но при всичките ни пътувания дребния не е плакал в самолета нито веднъж.

Пътувайте смело! Единствено не знам как трябва да се организираш ако не кърмиш-струва ми се трудно да пренесеш всичко нужно за приготвянето на АМ. Ако бебето не е на кърма задължително носете резерви, защото на нас единия ни полет закъсня с 6 часа (никога повече няма да пътувам а Американ Еърлайнс).

# 24
  • Мнения: 47
Да само че аз летях от Канада за България.Нямаше никакъв проблем само си резервирай местата които са за майки с бебета и ще ти дадат легълце за бебо.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ами зависи от полетите - колко престой  ще имате по летищата, бебето кротко ли е, свършиха ли коликите, как се приспивате и т.н.

 Peace Пък и ти сигурно си пътувала до там и предполагам имаш идея за какво става въпрос... Ако ми е за първи път - не бих, но ако съм ходила и преди не виждам проблем...
двете обобщиха много точно моето мнение Peace

# 26
  • Мнения: 367
Не, не бих. Пътувала съм до Канада (без бебе) и полета е страшно изморителен, особено ако при прекачването има дълго чакане. Защо бабата и дядото не дойдат?!

# 27
  • Мнения: 9 973
да,защо не

# 28
  • Мнения: 160
American еурлинес нищо им няма ами имаха контролни прегледи, които бяха направени от "ФАА" и една трета от флотата им не летя... няма проблеми.

Ако имаш възглавничка за кърмене ще ти е по-лесно. Зависи от педиатъра, ако той никъде не е ходил може да ти наприказва един куп глупости за бактерри по летището, за смяна на климата и т н...

# 29
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
не бих. като се сетя за какви колики ставаше въпрос при нас, не мога даже да си го представя.

Общи условия

Активация на акаунт