Бременност и тегло над нормата!

  • 10 646
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 085
Аз почнах диетата на Дюкан от 30 съм отслабнала 3 килограма , за сега съм доволна.Който иска да отслабва препоръчвам му тази диета пък и не се гладува.Лесна е и е добре за нас. bowuu

# 91
  • Мнения: 1 804
Аз почнах диетата на Дюкан от 30 съм отслабнала 3 килограма , за сега съм доволна.Който иска да отслабва препоръчвам му тази диета пък и не се гладува.Лесна е и е добре за нас. bowuu
Страхотно - много се радвам за теб, аз също съм я правила и отслабнах 6 кг за 10 дни, като дори не спазих докрай режима Blush, но после не ги качих отново!
Само да ти обърна внимание -ако прочетеш книгата, ще видиш, че там пише, че не бива да се губи драстично тегло повече от 1-2 пъти през целия живот на човек. Даже той казва, че поддържането на едно тегло малко над нормата е по-здравословно от колкото чести бързи загуби на килограми. Когато мазнините се топят всичките токсини от това минават през кръвоносната система и бъбреците - понякога диетите не са чак толкова подходящи! За това: внимавай по-добре бавничко, от колкото наведнъж!

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз също се притеснявах от прекомерно напълняване,но засега съм изключително доволна от себе си.В 4 я месец съм и не съм качила нищо.

По-едрите момичета явно си имат достатъчно запаси и не качват в началото. Mr. Green

# 93
  • BG
  • Мнения: 1 900
И аз съм от дебеличките с бременноста стигнах 100те,но почнах 90.След като родих се подложух малко на диетка и сега съм 88.Изключила съм тестяно,хляб и сладко също и солено избягвам .Мисля да продължавам.Искам поне 70 да стана.

# 94
  • Мнения: 32
Аз миналото лято бях 56кг.До март 2008 вече бях станала 75 килограма smile3535.Половинката ми само ме бъзика и вика,че няма да правим бебе,докато не стана пак около 60кг.Висока съм 174см,не мисля,че положението ми е чак толкова отчайващо.Но все пак си мисля,че ще е добре да позаслабна.Диетата на Пиер Дюкан дали мога да я изровя от някой форум ?  newsm78

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=327378.0

ето тук погледни за тази диета

# 96
  • Мнения: 1 174
Забременях 75 кг(165см съм висока) Когато вторият месец ми казаха,че децата са две,най-много се уплаших от това колко ли кг ще кача и дали изобщо ще мога да се движа Crazy Качих 22 кг,безпроблемна бременност,не се спрях до последно,родих децата си в първата седмица на 9-ти месец.Не са хубаво нещо излишните килца,но какво да се прави,при всички е индивидуално качването при бременност,нека това да не ви спира да правите бебчета. Peace Сега свалих с диетата на Дюкан за 3 месеца 18 кг,трябва ми още малко и ще съм в добра форма.Само добре спазвайте диетата,че аз малко си изпатих от нея.
На всички сбъдване на мечтите и много усмивки!  bouquet

# 97
  • Варна
  • Мнения: 801
Здравейте момичета от три месеца правим опити да си имаме бебе обаче не се получава, през последните три години и поради заседнал начин на живот качих около 30кг от 65 станах 95 при ръст 170 и когато се консултирах с моята гинеколожка тя ми каза че тези килограми са стресирали организмът ми при което цикълът ми от точен като часовник на 28 дни стана от 26 до 37дни изпрати ме за хормонални изследвания при ендокринолог и каза че там ще ми направят и режим на хранене. За да успея да забременея трябва да сваля от 15 до двадесет килограми.
Ако някой е имал подобен проблем моля да ми даде малко кураж приемам и съвети.

# 98
  • Мнения: 931
Здрасти shoko истински те подкрепям , защото предполагам всяка от нас знае колко е трудно да се свалят тези повечеко килограми и колко воля е нужна.Само не се отчайвай бързо хубавите неща стават бавно.Имай вяра, вярвай в собствените си възможности и ще видиш че скоро чудото ще стане.Успех и ти пожелавам скоро да се похвалиш с някакви резултати.  Hug
 

# 99
  • Мнения: 22 920
Знам,че теглото над норма може да пречи на бременността,особено ако жената има вече някакви хормонални проблеми.Това ми го каза Владимиров,когато бях на преглед и ме посъветва да отслабна.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 801
Опитвам се да спортувам и да ходя повече надявам се да успея да сваля натрупаните излишни килограми скоро.
И да си направим бебчо мечтая си за този момент и се моля.
благодаря ви момичета  Hug

# 101
  • Мнения: 1 085
Не се притеснявайте толкова от теглото.Познавам толкова много момичета с наднормено тегло и са си забременявали без проблем.Наистина може да е важен фактор за това , но на всеки си му седи и когато е казал господ ще стане.Позитивно мислете и това е.
Някой питаше за книгата на Дюкан , да ми прати лс е имейла си и ще и е пратя. Hug

# 102
  • Мнения: 179
А тук има толкова много жени с наднормено тегло и вече са майки... Simple Smile

# 103
  • Мнения: 2 960
Здравейте момичета от три месеца правим опити да си имаме бебе обаче не се получава, през последните три години и поради заседнал начин на живот качих около 30кг от 65 станах 95 при ръст 170 и когато се консултирах с моята гинеколожка тя ми каза че тези килограми са стресирали организмът ми при което цикълът ми от точен като часовник на 28 дни стана от 26 до 37дни изпрати ме за хормонални изследвания при ендокринолог и каза че там ще ми направят и режим на хранене. За да успея да забременея трябва да сваля от 15 до двадесет килограми.
Ако някой е имал подобен проблем моля да ми даде малко кураж приемам и съвети.

от една страна това са си доста килограми за ръст 1.70/това само от естетична гледна точка го казвам/,от друга страна само заседнал начин на живот може би не би ти причинил това-но хормоналните изследвания ще си покажат.И най-вече според мен -ако имаш силна мотивация- ще свалиш тези килограми  Peace,както те е посъветвала лекарката....За да имат бебенце майки са преживяли и надживяли какво ли не..така че съм сигурна ,чи ти би могла да се амбицираш да свалиш килца.Само ми се струва ,че жени с далеч повечко килограми са забременявали-така ,че споко!!!Пази си диетката ,изчакай си изследванията,прави каквото те съветва доки и си прави секс за удоволствие...бебо ще се появи с гръм и трясък-вярвай в това Hug


# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
И аз се включвам в отбора на пухкавите бременни.Имах проблеми с хормоните, лош метаболизъм  в резултат за една от година от 68 кг стигнах 93.Започнах лечение,от което вместо да отслабна станах 107 кг.Няма  да ви казвам какво е усещането.Започнах да вдигам кръвната захар-диабета чукаше на вратата ми, всичко ме болеше , краката не издържаха на тежестта.Впрегнах се ,страха е голяма работа-по скоро заложих на гимнастика и движение и в резултат за месец и половина станах 95 кг. По същото време видях така чаканите две чертички.Беше ме срам да отида на доктор и да кажа , че съм бременна .До момента съм почти 5 кг отгоре.Не мога да кажа , че спазвам диета .Напротив хапвам си от всичко по колкото ми душа иска,ама нещо нямам апетит.Следя редовно кръвната захара ,която е повече от нормална,Всичко е наред и нищо не предвещава гестционен диабет.Но съм си обещала, че родя ли ще отслабна.Не се притеснявайте -всичко е до организъм

Общи условия

Активация на акаунт