76та Немска - "Сигнално жълта" - тема

  • 12 738
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 461
Честит имен ден на всички празнуващи и празнували!

Албена и мен ме остави безмълвна. Тая простотия естествена ли е или е нечий извратен сценарий?

# 16
  • Мнения: 3 521
Егати какви са тия секти дето раздават камери. И аз искам. Тук даже и йеховистите не могат да прокопсат Crazy.
Всичкото Хасан е католиш. Бтв. католиш, нали се сещате за девойката Уна Майлин, с майка и бяхме заедно на швангершафтфорберайтунг, но докато беше бременна със сестра и. Та въпросната дама я срещнах днес с двете госпожици и от дума на дума, нещо и позагледах корема и тя "Оооо, не гледай пак съм бременна!" ooooh! Голямата дъщеря е 2 седмици по-малка от Симона, малката е на 4 месеца и сега трето бебе. Тия хора други хобита нямат ли - незнам! Whistling

# 17
  • Мнения: 4 138
аз от секс се изпъпчвам. не практикувам.  Naughtyотживелица. Outta Joint

# 18
  • Мнения: 1 178
много ми се накъсва това видео, май ще я пропусна таzи вулва..
Сърфи в Лидл не го търси тет`е_то няма..

# 19
  • Мнения: 1 584
Голямата дъщеря е 2 седмици по-малка от Симона, малката е на 4 месеца и сега трето бебе. Тия хора други хобита нямат ли - незнам! Whistling

Еми като сметнеш 2x154e детски, за трето май бяха към 170е + поне 300Е Елтернгелд ..ето ти част от прехраната на семейството - поне за цигари ще има, пък децата ще ядат после нудели от косерва за 1Е  ooooh!

# 20
# 21
  • Мнения: 293
не знам как сте вие, но аз все още съм в гадната реалност наречена "България" и подобни на Вулева хич не ме впечатляват. Виждала съм къде къде по-отвратителни неща  Sick и не че не си обичам родината ама не се живее с такива хора! Не знам може би някой ден ще ми е мъчно, но за сега само чакам да замина!
surfline мерси за добавянето  Hug

# 22
  • Мнения: 707
Голямата дъщеря е 2 седмици по-малка от Симона, малката е на 4 месеца и сега трето бебе. Тия хора други хобита нямат ли - незнам! Whistling
Не, не е за това. Аз точно това обсъждах един път защо германците правят децата едно след друго, а после не могат да се справят с възпитанието им (провокирана от "Super Nanny") и ми бе отговорено, че искали да ги изгледат на един път, та после като се изнесли от дома, родителите да имали спокойни старини  Rolling Eyes. Да пътуват, да си харчат пенцийките  Mr. Green.
Не мисля, че всички го правят за пари. А и това "пари" ли са?

# 23
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Мерси за пожеланията Mr. Green
Танче, не можа ли да намериш нещо по-свежо негърско, тоз ни мъ кефи Crossing Arms Или поне да беше нещо по-радващо очото Blush
Разбита съм днес - от колегите на мъжа ми получих огромен букет за именния ден, след като им спретнах работна закуска - баница, питка, шарена сол, лютеница и сие бг вкусотии. Mr. Green
Влюбих се в един фотоапарат и страдам мълчаливо, че не мога да реша дали да си го купя Confused
Другарката Албена, беше хваната в супермаркет да краде... Не е поза, девойката определено е такава и в реалния живот. Предаването е ужасно, пълно с простотия и селяния Sick

# 24
  • Мнения: 3 880
Не знам може би някой ден ще ми е мъчно, но за сега само чакам да замина!

Ами ето, като ти домъчнее си пускаШ Албенчето и нямаШ грижи, веднага спира да ти е мъчно hahaha Аz теzи дни Ще вzема да иzгледам едно предаване или поне откъси, та да добия представа, че съм иzостанала с материала Wink

А и това "пари" ли са?
Ааа, аz съм чувала, че от третото дете нататъка zапочвало да си струва Laughing До три е трудно с финансите, но от там нататък колкото повече, толкова по_добре Wink (е, сега ако може някоя от вас да се иzлъже да пробва дали е така и после да докладва Ще стане чудно Mr. Green)


Мистик, аz на такива, дето ме питат "ама не искате ли да спечелите еди какво си", каzвам, че не искам, но ако много настояват да ме zарадват могат да ми оставят една каса бира пред врата (не е мой тоя лаф Embarassed преди доста години го чух от един комедиант и го вzаимствах Laughing) ами досега никой не ме е zарадвал, пък уж много се натискат да ми подаряват раzни неЩа Laughing

# 25
  • Мнения: 293
Права си  Biba Sparrow!
А това за бебетата  #Crazy не знам как го правят тези хора  Shocked аз в момента живея със сестра си която има бебе на 6м. и това ни се струва много хем сме две хем бебето е едно... ако са три не знам как успяват да отделят достатъчно внимание на всяко!

# 26
  • Мнения: 1 610
Какво й се корате на тази бременната майка на Ума Майлийн? Ако сега забременея да не мислите, че ще го махна. След второто породено вече не ти пука ,може още 4 да направиш. Днес си тикам количката, моя мъж тика другата и ми вика"Как така си толкова спокойна? те не спряха да викат! " Пък аз му отговарям :"ами аз не ги чувам вече. Изключваш и това е. Те да си викат." И още няколко месеца и ще си играят едно с друго и е веселба. Ако някой ден решим, че искаме друго , искам да си осиновим едно на възраст приблизителна на останалите две. Peace Тук не става въпрос за пари. Купон да има, обичам да ми е лудница.  Laughing
Аз имам с брат ми 6 години разлика, незнам кой какво го е настройвал и колко внимание са му отделяли след моята поява, но доскоро не можеше да се отърве от ревността си и от отговорността му за мен, която му беше натресена като по-голям брат. Та така де, от скоро се обичаме като брат и сестра, тридесет години сме ги проспали някъде. Не искам деца с такава разлика. Стрес ще ми е сега, но после ще са задружни.

Сърф, обещаното си го търся като завещано. Къде са ми хапките?  Laughing

# 27
  • Мнения: 9 052
Нека си имат немzите по колкото искат поредни , само не ми е ясно  как са толкова zдрави да носят поняколко наведнъж, аz не мога 1 лекичко и 5 м. да пренеса беz да ме zаболи кръста.
Имаше въпрос zа имуностzимулатори при преумора (не точно фиzическа) . Може ли някой да ми препоръча? Цитросепт в аптеките не ннамерих. Или съм объркала нещо ?
Коя е вулева?

# 28
  • Мнения: 2 658
Айди на кафетата  Sunglasses
Ама при нас е едно време..кеф да ти стане като си отвориш очите.
Биба,хич да не се хабиш да го гледаш това предаванце.Сигурно няма по беzполеzно нещо zа гледане на света.Ма от друга страна,къде па ще видиш толкоz тъпня на куп събрана  #Crazy

# 29
  • Мнения: 9 052
има много тъпи предавания, последно като пуснах БГ ТВ zа 5 мин чух от водещия репликата "Вие муzикантка ли сте или актьорка" .... и това ми спести повече zалитания по БГ ТВ zа дълго време напред.

Общи условия

Активация на акаунт