Машина за хляб - 10 част

  • 74 879
  • 827
  •   1
Отговори
# 690
  • гр.Разград
  • Мнения: 30
кори4ка светло препи4ане? А големина малък или голям ?Искам да пробвам да го испека .Много хубав изглежга!

# 691
  • гр.Разград
  • Мнения: 30
забравих да питам отгоре кората мазали я с нещо? нова съм сега се у4а да пека

# 692
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Олга, ако питането е към мен ти отговарям, ако ли не пропусни поста ми и готово  Wink

Първоначално печах на средно препичане, но коричката ставаше много хрупкава за нашия вкус и за това вече пека само на най-слабо препичане. С нищо не мажа отгоре  Peace

# 693
  • Мнения: 4 406
хм, днес било Ден на хлебарите.
в тази връзка- честит празник на всички пишещи и четящи темата!

# 694
  • Мнения: 11 747
хм, днес било Ден на хлебарите.
в тази връзка- честит празник на всички пишещи и четящи темата!
аууу, така ли?

Честит празник, колеги!  Hug

# 695
  • Мнения: 4 406
ахъм, прочетох го в друга тема.
моля кажете мелите ли тиквените семки или ги печете преди да ги сложите в хляба?

# 696
  • Мнения: 19 485
Мда, фифката е същата като кауфландския динамик и един модел северин, както и някви полски.  Mr. Green
Да, явно приличат на Северин, защото и аз имам кратка програма номер 4 - 1,58 минути и там ми става най-хубавия хляб, но засега съм пробвала само с бяло брашно.

# 697
  • София
  • Мнения: 2 113
Честит празник на всички, които намират удоволствие при приготвянето на насъщния! Чудесни хлебчета сте показали последните страници и питата Корона е много хубава, добавих си я към рецептите! Благодаря за споделеното!

Няма ли някой да отвори следваща тема, обикновено след 30 страница се случва това:))))

# 698
  • гр.Разград
  • Мнения: 30
MARULKA_S  Много ти благодаря Извинявай 4е не се обърнах по име не съм запозната как се пише по форумите  и на компа Благодаря ти за рецепта На моята машина рецептите са на 4ешки  и не мога да ги преведа Стараясе от форума да си пригодя рецептите

# 699
  • Мнения: 812
olga_rz твоята машинка да не е ЕТА? Мисля, че това е аналог на Динамик. По - назад в темите има таблица с програмите на Динамик, сега ще поровя, мисля, че са идентични с ЕТА.


П.П. Намерих я, ето

Сравни времената и ще разбереш дали ти върши работа, ако е ЕТА разбира се. Успех!

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 18:21 от Lebeduna

# 700
  • гр.Разград
  • Мнения: 30
LEBEDUNA машината ми е-                   ЕТА 0149 СИЕСТА 4ешка и рецептите са на 4ешки няма превод

# 701
  • гр.Разград
  • Мнения: 30
LEBEDUNA тази таблица ми я дадоха  преведена но без превода на рецептите Затова се старая да ги натаманя от темата Благодаря

# 702
  • Мнения: 812
olga_rz Ето няколко преведени рецепти. Малко са засукани, затова тях преведох. Ако искаш някоя по - обикновена кажи, ще преведа.

# 703
  • Мнения: 1 283
Честит празник момичета и момчета! Днес е денят на хлебаря!
Гледам, че повечето от хлебарките ги няма! Къде сте бе момичета, Лебедката е свалила още едно кило. За кво ма душа, хем гладна, хем дебела! Ама и аз заобикалям тези теми напоследък, а и нямам време. Успех на всички  Peace  bouquet

# 704
  • Мнения: 289
Честит празник и от мен на всички   chef
Да се похваля днес изпекох втория си хляб  този път успях да го снимам навреме че сега вече е наполовина синовете го наобиколиха  GrinningТози път разполагам и със снимкови доказателства за моя успех като хлебопекар
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250588&photo=3

Общи условия

Активация на акаунт