Хотел Криопиги - Гърция , Халкидики

  • 12 608
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 224
Сериозно ли ? Нас не са ни лъгали.. Касандра - имаш предвид самия ръкав или градчето ? То май беше Касандрия  newsm78

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 576
Ох! Объркала съм името. По принцип най-много ни излъгаха в Криопиги в една таверна, а после и в Калитеа, при условие, че отидохме 2-ри път и ни бяха запомнили.

# 17
  • Мнения: 1 224
Не ни се случи , поне това.. А бяхме по всичките градчета - Ханиоти , Криопиги, Калитеа.. дори и в Неа Моудания.

# 18
  • Мнения: 1 204

и това хотел 4 звезди  Shocked лелеллел ужасТТТТТ  Close

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ауу много гадно изживяване! Мерси, че сподели  Peace

Аз съм била 4 пъти на Халкидики, но на втория ръкав и винаги е било супер  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 934

........но на втория ръкав и винаги е било супер  Sunglasses

И аз предпочитам Ситония, въпреки, че много харесвам Сани ризорт.
Вече имам резервирана лятна почивка с децата, отново на Ситония.

# 21
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
scorpios, напълно си права, на Ситония има чудни безлюдни плажове, като излезли от картичка. А сме обиколили и Касандра и Атон. Но ние ходим толква често там, защото имаме познати и спането ни е почти без пари.  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 856

........но на втория ръкав и винаги е било супер  Sunglasses

И аз предпочитам Ситония, въпреки, че много харесвам Сани ризорт.
Вече имам резервирана лятна почивка с децата, отново на Ситония.

Моля те, би ли споделила къде си била и къде ще бъдеш на Ситония и ти е харесало, защото аз вече втора година оглеждам всички хотели предлагани от бг агенциите и чета за тях отзиви и не мога да избера.Все ми се иска българин да ми каже къде е бил и дали е доволен, за да си направя избора!Предварително ти благодаря!  bouquet

# 23
  • Мнения: 138
Ние също бяхме в хотел Криопиги бийч, но от 13.07.2008г. до 18.07.2008г. На мен много ми хареса хотелът, както и персонала. Голяма част от персонала-бармани, сервитьори и камериерки бяха българи и се отнасяха с нас много добре, но не само те и другите бяха страхотни. Хотелът предлага много добри условия за семейна почивка с деца, като за мен единственият недостатък е, че е отдалечен от плажа, но има влакче, което извозва туристите на всеки час от хотела към плажа и обратно.

# 24
  • Монтана
  • Мнения: 499
по наше време един българин от персонала-НЯМАШЕ

# 25
  • Мнения: 22 908
Добре,че прочетох темата,няма да стъпя там,а днес се пробвах за резервация.Ние минлата година бяхме супер доволни от Афитис хотел,в Афитос.

# 26
ние също имахме честта да си направим резервация в криопиги бийч и защо ли?не чакахме дълго да ни настанят но като ни отведоха в стаята леле майко беше стая за персонала на гърба на хотела с две думи едно мазе но не са познали сещате ли се че веднага настана разправия защото за 1900 лв ол инклузив да спиме в мазе мерси и климатикът не работеше и душа в банята не беше в ред изобщо ужас .след като се разбрахме все пак с управителя казаха да имаме търпение за една вечер и на другия ден всичко ще е ок.и така на другия ден вече се озовахме в стая която изглеждаше като тази качена в сайта иначе персонала не беше лош храната също само дето имаше едно досадно малко куче което ми отнесе хавлията но това са подробности  втори път не бихме рискували да посетим този хотел 4 звезди делукс както ми пишеше в настанителния ваучер мерси Praynig newsm12

Общи условия

Активация на акаунт