Форумът ни събра-ето Юлската тайфа

  • 15 200
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 193
Дю, страхотни снимки, и честито ти изкачване  Peace  Hug
НАН, поописах ги, душо, пустите снимки. То едно и също, на вилата, на Текето (лесопарк "Липник") hahaha
М/у другото, скоро мъжо купи един имот, близо до гората, и езерото. Едва ли ще живеем там, но инвестицията си струва  Wink Вилата на свекитата е в селото. Много е красиво, и е на 10-15мин. път с кола до центъра на Русе  Grinning

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 01:32 от amerie

# 46
  • Мнения: 2 476
 Hug

Еее  сега се наспахме,така до мен си е друго хем спим ,хем се гушим!

С този новия телефон пък снимам по дълги клипчета и вече са 3gp, ще мога да ги качвам да ни видите!Вчера като разместихме кошарата съм снимала ,после може да го кача да видите как е кошарката!И диването в нея! Mr. Green

хайде до после! Party

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Ели чакаме и твойте снимки Hug. Може и на мъжът ти Wink. А ми то като се замисли човек май тях не сме ги одумали още Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 476
Аз снимки още не съм наснимала но клипче има,незнам кога ще е активно,но е без мъжо! Crossing Arms

www.vbox7.com/play:13243989

# 49
  • Мнения: 433
Дю,страшни снимки.Аз за нищо на света не се качвам на такова нещо. SickИмах една шантава съквартирантка в университета,която ходеше да се катери по скали и разни такива и така се преби,че само като чуя за това и ми настръхва косата.
Амери,страхотно е и ако си направите къщурка на това място до езерото.Имаме едни приятели,които имат големи възможности и си построиха къща в една пусто село в гората до реката над Кюстендил.Почт при всеки удобен случай бягат там от лудницата софийска.Всеки път като ходим на гости и просто не ми се тръгва.
Нани,аз специално Христо Мутафчиев изобщо не го харесвам.Прилича ми на патологичен алкохолик

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 11:37 от Tizija

# 50
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Дю, страхотни снимки! Обожавам планината, направо ми е в кръвта. Баща ми беше планински спасител и до 4-5 клас ме водеше къде ли не - колиби, гори, поляни, върхове... Чувствам се много добре сред природата, спокойна, свободна. Сега като гледах снимките и ме налегнаха спомени. Така искам да се пльосна на някоя поляна, далеч от всички и всичко, с ръце под главата и стръкче трева в устата ...
Размечтах се, я ме приземете Joy

Ели, нашата кошара е така, откак се роди Дая. Много е удобно Peace

# 51
  • Мнения: 86
Ели, и нашата кошара я местим до нас и така спим още от раждането на малката! То иначе не се издържа - ставаш, завиваш, шише, биба, лягаш и заспиваш и след малко пак същата история. Tired
И пак не може да се наспим. Аз и преди съм казвала ,че от повече от година с мъж ми не спим заедно , а се редуваме при малката. Едвам чакам тия нощи. Party
Дю, страшни снимки сте направили. Аз имам страх от високо и затова много ти се възхищавам на твоята смелост.
Имам идея да си покажем татковците на нашите деца . Та да обсъждаме не само мъжа на Пиги!  Laughing

# 52
  • Мнения: 1 341
Здравейте, сладурки.
Позагубих се последните дни, тук се събраха 5 почивни дни и се отдадохме на тотално хайманосване.

Дю,Амери, страхотни снимки.
Като сме на вълна снимки и аз да покажа малко от Андора.
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=9761&AlbumId=116142&am … rol_CurrentPage=3

Мен нещо ме бие хормона, вследствие на което страшно ми се иска още едно бебе. Crazy Но ще трябва да изчакаме, не се наемам на такава крачка точно сега. Та в този ред на мисли, няма ли някой да се похвали с такава хубава новина?  Simple Smile

Исках ще да пиша, но забравих какво... Ние пак имаме гости, над 25 човека, барбекюта, салати и всичко както си му е реда, но нещо взех да се изморявам с това темпо. ooooh!

Чао за сега.

# 53
  • Мнения: 257
Здравейте! Аз тотално изчезнах последните месеци, но то е защото бяхме много ангажирани. Направо не знам отъде да започна....
Да ви се похваля - ние днес ходихме до нашата вила и се оказа, че черешите са почти почти узрели и си нбрахме! Нямам търпение да изненадам момчетата!  Преди 2 дни пък им купих диня и те полудяха от кеф. Оплескаха се като прасенца, но я ометоха за минути. То всичко с плодовете много добре, но аз съм свикнала да ям череши по къс ръкав и сандали, а не както тази година опакована с якета и дебели блузи. Егати пролетта, егати чудото!  Sad
И с друго да се похваля - най-после отворихме нашата кафе-книжарница. Казва се Лавандула. "Лавандула, кафе и книги за душата". Правихме я цяла година. И си я правехме съвсем сами с мъжа ми. Като казвам "мъжа ми" да не забравя и още една новина - та с мъжа ми, който всъщност изобщо не ми е мъж, решихме все пак да ми стане мъж:) На 22 юни в с. Варвара. Не че ни беше зле до сега, но такъв сценарий сме измислили, че ще е жалко да не го направим! Дано всичко стане както сме си го намислили.
Но аз за кафе-книжарницата говорех. То   е хем  книжарница, хем кафене, а вечер става бар. Направо лудница! Но голямо бачкане ни чака...
Децата много обичат да се мотаят из Лавандулата и пренареждат книгите, ядат лед направо  от ледогенератора, с една дума - купон за малолетни!
И такива неща. То и още има, ама айде не наведнъж, че и тези не са малко!
 Peace

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Pinqwina къде се намира книжарницата ви? newsm78

# 55
  • Мнения: 845
Не е честно пък   #Cussing out Аааааааааааа, то бива бива, ама моето на нищо не прилича. Снощи вдигнах 39 градуса и днес все още лежа и не мога да си играя с децата  Cry
Амери-да си призная, ако беше стария шеф, при който излязох в майчинство до сега вече щях да съм на работа вече от преди  1 година, но имаме нов и който ме срещне ми казва само лоши работи. Било голям ад, и затова тръгвам с огромно нежелание. Дано не са прави колегите и са се сработя с него Crazy

# 56
  • Мнения: 257
Анет, аз да кажа къде се намира, ама да не ме ритнат по гъза модераторите, че рекламирам Laughing... Ето едно линкче, там пише разни работи:
http://lavandula-caffe-i-knigi.blogspot.com/


Ето и едно поздравче за любителите на нетрадиционния секс:
http://www.youtube.com/watch?v=EpCcelpvkps


п.с. това за секса е плоска шега

# 57
  • Мнения: 1 240
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ, ОЛЕ, ОЛЕ!!!

Къде сте левскарки? Гледате ли мача?

Ето я моята левскарка:

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 19:41 от Дю

# 58
  • София
  • Мнения: 309
Пингвинче-ЧЕСТИТО ВИ ОТКРИВАНЕ на книжарницата!Желая ви да е много посещавана и обичана в квартала от всички!Страхотна е и идеята ви за брак!Какво сте намислили пак? Grinning
Амери-дай отчет!Има ли медалче днес?Оздравяха ли момичетата?Снимките са прекрасни!И къщата ,и двора,и децата,природата е страхотна!А ти си много готина!Незнам защо ми хрумна,че много ще ти отива руса коса,мислила ли си по въпроса? Grinning
Дю-незнам дали теб те хваща страх с всеки следващ път,но мен ме достраша само като гледам!На каква височина са асансьорите,поглеждаш ли надолу понякога,какво е чувството?А за стената-бравос!Предполагам,че се изисква много сила и ловкост,така че адмирации за труда и търпението!
Ети-дано е бил еднодневен вирус и дано шефа е в отпуск Mr. Green!Да разкажеш как е минал първия раб.ден!
Рони-при вас само купони,бре!Нищо не каза-видя ли се с мама?
И да,гледаме мача!Само ЛЕВСКИ ОЛЕ!


# 59
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ, ОЛЕ, ОЛЕ!!!

Къде сте левскарки? Гледате ли мача?

Не го гледам,но стискам палци на Левски! Wink САМО ЛЕВСКИ!

Pingwina,много ми допадна вашата книжарница.Лятото ще съм в Бургас и ще взема да скокна и до Варна с Фил. Peace

Общи условия

Активация на акаунт