Форумът ни събра-ето Юлската тайфа

  • 15 209
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Миростанка, имаме и албум за татковците бе Peace - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=71289&view=1&photo=1   Качвай и вашия smile3508

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 20:01 от N_A_N™

# 61
  • Мнения: 1 193
Амери-дай отчет!Има ли медалче днес?Оздравяха ли момичетата?Снимките са прекрасни!И къщата ,и двора,и децата,природата е страхотна!А ти си много готина!Незнам защо ми хрумна,че много ще ти отива руса коса,мислила ли си по въпроса? Grinning
Днес, умрях от срам, или по-скоро от яд  #Cussing out Първо, станало объркване, и закъсняла за първото представяне - загуби служ. На спаринга, се би много зле, все едно не беше тя. Супер ме ядоса, понеже реши, че като победи предния път, днес ще и подарят медал. То не ми е за медал, но поне да се представи като хората. На спец. техника, пак - нищо  Mr. Green . Утре ще е официалното награждаване, та едва ли има нещо. Станала е супер перде и нищо не чува кво и се говори, то бива ранен пубер, ама нейното е врЪхта.
Оплаках се  Sad
Киара пък сутринта преди да я вземе сестра ми, беше с подуто оче. В понеделник, ще я водя пак при педката. Дриска яко от АБ., а бе купон  Mr. Green
Пингвина, успех в начинанието, предполагам, че и сватбата ви е замислена, като лудо преживяване  Peace
Ети, да оздравяваш  Hug А шефа, не го мисли  #2gunfire
Ронка, радвам се, че се забавлявате  Hug И за бебе, хич не се чуди, ами действай  Peace То като се замислиш, никога няма да се решиш, по една, или друта причина  Grinning
Тиция, да си призная, за първи път не ми се прибираше в Сф  Cry Като си помисля за местене и куп неща около него, ми се стъжня съвсем. В последно време никак не ни върви, незнам какво да направя  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 433
Pingwina,успех в новото начинание и огромни печалби LaughingСподели малко фирмена тайна за предстоящата сватба PraynigОбожавам да ходя на сватби,о нещо не ми стиска да предприема тази стъпка,а и има и други препятствия Wink
Арлина,мъжът ти не е ли от Добрич?Може да се припознавам,но ми се струва,че прилича на един мой съсед от улицата-Камен май беше newsm78Играехме със сестра му ако е същия де newsm78  Я,сега всяка да каже чий мъж познава hahaha

# 63
  • Мнения: 314
Ццццц,как ме разконспирира само,малееее ooooh!Мда,същият е.Сестра му се казва Поля.Хе,хе,колко е малка България само.
Пингвина:желая ви големи печалби и многобройна клиентела и непременно ще дойдем да видим  бара. Peace Hug
Ние все още се донареждаме,но като цяло сме готови.Зоя си спи сама в стаята без проблем,дърпам и обаче долното легло,че поне по един път на вечер пада милото.Тупва на меко и изобщо не и пречи на съня,даже не усеща.Но не смятам да слагам прегради,да свиква да се пази от сега.Ще падне няколко пъти и ще се научи да спи по-близо до таблата.Много ми е старанно все още,че не спи при нас. Confused
Всички много хубаво си сте изкарали празниците.Искам и аз,дано поне до края на месеца да мръдем на някаъде за два-три дни,че доста се застояхме нещо.То половинката ще си мръдне да,ще ходи в Софията др.седмица на концерта на Гарбарек,а аз горката ще си стоя 3 дни самичка тук. Cry
Онзи ден си взех платове за пердета и сега всяка вечер шия.Две вечери към 3:00 си лягам и Зоя ме вдига към 8:00,като парцал съм.Та днес уших само кухненското,което е малко и отивам по-раничко в леглото.Не че пак не окъснях де.Лека на всички. Hug

# 64
  • Мнения: 493
здравейте ,

макар, че не пиша Ви чета .
Pingwina, честито надявам се скоро да мина на кафенце.Между другото сестра ти кога и е термина ?
За сватбата ,е супер идейката ще Ви остане много приятен спомен.  Честито за откриването и за сватбата  bouquet
Моите момчета да добре, аз малко съм при мъжът ми и се надявам скоро да се върнем при тях. Те луд ват бабите си и Гогата е  много смешни когато почна да му говоря на камерата по skype-то. 
ето Ви малко снимки, дано да се стоплите малко http://www.snimka.bg/album.php?album_id=234989

arllina, Малкият спи дори без решетки от доста време случвало се да падне  (отдолу винаги има нещо заслано)  събужда се и се качва пак на леглото си.  Hug

# 65
  • Мнения: 433
Наистина светът е малък Thinking Какво става със сестра му?Беше готино момиче,но по едно време нещо кривна от пътя в последните години на училището : Confused   Лелеее,ти и шиеш ooooh!Много исках да се науча,но съм ужасно схваната в ръцете SickМайка ми все ми казва,че ако се справяма така добре и с ръцете,както и с говоренето,грешка няма да имам Mr. Green
Освен Цвети на Пиги има ли други мъници,които вече да не са с памперс?Онзи ден в яслата се заговорих с нашата сестра в групата и ми каза да не се притеснявам,защото дори децата на по близо 3 години са с памперси.Само,че аз нещо не съм съгласна и ми се струва,че е наистина вече време да го махаме newsm78 

# 66
  • София
  • Мнения: 309
Тиция-и аз се опитах безброй пъти да науча Влади на гърне,но не успявам!В чудо сме се видели-като види гърнето и изпада в изтерия.Просто дори не можем да го сложим-пада страхотна борба и в крайна сметка се отказваме.Заведохме го в ''Джъмбо"/голям магазин с огромен избор/-уж той сам да си избере.Е такава истерична криза направи в магазина,че се чудихме как по-бързо да излезем. EmbarassedТатко му се шегува,че като не слуша трябва да го плашим с гърнето! Mr. GreenВсеки ден говорим,изпишкваме всички играчки,гледа племенника ми как пиша всеки ден и му казва:''пиш"-не е като да не разбираза какво служи,но просто не иска и това е!Пробвахме и на голямата тоалетна-същата работа!Та така-иначе като се наака,веднага ми показва да го сменя...

# 67
  • Мнения: 1 341
Добро утро, момичета. Hug

Пингвина, много клиенти в кафе-книжарницата. Да се затруднявате с броенето на оборота! Wink Hug

Света наистина е много малък. Едно момче от компанията е съсед на Синеочка на мъжа й в Русе, играли са заедно като деца. Чак и на двамата не им се вярваше като се чуха по скайпа. Тук голяма част от компанията са Русенци, та може да познават и други съфорумки или техните мъже. Simple Smile
Снощи пак имаше голям купон, започна се от обяд та приключихме в 2 през пощта. Досега чистихме и оправяхме от снощната лудница. Crazy Ема стоя до 23:30 ч. танци, игри, няма оправия да ляга. Има снимки и клипчета, ще видя дали ще мога да кача клипче, да я видите каква ми е танцьорка по масите и столовете.  Joy Замислям се, дали съм добра майка, че си държа детето толкова до късно и то в шумотевица, дъндания.... Поне не е системно, като се отделим ще е различно. Пък и като няма кой да помага, абе май само оправдания си намирам....не попадна на добра майка мойто дете. Rolling Eyes

Ох, исках още да пиша, но нищо от прочетеното не ми остана в главата.
Чао за сега.

# 68
  • Мнения: 845
Ети-дано е бил еднодневен вирус и дано шефа е в отпуск Mr. Green!Да разкажеш как е минал първия раб.ден!
Май не е вирус, а настинка, ама нали цял ден бях в големия дъжд и то без чадър  Wear Umbrella Та така, бях с Т един ден, но още ме боли гърлото, но поне моите мъжлета не останаха гладни hahaha
Разбира се, че ще разказвам как е минало утре. За жалост не е в отпуска, но все ще ни е нужно време да свикнем с характерите си. Не знам дали ще мога да ви наглеждам от работа, но късно вечер ще ви препрочитам. Знам, че ще е шок поне първите 10 дни, дано бързо свикна в ритъм. Praynig И се моля Венцито да не се разболява  Praynig Praynig Praynig
Рони-наистина светът е малък. Хубави са такива познанства, пък и старото време - безгрижните детски години са добър повод и тема на разговор Wink
didito.-не го мъчи за гърнето. Просто го остави като вещ в стаята и като му дойде времето Влади сам ще ти покаже, че иска да го използва. Венци само ме лъже и постоянно го събувам, но е на 50% е с попълнение  Joy
Pingwina-успех в новото начинание и огромни печалби!
amerie-нищо, не се ядосвай на Доми. Може би е период и така ще се амбицира за следващото състезание. Hug

# 69
  • Мнения: 1 193
Бъни, много хубави снимки, ще ги преглеждам често  Peace
Ети  Hug
За гърнето, Киара я научиха да стои на него в яслата. Сега сме позанемарили, но нямам нерви  Mr. Green Пък и с това дрисане, няма насмогване  ooooh!
п.с. Да почерпя - два медала - сребърен и бронз  Grinning Клуба е взел и купата, Браво на децата  Peace

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 17:20 от amerie

# 70
  • Мнения: 493
amerie, поздравления за резултатите.
 Аз бях също на Дюкан, сега се водя на трета фаза,
 но определено не мога да го спазвам режимът с тукашните храни Sad  поне се мъча всеки ден да спортувам за баланс

# 71
  • Мнения: 2 481
Бъни това чушка ли е?     Shocked Shocked Shocked  такава не бих яла,тя е болна тая чушка бре! Shocked Shocked Shocked

Попова блазе ви за купоните които си спретвате,и давай снимки и клипове  Peace

Пингвина,честито за новостите около вас,много радост и щастие,и здраве за да постигате още мечти!И аз искам така! Crossing Arms  Обаче съм намислила да е интернет- кафе- сладкарница!Като си поръчаш торта да ти донасят кафето и лаптопа със отворена страница в бегемама!

А знаете ли че интернет зависимостта вече е обявена като болест-под името-компулсивно-импулсивно разстройство!   Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Аз съм болна значи! newsm78

# 72
  • Мнения: 433
Ели,винаги ме умаряш какви ги изцепваш JoyГолям образ си

# 73
  • Мнения: 845
 Joy Joy Joy Ели голям сладур си. Разсмя ме посред нощите. Хайде сега да гадаем какво е това на снимката. Аз залагам на тиквичка  hahaha hahaha hahaha Те са такива-крастави  Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 493
Eli83,  Mr. Green не е чушка ,
а някакъв тропически зеленчук.
 Пробвах ме го с , но е много гаден и без вкусен.
Обаче тук умират за него  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт